Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
widze ze moster toster nawala sama o sobie bardzo pozytywne komentarze a moze bezrobotny męzulek pomaga do robotyyyyyyyyyyyy nierobieeeee hehehehehehe mobing jest przestępstwem pamietaj krowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
Powiem tak co tu przeczytałam przeraziło mnie! wszyscy zrobili sobie na tym forum prywatną wojnę na słowa, owszem jakieś żale można wylewać na "czystą kartkę"jak to mówią- papier wszystko przyjmie, tylko nikt sobie nie zdaje sprawy że są zwolennicy i przeciwnicy jednych czy drugich. Każdy ma swoje sumienie i każdy określa drugiego człowieka według siebie. owszem pani Anna dopiekła nam jak tylko mogła i wszyscy chcieliśmy żeby odeszła, ale takie zachowanie jak tu i obrzucanie sie wyzwiskami i na dodatek nazwiskami nie jest fer! owszem można pisać o kimś ale bez nazwiska i tak zainteresowani wiedzą o kogo chodzi. nie jestem w stanie ogarnąć ile we wszystkich jest nienawiści i zazdrości o wszystko. skoro już odeszła to dajcie spokój i wyluzujcie cieszcie sie tym co macie, zajmijcie sie sobą bo może i wy kogoś krzywdzicie swoim zachowaniem a nawet sobie nie zdajecie z tego sprawy.i ja sie podpisze Katarzyna Hołubiec
HA,HA...LADNA BAJKA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośc napisał:
Jeżeli ta pani Ciołek jest taka pracowita i odpowiedzialna to czemu tak często zmienia miejsce pracy i tyle osób jest przeciwko niej? Gdyby była tak dobra to nie byłoby o niej tak głośno.
nie dajcie sie matolkowej zastraszyc .. a dlaczego tak czesto zmienia miejsce pracy bo wylatuje za mobing leniwqa krowa niewychowana chamka do krow i do chlewa tam jest jej miejsce ona nie powinna ze zwierzetami pracowac a co dopiero z ludzmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie dajcie sie matolkowej zastraszyc .. a dlaczego tak czesto zmienia miejsce pracy bo wylatuje za mobing leniwqa krowa niewychowana chamka do krow i do chlewa tam jest jej miejsce ona nie powinna ze zwierzetami pracowac a co dopiero z ludzmi
nowy regionalny je starej załodze z ręki i panie znów zaczęły pisać głupoty ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie dajcie sie matolkowej zastraszyc .. a dlaczego tak czesto zmienia miejsce pracy bo wylatuje za mobing leniwqa krowa niewychowana chamka do krow i do chlewa tam jest jej miejsce ona nie powinna ze zwierzetami pracowac a co dopiero z ludzmi
LUDZIE OPANUJCIE SIĘ!!!!PRZEGINACIE Z TYMI WYZWISKAMI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
a niby np w leclerku nie śmierdzi??!!!!!!!!!!!!!! w kazdym markecie smierdzi a w Almie sa wypiekane bułki czosnkowe i może to wam śmierdzi skoro nie lubicie czosnku!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz1 napisał:
http://www.youtube.com/watch?v=pZJHXIX9c2g
http://www.youtube.com/watch?v=Qqf53v7YT34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnośnie postu z Mełgiewskiej - może lepiej żeby biuro zainteresowało się swoją kadrą kierowniczą w sklepach w Lublinie, która stosuje mobbing i uważa się za pana i władcę, zamiast straszyć pracowników, że życie może być bolesne. Gorzej będzie jeżeli do sklepów wkroczy PIP, a z tego co widać wszystkie Stokrotki się jednoczą i zaczyna wrzeć. Nasz nowy regionalny wydaje się być sympatyczny i zaangażowany, więc może zainteresuję się tą sprawą. A jak wszyscy wiemy mobbing jest karalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezeli jest mobing to należy to zgłosić odpowiednim organom a nie wylewac pomyje na całą firmę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beata napisał:
widzieliscie to? podaje linka wreszcie konkurencja dla n-k?
BEATKO NIE DZIAŁA TEN LINK,PRZYNAJMNIEJ MI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli w Almie jest brudno i na zapleczu syf jak niby sugeruje na Pan Dziennikarz , to dlaczego sanepid nie zamkął sklepu, nawiasem mówiąc w porównaniu z Alma inne sklepy wg tego kryterium powinny być dawno pozamykane ,artykuł przyniósł taki efekt tylko ze Dziennikarz niby zrobił dobry materiał i poczuł się dziennikarzem hehe,a kto nigdy nie był w Almie uważa ich za oszustów pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAJA napisał:
PODOBNO PRZENIESIONA NA KUNICKIEGO TYLKO TO NIC PEWNEGO !!!!!!!!!!!
Wiec to juz pewne jest na Kunickiego i teraz gnebi nas !! ;/ ten zasrany czarnorudy łeb nic sie nie zmieniło mobing to ona ma dalej na drugie haha zastanawia mnie jak osoba ktora jest wywalana za mobing nadal zajmuje stanowisko kierownicze nic sobie nie robi z komentarzy tylko jeszcze opowida ze o niej pisza w internecie trafiła kosa na kamien zrobie wszystko,aby nigdy wiecej nie pracowała w sklepach !!!!! Ona nawet sie nie nadaje do wywalania gnoju !! Burak je***y !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Lala' timestamp='1302446270' post='462192'] Wiec to juz pewne jest na Kunickiego i teraz gnebi nas !! ;/ ten zasrany czarnorudy łeb nic sie nie zmieniło mobing to ona ma dalej na drugie haha zastanawia mnie jak osoba ktora jest wywalana za mobing nadal zajmuje stanowisko kierownicze nic sobie nie robi z komentarzy tylko jeszcze opowida ze o niej pisza w internecie trafiła kosa na kamien zrobie wszystko,aby nigdy wiecej nie pracowała w sklepach !!!!! Ona nawet sie nie nadaje do wywalania gnoju !! Burak je***y ! Zebym miła ruszyc telewizje to wyciagne jej brudy, te straty na miesie , czepianie sie do kazdego regału i co sb tylko Matołek zyczy !! Pozdrawiam was wszystkie dobre stokroteczki !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam Mam zaszczyt pracować z tą kierowniczką na Kunickiego i muszę potwierdzić że zachowanie tej osoby jest wysoko naganne.Ci ludzie co tu piszą o jej zachowaniu mówią prawdę.Tylko u nas główna kierowniczka jest zauroczona, ale jeszcze będzie płakać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KAJA napisał:
HEHE FAJNIE O NIEJ MÓWICIE O TYM CIOŁKU... KURCZE PRACUJE GDZIE INDZIEJ W STOKROTCE I JESTEM BARDZO ZASKOCZONA JAK TAKA OSOBA MOZE DALEJ PRACOWAC SKORO PRACUJAC W ALMIE CZY BIURZE ITD ZAWSZE BYŁA ZWALNIANA ZA MOBINGG??! JAK SIE JEJ POZBYC NAPISZCIE!!!! RZUCA OSZCZERSTWA DO NIEWINNYCH LUDZI I WPROWADZA BARDZO NERWOWĄ ATMOSFERE,ŻE LUDZIE CHODZA NA ZWOLNIENIA,BO BOJA SIE POKAZAC W PRACY,ZE KOLEJNY RAZ POWYZYWA CIE OD:GŁUKÓW,deb***I I GÓWNIAR!!!!! DOSC TEGO TRZEBA COS Z TYM ZROBIC!!!!!!!!!! POMOCY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciołek Matołek tym razem rządzi w Kauflandzie w Świdniku nic się nie zmieniała.Okropna baba.Zdaje mi się że rządy i rozdartą gębę wyssała z mlekiem matki. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ciekawe posunięcie, teraz tyle tych lokowan produktu almy np. w rodzince pe el, a to tez TVP. By lepiej się zajeli pracownikami, bo jak pisza na http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,211492 to nie zawsze jest fajnie..  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...