Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Decyzja o rozwiązaniu PO w Lublinie zawieszona

Utworzony przez Pre, 25 września 2012 r. o 19:39 Powrót do artykułu
A to ciekawe !!! Nie mają 5 zł na składki a krajem chcą rządzić i zajmować strategiczne stanowiska.Jeśli teraz tak wypełniają swoje obowiązki to czego mamy się spodziewać później?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyd zawsze był chytry i za całe 5 zeta dałby sobie ogolić fu...jarę razem z pekaesami na jajkach. Ot zdziwienie, że żydostwo nie chce płacić. Szok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie ma co zawieszać,to trzeba rozgonić tych cwaniaków na czele z głównym kłamca i bałaganiarzem Jackiem Sobczakiem.Ta organizacja nie ma racji bytu ,bo działa przeciw ludziom i w interesie samych swoich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobczak nie był dobrym wizerunkiem PO w Lublinie. Dobrze , że go spuścili. Osobiście kiedyś go poznałam marny cwaniaczek ale wyszczekany. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w ZOMO, byłem w ORMO, teraz jestem za Platformą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co na to radna zwana pokojówką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem że głównym mafiozo jest Żuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Żuk kręci swoje lody, oj doigra się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Żuk to jeszcze Platforma Obywatelska?Wstyd dla PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...