Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Deklaracja wiary: Lekarze za prawem Bożym

Utworzony przez Irasiad, 29 maja 2014 r. o 20:58 Powrót do artykułu
W imię Borze dzieci z invitro poddać aborcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pierwszy krok do tak dawna zapowiadanej prywatyzacji służby zdrowia. Szpitale, co oczywiste jako miejsca Ostatecznego Zakwaterowania  nie mogą być świeckie więc przejdą na majątek KK. Największe przerobi się na kościoły i klasztory a resztę wynajmie lekarzom z listy. A komu się nie podoba, niech jedzie się leczyć do Moskwy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chore - "lekarzu ulecz się sam"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Żyjemy w wolnym kraju, dlaczego więc ktoś, kto wyznaje takie wartości, ma być zmuszany do działania wbrew swojemu sumieniu?"   W takim razie, żyjąc w wolnym kraju, proszę o podanie do publicznej wiadomości imienia i nazwiska tych lekarzy, którzy podpisali tę deklarację. Chcę mieć możliwość wyboru lekarza. Oczywiście szerokim łukiem będę omijał ich prywatne gabinety. Śmiem twierdzić, że w momencie gdy zaczną odczuwać to, że ich podpis przełoży się na niższe dochody, zaczna tego załować i czym prędzej wypiszą się z tej listy.
Ja również poproszę o upublicznienie takiej listy. Chcę mieć możliwość wyboru lekarza. Oczywiście szerokim łukiem będę omijać gabinety lekarzy, którzy tej listy nie podpisali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy na listę wpisali się lekarze medycyny sadowej bo to rozszerzałoby zainteresowania lekarzy katolików na życie pozagrobowe dalej niz od poczecia do smierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lista jest publicznie dostępna, wystarczy wygooglać.  Niestety nie ma miast żebu na 100% wiedzieć kogo unikać :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spisałem z listy specjalności lekarzy którzy wpisali się na listy popierajace deklaracje wiary np med pracy ,radiolog ,stomatolog,med nuklearna alergolog,psychiatra dziecięcy, okulista specjalista rehabilitacji reumatolog ortopeda i na koncu emeryt.może niech lekarz którejs z tych specjalności wyjaśni mi na czym polegaja jego dylematy moralne .czy stomatolog katolik ma nie podawqac znieczulenia przy wyrywaniu zeba ?jakie przykazania łamie [ ciekawa zbitka] ortopeda czy specjalista rehabilitacji? czy okulista ,alergolog ortopeda moga odmówić leczenia powołując sie na wole bożą.jakie prawa boże łamie radiolog robiąc prześwietlenie ? czy specjalista medycyny nuklearnej moze odmówić leczenia nowotworu radioterapią i komu bedzie odmawiał katolikom czy wyznawcom innej wiary ?a co w tym gronie robi psychiatra dziecięcy to juz on chyba tylko wie .i na koniec emerycie nie wpisuj sie to juz ciebie nie dotyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak zgody na stosowanie się do przepisów prawa może skutkować tylko jedną decyzją - rezygnację lekarza z wykonywania zawodu. Jest wiele zarejstrowanych wyznań i związków wyznaniowych. Są takie które zabraniają tranfuzji, przeszczepów, a nawet operacji. Czy tacy lekarze mogą w ogóle wykonwywać swoją pracę zgodnie z tymi zasadami. Jeśli chcą niech sami nie poddają się takim zabiegom, ale niech nie zmuszają do tego innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkich ich powinni wypier*olić na zbitą mordę z publicznych szpital . wysłać znachorów do watykanu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spisałem z listy specjalności lekarzy którzy wpisali się na listy popierajace deklaracje wiary np med pracy ,radiolog ,stomatolog,med nuklearna alergolog,psychiatra dziecięcy, okulista specjalista rehabilitacji reumatolog ortopeda i na koncu emeryt.może niech lekarz którejs z tych specjalności wyjaśni mi na czym polegaja jego dylematy moralne .czy stomatolog katolik ma nie podawqac znieczulenia przy wyrywaniu zeba ?jakie przykazania łamie [ ciekawa zbitka] ortopeda czy specjalista rehabilitacji? czy okulista ,alergolog ortopeda moga odmówić leczenia powołując sie na wole bożą.jakie prawa boże łamie radiolog robiąc prześwietlenie ? czy specjalista medycyny nuklearnej moze odmówić leczenia nowotworu radioterapią i komu bedzie odmawiał katolikom czy wyznawcom innej wiary ?a co w tym gronie robi psychiatra dziecięcy to juz on chyba tylko wie .i na koniec emerycie nie wpisuj sie to juz ciebie nie dotyczy.
Specjalista rehabilitacji może np. nie rehabilitowac dziecka z in vitro jesli np. dziecko będzie miało jakąś wadę wrodzoną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie prościej przetłumaczyć KORAN na język polski i dać go do podpisania  całemu społeczeństwu? Przecież to idzie w tym kierunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem geodetą. Od dziś mierzę zgodnie z własnym sumieniem. Głęboko gdzieś mam przepisy prawa! I niech mnie ktoś spróbuje ukarać!
10/10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spisałem z listy specjalności lekarzy którzy wpisali się na listy popierajace deklaracje wiary np med pracy ,radiolog ,stomatolog,med nuklearna alergolog,psychiatra dziecięcy, okulista specjalista rehabilitacji reumatolog ortopeda i na koncu emeryt.może niech lekarz którejs z tych specjalności wyjaśni mi na czym polegaja jego dylematy moralne .czy stomatolog katolik ma nie podawqac znieczulenia przy wyrywaniu zeba ?jakie przykazania łamie [ ciekawa zbitka] ortopeda czy specjalista rehabilitacji? czy okulista ,alergolog ortopeda moga odmówić leczenia powołując sie na wole bożą.jakie prawa boże łamie radiolog robiąc prześwietlenie ? czy specjalista medycyny nuklearnej moze odmówić leczenia nowotworu radioterapią i komu bedzie odmawiał katolikom czy wyznawcom innej wiary ?a co w tym gronie robi psychiatra dziecięcy to juz on chyba tylko wie .i na koniec emerycie nie wpisuj sie to juz ciebie nie dotyczy.
Moja babcia zwykła mawiać, że "jak Pan Bóg ma człowieka ukarać, to mu rozum odbierze.... ". Tym ochoczo podpisującym się z pewnością to zrobił i teraz się śmieje. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i skonczy się problem z lekami - woda święcona i oplatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale dlaczego niby zwykła prezerwatywa nawet taka bez interesujących wypustek ma być niemiła Panu Bogu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale dlaczego niby zwykła prezerwatywa nawet taka bez interesujących wypustek ma być niemiła Panu Bogu?
Zależy kto tam znowu pyta ??  Miękka Pyta ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zależy kto tam znowu pyta ??  Miękka Pyta ??
Brawo, taki właśnie jest poziom polskiego katotalibanu: prymitywizm i pospolite chamstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, taki właśnie jest poziom polskiego katotalibanu: prymitywizm i pospolite chamstwo.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam tylko nadzieję że w w internecie zostanie opublikowana lista nazwisk lekarzy którzy podpisali ten dokument. Pacjenci mają prawo wiedzieć jaki lekarz ich leczy i od jakiego lekarza nie uzyskają pomocy. Na miejscu dyrektorów szpitali mocno bym się zastanowił czy ci ludzie nie narzucają własnych poglądów religijnych pacjentom i czy powinni dalej zajmować swoje stanowiska pracując czynnie w zawodzie. Może powinni zająć się wykładami na uczelniach skoro nie zgadzają się z pewnymi aspektami wykonywania swojego zawodu?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta lista jest opublikowana, wystarczy poszukać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...