Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dziadostwo i zdzierstwo. Będzie drożej i brudniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej deklaracji wcale nie wpisuje się ile osób zamieszkuje daną nieruchomość i miasto tego nie nalicza.  Jest rubryczka, gospodarstwo domowe jedno osobowe, dwu , trzy- lub więcej. To ja muszę sobie wpisać kwotę jaką będę płacić. I tutaj moje pytanie- na jakiej więc podstawie miasto chce mi wydać pojemnik na śmieci, ponieważ wielkość zależy od ilości osób zamieszkujących.  Kiedy miasto ma zamiar mi ten pojemnik dostarczyć tego już w deklaracji nie ma w jakie dni będą śmieci odbierane i z jaką częstotliwością też tego nie ma. wymaga się od mieszkańców- aktów własności i starej umowy na wywóz śmieci. przecież ja jej z miastem nie zawierałam tylko z firmą prywatną to jakim prawem się ode mnie tego żąda?!   to jest deklaracja jednostronna- od nas mieszkańców się wymaga a miasto nic nie musi robić.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta cala ustawa to pic na wodę, to jest tylko po to żeby wyciągnąć kasę od ludzi na nowe stołki dla urzędasów. Śmieci z Lublina i tak pojadą do Rokitna niesortowane tak jak to było wcześniej, ale w urzędach zatrudni się kolejnych pociotków bez pojęcia, bo niby kto rozliczy gminę z przestrzegania tej ustawy ? A my baranki płakać i płacić, wydoją nas do cna złodzieje !!!!\ Podziękujemy naszym włodarzom w kolejnych wyborach za te dobrodziejstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy przez ostatnie 20 lat prywatne lubelskie firmy KOM-EKO oraz MPO SITA dokładały do interesu, że teraz ceny za śmieci rosną o 80 - 100 - a nawet 200 % ?   Przecież to najzwyklejszy kolejny bezczelny podatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden wielki bałagan. Wszystko jest tak niejasne, że głowa boli. Żadnych jasnych informacji: na czym ma polegać segregowanie śmieci, jak często śmieci będą wywożone, jakiej pojemności mają być pojemniki, kto ma je zakupić...itp. Ma być lepie i czyściej, a bedzie jak zwykle: smród, brud i robactwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W lubelskim radio słuchałam jak pan urzędnik wypowiadał się na temat ustawy śmieciowej i pomiędzy wieloma bzdurnymi wypowiedziami padło, że cena za śmieci musi być wyższa, bo trzeba pokryć koszty, które powstały podczas pracy wielu urzedników zajmujących się ustawą śmieciową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozrywka i kultura w Lublinie   http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moje pytanie  brzmi, a co z fałszywymi deklaracjami wg mnie istnieje podejrzenie , ze wlasciciele mieszkan  ktorzy je wynajmuja, nie zglosili   swoich lokatorow w deklaracjach, wykazali zapewne tylko osoby ktore sa zaleldowane, kto zaplaci   za smieci tworzone przez tych ludzi, bo przeciez ma byc  placone od osoby w   gospodarstwie????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...