Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dęblin: 21-latka przewoziła narkotyki. Były w bagażniku audi

Utworzony przez Gość, 25 listopada 2012 r. o 12:08 Powrót do artykułu
Czy może ktoś te teksty sprawdzać po napisaniu ? Przecież to jest kpina jakaś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawostką jest to, że w bliźniaczym brukowcu - Kurierze - jest jeszcze więcej błędów stylistycznych, jak tu. Są te same, ale też wiele innych. Doskonale widać, że dla obu redakcji teksty piszą niedouczone barany. Widać także, że w obu redakcjach inne barany nawet nie są w stanie wyłapać tych błędów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się dziwicie, przecież to na pewno pisały osoby z wyższym wykształceniem, bo ja z lat 50 i mam średnie wykształcenie i jestem spostrzegana jako ta niewyuczona chociaż takich "byków" nie robię. Także brawo mgr, inż. nie poniżajcie tych ze średnim i z dużym stażem pracy, bo oni niejednokrotnie mają więcej wiedzy jak wy zaraz po szkołach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na jakiej podstawie przeprowadzono kontrolę bagażu pasażera samochodu zatrzymanego do kontroli drogowej? Czy mamy już państwo totalitarne, gdzie milicjant na drodze może więcej niż Janosik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kapeco napisał:
A na jakiej podstawie przeprowadzono kontrolę bagażu pasażera samochodu zatrzymanego do kontroli drogowej? Czy mamy już państwo totalitarne, gdzie milicjant na drodze może więcej niż Janosik?
Na podstawie art. 15 ust. 1 pkt. 5 Ustawy o Policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cogito napisał:
Na podstawie art. 15 ust. 1 pkt. 5 Ustawy o Policji.
uff. To znaczy, że to nie pomyłka. Mamy takie państwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...