Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Deklaracja wiary: Lekarze za prawem Bożym

Utworzony przez Irasiad, 29 maja 2014 r. o 20:58 Powrót do artykułu
ciemnogród i zabobon... A mnie się kury nieść przestały...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę, teraz to już wypada tylko poczekać na podobną deklarację ze strony prawników, szczególnie przyda się komornikom. Deklaracja wiary: prawnicy i komornicy za prawem bożym.   Potem bankierzy podpiszą podobną deklarację i nie będą więcej stosować lichwy bankowej ... czy mój tok myślenia podąża tym właściwym katolickim torem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest sprzeczne z konstytucją! Kler chce zawładnąć nad wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pie...przyć lewackie ugrupowania co to znaczy wolność od religii??? sam o sobię stanowię i czy będę wierzył w Boga czy makaron spagetti nic nikomu do tego a na pewno nie jakimś odszczepieńcom... co tak bardzo wszystkim przeszkadza ta Deklaracja Wiary??? chcesz uprawiać seks bez refleksji i mralności? idz do lekarza który ma w d w/w deklarację i po problemie, sami wyznajecie durnowate poglądy? dajcie innym tez swoje mieć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakbym szłyszał świadków Jechowych taki sam dekalog
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakbym szłyszał świadków Jechowych taki sam dekalog
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OK ale niech sobie założą własne przychodnie i szpitale w których będą leczyć swoich pacjentów swoimi metodami, oczywiście za Bóg zapłać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OK ale niech sobie założą własne przychodnie i szpitale w których będą leczyć swoich pacjentów swoimi metodami, oczywiście za Bóg zapłać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam pytanie - jak ma się wiara do leczenia za pieniądze ,jak nie dasz to operacji nie będzie może ten problem należy  rozwiązać bo wiadomo że bez smarowanie nie ma leczenia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JUŻ KASY NIE BĘDĄ BRALI ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i już wiadomo kogo zwolnić,kto jest dupa,kto konował.Mamy tylu młodych lekarzy po studiach,którzy nie mogą znaleźć pracy, Dajmy im szanse!!!.Tych z listy wypie..... do Animalsów.Wolałbym umrzeć na stole u takiego młodego,gdzie wiedziałbym że zrobił wszystko by mnie uratować,niż u takiego врачa,który by włożył ręce do kieszeni(mojej) i nie zrobił nic.Precz bando choboćków!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pie...przyć lewackie ugrupowania co to znaczy wolność od religii??? sam o sobię stanowię i czy będę wierzył w Boga czy makaron spagetti nic nikomu do tego a na pewno nie jakimś odszczepieńcom... co tak bardzo wszystkim przeszkadza ta Deklaracja Wiary??? chcesz uprawiać seks bez refleksji i mralności? idz do lekarza który ma w d w/w deklarację i po problemie, sami wyznajecie durnowate poglądy? dajcie innym tez swoje mieć....
To sobie do k*rwy nędzy wierz w co chcesz i nie narzucaj mi swoich poglądów prawiczku z katotalibanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też podpiszę deklarację wiary i zamiast strzelać z prawdziwego pistoletu będę strzelał tylko z pistoletu na wodę (oczywiście święconą).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A myślałem, że lekarz jest wykształcony w kierunku nowoczesnych terapii, ratujących życie człowieka ponad wszystko. Farsa. Okazuje się, że lekarze i cały personek medyczny zmuszani są do XVII-to wiecznych zabobonów. Takie to XXI wieczne państwo, gdzie klecha rządzi, a rząd nierządem stoi. Jakim cudem ten kraj dopchał się do Zjednoczonej Europy? A gdzie przysięga Hipokratesa? Przede wszystkim nie szkodzić? Lekarz podpisując takądeklerację, łamie tę przysięgę. Powinien być przez izbę lekarską wykluczony z zawodu lekarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A my śmiejemy się z muzułmańskich krajów, gdzie wprowadza się prawo szariatu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę, teraz to już wypada tylko poczekać na podobną deklarację ze strony prawników, szczególnie przyda się komornikom. Deklaracja wiary: prawnicy i komornicy za prawem bożym.   Potem bankierzy podpiszą podobną deklarację i nie będą więcej stosować lichwy bankowej ... czy mój tok myślenia podąża tym właściwym katolickim torem?
No nie do końca. Tutaj kasa jest na pierwszym miejscu. Nawet Zdrowaśmario gratis nie dostaniesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bóg mówi :Pamiętaj aby dzień sobotni święcić, sekta mówi dzień święty to pogańska niedziela dzień słońca.Bóg mówi:Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani rzeżby,nie będziesz im się kłaniał ani służył, sekta mówi módl się do pogańskich obrazów ,rzeżb relikwii z włosami i kroplami krwi.Takich herezji są setki.Prawo Boże w Biblii a to są prawa ludzkie kościelne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też podpiszę deklarację wiary i w piątek kotleta nie podam. Wyrzucę do kosza a klientowi zaniosę talerz tylko z ziemniakami i surówką !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też podpiszę deklarację i będę dawać tylko ksiendzom. No bo przecież z ksiendzem to nie grzech !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żołnierze odmówia strzelania i obrony ojczyzny strażacy nie beda gasili budynków w których mieszkaja innowiercy, geje, żyjacy na kocia łapę ,sa agencje towarzyskie policjanci nie beda zatrzymywali katolików złodziei pijanych kierowców majacych zaświadczenie od ksiedza i mężów katujacych zone i dzieci jeśli sa po ślubie koscielnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...