Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dęblin: Podoficerowie na lewych zwolnieniach

Utworzony przez ~gość~, 18 lipca 2010 r. o 20:36 Powrót do artykułu
i bardzo dobrze!!!!!!!!!!!! koniec łajdastwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi odkrycie Dęblin nie jest jedyną jednostką w której idą takie wałki. Sprawdżcie wszystkie zwolnienia w MON 90% ma lewe zwolnienia i pracują w czasie zwolnien a wynika to z tego że ZUS nie kontroluje MON-u. Dowódca też jest bezradny a biznes kwitnie. W czasie zwolnień kadra jezdzi tirami, pracuje za granica, jezdzi na wycieczki lub remontuje mieszkania. Wszyscy o tym wiedzą tylko milczą. W skali kraju to potężny problem sprawdźcie a przekonacie się. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze jest jeden z przywilejów służby! 100% uposażenia za zwolnienie!!! Teraz frustraci,którzy kiedyś mówili,że wolą tysiąc na spocznij niż dwa na rozkaz plują sobie w mordę i piszą różne dyrdymały ale nie przyznają się do tego publicznie bo im wstyd................żal dupę ściska!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Policji jest jeszcze gorzej, wiem bo mam znajomego dzielnicowego.......a po 15 latach idą na emerytury, szlag może człowieka trafić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na zdjęciu podchorążowie. Czy naprawdę w obszernych zbiorach fotografii Dziennika Wschodniego nie ma zdjęcia żołnierza zawodowego? ;] BTW, jeśli emerytura po 15 latach tak kole w oczy to dlaczego ludzie nie decydujecie się na służbę, skoro jest tak znakomicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...