Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wielbicielka Almy napisał:
A nagrac telefonem można wszysko i pokazac to w zlym świetle ,wiec może ten ktoś po prostu sam cos zrobił żeby miec co pokazać.[/quote] Po to się nagrywa, aby pokazać. Gratuluję spostrzegawczości!
wielbicielka Almy napisał:
Nie wierze żeby Dyrekcja sklepu pozwalała na to żeby w takim sklepie działo sie coś nie tak.
Jeśli dla Ciebie to kwestia wiary, to możesz założyć związek wyznaniowy i domagać się usuwania oskarżeń o brak higieny w sklepie jako obrazę uczuć religijnych. [quote name='wielbicielka Almy' post='219125' date='17.01.2010, 10:30:14']Ten kto to nakręcił powinien się zastanowić i zająć może jakąś pracą bo najwidoczniej mu się nudzi.
Może nie powinnaś zabierać głosu w tej dyskusji tylko zająć jakąś pracą, bo najwidoczniej Ci się nudzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa napwno wszystko jest ok, a pracownicy z nudow przekladają jajka do innych pudelek albo zeskrobuja pleśń z serów TAK TO NAPEWNO TAK ROBIA I SKROBIA PLESN Z SERÓW PLEŚNIOWYCH ŻEBY BYŁO CO POKAZAC TELEWIZJI. CZEMU SIE TAK CZEPILISCIE TEJ ALMY JEST W LUBLINIE WIELE CIEKAWSZYCH TEMATÓW I SMUTNYCH NP. CHORE I BIEDNE DZIECI ALE TYM TYM SIE NIKT NIE ZAJMIE TYLKO TYM ZE W ALMIE ŚMIERDZI. JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby przyznali się, przeprosili albo powiedzieli, że to nie ich sklep sprawa by ucichła i tyle by było. A tak mają teraz zadymę. Eksperci od pr się nie popisali:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.lubforum.pl/topic/4386-cala-prawda-o-almie/ dziewczyna pisala o tym dawno temu , ale wątek zostal zablokowany przez moderatora i netowego krzykacza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALMA - bardzo fajne delikatesy , uwielbiam tam robić zakupy, wszytko jest świeże , pyszne najlepszej jakości , pracownicy bardzo mili, myślę że komuś nie wyszła kariera w almie i dlatego tak się znęca na dyrekcji, buntuje swoich byłych kolegów, koleżanek, Że jest brud na magazynie - nie sądzę przecież to nowy obiekt , a już zapomnieliście jak szczury się ganiały w realu jak delima była zamknięta z powodu brudu na piekarni, a wy tak do końca macie czysto w swoich domkach ? to paranoja , bez komentarza [pozdrawiam nieszczęśliwych byłych i obecnych pracowników almy }
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klijent napisał:
Dziękujęza informację w Waszej gazecie. Jestem mieszkańcem Piły, u nas też są delikatesy Alma. Po Waszm artykule przestaje w tych delikatesach robić zakupy.
AKURAT! W Pile nie ma delikatesów Alma, chyba cos Ci się pomyliło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w Tesco na hali sprzedazy lata wrobelek i robi.... gdzie mu sie podoba.... i to wam nie przeszkadza? czy nikt tego nie widzi? pozdrawiam wszystkich pracownikow wszystkich marketow, delikatesow i sklepikow!!! gdyby sie kazdemu przyjrzec to w kazdym by sie cos znalazlo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajmijcie sie tematem restauracji cleopatra, tam to sanepid dopiero ma co robic!!!! Wróbelki w tesco , dopiero co carrefurze bylo jakies dziwne mięso , wszedzie jest cos do czego możnaby było sie czepić . Pozdrawiam Alme super delikatesy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety wybudowano mi Alma dosłownie pod nosem i niestety stał sie to dla mnie najbliższy sklep. Za każdym, dosłownie ZA KAŻDYM RAZEM byłam oszukiwana. A to na wadze towaru a to inna cena była na półce a inna w kasie a to jeszcze jakoś. Ciągle przychodziłam sie wykłócać o moje 5, 10 albo 20zl. Pani w obsłudze klienta już mnie doskonale znała i cale to ich oszustwo skomentowała ,,ale ma pani pecha''. W tym ekskluzywnym sklepie nie ma zwyczaju sprawdzania zgodności paragonu z towarem i na tym sobie moje panie z Almy zarabiały. Tam zawsze jest stary towar i śmierdzi-Poznań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich, Absolutnie nie zamierzam bronić Almy, ale ludzie do jasnej ch...ry zastanówcie się co piszecie, w czym macie sensacje? To że ktoś przerzucił jajka do innego opakowania? A wy myślicie że w okresie świątecznym na fermach drobiu są przygotowywane tylko "nówki" jajka do wysyłek? Potrafią one 2 x stracić swój termin i jakoś nikogo to nie razi i nie ma afery. Pracowałem w swoim życiu już w kilku hiperach i jeśli to was szokuje to jeszcze mało wiecie i widzieliście. Robicie nagonkę za czymś i się nakręcacie jakby kogoś zamordowali. Było zdarzenie OK niech rozstrzygnie to prokurator i finito. Winnych ukarzą może Almę a może autora filmu o zniesławienie i świadome działanie na stratę firmy. W przypadku pierwszego to bedzie mandat i niesmak w całej sieci, ale jeśli chodzi o autora to nawet może pójść siedzieć. I to tyle co miałem do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem pracownikiem Almy(Lublin) od dłuższego czasu, i nikt nigdy nie kazał nam sprzedawać nieświeżych produktów, wręcz przeciwnie! my jako pracownicy nawet byśmy na to nie pozwolili, ponieważ swoim nazwiskiem odpowiadamy za świeżość poszczególnych produktów! Jest to denerwujące jak czyta się takie rzeczy, bo po to przychodzimy do pracy na 8 godzin , żeby to wszystko milo ręce i nogi; na okrągło sprawdzamy daty, myjemy, czyścimy, układamy na tym polega nasza praca. fakt ze kiedyś jeszcze za czasów pracy pani kierownik Anny C. atmosfera w pracy była nie najlepsza, ale teraz jest sympatycznie, choć jest naprawdę sporo pracy.Jedyne co można powiedzieć złego to pensja...jest naprawdę niska. Myślę, że z moją wypowiedzią zgodzi się większość pracowników lubelskich delikatesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zacytuję klasyka Jarosława K. jeśli szefostwo Almy jest czyste, nie ma się o co obawiać.buhahaha, brawo pismaki, trzeba tępić dziadostwo, trują nas i nasze dzieci. ciekawe jakiego są pochodzenia szefowie Almy. gdyby to byli polacy, nie szmacili by się tak dla paru złotych. sanepid powinien zamknąć tą brudną dziure na kilka miesięcy, a sąd nałożyć kilka milionów kary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siuśmajtek napisał:
Dla mnie wystarczy. Dziękuje delikatesom Alma ... już tam nic nie kupię. Nie dlatego, że ktoś coś nakręcił - ale dlatego, że chcą to zablokować i nie potrafią się obronić. Klient to nie idiota i potrafi odróżnić materiał hieny dziennikarskiej od krętactw sieci handlowej. Najważniejsza jest prawda.
______WIDAĆ ŻE NA FORUM JEST WIELU PŁATNYCH KLAKIERÓW ALMY. _____NIE WIERZCIE IM____ ALMA TO BRÓD SMRÓD I UBUSTWO. NIGDY, PRZENIGDY NIC TAM NIE KUPIE. ______ NIE____KUPUJCIE____W_____ALMIE. _______TO___BRUDASY!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Krakowie jest kilka sklepów Almy (dawnej Krakchemii S.A.). Myslę, że snobistyczni klienci płacący ciężkie pieniądze za towary tej samej jakości w innych sklepach zmienią sieć. Tylko szczerze mówiąc na jaką? TESCO? REAL? czy podobne? Własnie nadszedł czas dla jakiejś potężnej zachodniej sieci. Czekamy z utęsknieniem!!! PRYBYWAJCIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wolno oczerniać wspaniałych delikatesów . Żywność tam jest pierwszej jakości i to jest pewne bo gwarantują nam to unijne normy , a są ane niezwykle restrykcyjne. Moim zdaniem należy oskarżać SANEPID bo to on powinien dbać o jakość produktów spożyczych a nie personel sklepu który ma wiele obowiązków w czasie dnia pracy. Skoro nie było kontrolerów to ktoś mógł zapomnieć że jakiś klient będzie się uskarżał o datę do spożycia , a każdy wie że bakteria nie umie czytać i nie atakuje mięsa w dniu którym jest to zanotowany na etykiecie produktu. Bazując na nieumiejętniści cztania w języku polskim powszechnie spotykanych bakteri , dyrekcja sklepu mogła nieopatrznie wprowdzić do obrotu produkt będący już w uzyci przez bliżej nie znane z nazwiska E.coli a ci miedzynarodowi analfabeci jedzą ludzi jak pasztetową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej no nie mowcie ze wspaniala pracownica roku najgorwsza z najgorszych ciolek matołek poleciala w jasną cholere
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dzisiaj wlasnie bedzie na tvp lublin reportaz o almie;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to są w ogóle za brednie??! robię zakupy we wszystkich almach w całej Polsce jeszcze nigdy nie zażyło mi się spotkać tam czegoś nieświeżego, owszem tak jak we wszystkich sklepach czesto pojawia sie słowo promocja co wiążę się zazwyczaj z krótkim terminem przydatności do spożycia ale to my konsumenci wybieramy to co chcemy kupić i jeśli nawet interesuje mnie jakiś produkt z PROMOCJI to jeszcze nigdy nie zdadzyło mi sie żeby któraś z Pań obsługujących odmówiła mi ujawnienia daty przydatności co czesto zdarzało mi się w innych sieciach. nie wiem po co ta nagonka ...w naszym kraju niestety istnieje zawistna konkurencja i zawistni ludzie którzy za wszelką cene chcą wykończyć lepszych od siebie....nie dam sobie wmówić że coś się tam dzieje niedobrego...bo jeśli by tak było to na pewno nie robiłabym tam zakupów ani moja rodzina ani znajomi bo w tej chwili to jedyna odpowiedzialna,solidna i naprawde ekskluzywna sieć sklepów z klasą...więc proszę nie robić szumu wokół reportażu opartego na bredniach trojga nieodpowiedzialnych zawistnych ludzi którzy moim zdaniem nie mają wstydu ani honoru!!! a jeśli chodzi właśnie o Lublin to największy sentyment mam do tego sklepu ponieważ pracuja tam przemiłe Panie z obsługi które zawsze pomogą)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w burdelu nie idzie to wymienia się ku*** a nie firanki HAHA gaga ulalalalll
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podły napisał:
Jak w burdelu nie idzie to wymienia się ku*** a nie firanki HAHA gaga ulalalalll
Czyś oszalał?! Cóż za wyszukane porównanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...