Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wniosek: kupujcie w Aldiku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
po pierwsze to tam nie raz śmierdziało zepsutym mięsem i to opinia przynajmniej kilku osób a po drugie to nie raz czułem przesadzoną ilość środków do dezynfekcji bo czymś musieli zdusić ten zapach z chłodni a po trzecie sam byłem świadkiem jak jakaś dziewczyna oddawała czekoladki na wagę bo były z pleśnią i zwrócili jej kasę a po czwarte pod koniec sierpnia słyszałem z zaufanego żródła że zwalniali tam ludzi (oczywiście pod pretekstem tego że mało rzeczy schodzi) DLA MNIE TE DOWODY WSKAZUJĄ NA JEDNO, REPORTAŻ JEST W 100% PRAWDZIWY ale się rozpisałem potrzebujecie więcej dowodów no te przekręty P. S. Dziękuję tylko za to że są tam takie ceny bo mógłbym się zatruć
hahah człowieku widać, że często tam chodzisz i znasz ten sklep..gdzie ty widziałeś w Almie czekoladki na wagę chyba w Luksie byłeś wieśniaku!!!! I masz racje nigdy cie nie będzie stać na to żeby kupić sobie coś wyszukanego. Zostaje Ci tylko mielonka ze sklepiku pod blokiem....co ty możesz wiedzieć o tym jak się przestrzega higieny pracy !!!! Nikt z was nie zdaje sobie sprawy z tego co pisze, zastanówcie się najpierw jak wy wyglądacie,czy macie porządek w domu i czy najpierw was stać na delikatesy!!! Większość z was nawet nie wie gdzie to jest a zabiera głos w tej sprawie...Polska mentalność po prostu przeraża!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~xyz~ napisał:
hahah człowieku widać, że często tam chodzisz i znasz ten sklep..gdzie ty widziałeś w Almie czekoladki na wagę chyba w Luksie byłeś wieśniaku!!!! I masz racje nigdy cie nie będzie stać na to żeby kupić sobie coś wyszukanego. Zostaje Ci tylko mielonka ze sklepiku pod blokiem....co ty możesz wiedzieć o tym jak się przestrzega higieny pracy !!!! Nikt z was nie zdaje sobie sprawy z tego co pisze, zastanówcie się najpierw jak wy wyglądacie,czy macie porządek w domu i czy najpierw was stać na delikatesy!!! Większość z was nawet nie wie gdzie to jest a zabiera głos w tej sprawie...Polska mentalność po prostu przeraża!!!
Widać Ze Ciebie stać na te delikatesy. To bardzo dobrze bo nie chciałabym żeby taki gbur i cham przychodził do osiedlowego sklepiku. Właśnie w tym poście pokazałeś Polską mentalność. Brak wymiany poglądów, a jeżeli ktoś ma inne poglądy niż ja to wieśniak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktojaknieja napisał:
Skoro nie chcecie robić zakupów w Almie to również możecie sobie odpuścić Carrefoury Leclerca Tesco i inne podobne molochy. Skoro wierzycie jakiemuś tam byłemu pracownikowi. Jeśli coś brzydko pachnie ma pleśń to zobaczcie co tak pachnie a później w internecie poszukajcie informacji o tym produkcie. Chyba to jeszcze potraficie? Pozdrawiam serdecznie wszystkich będących przeciw zakupom jak i tych będących za zakupami w Almie morda cioto bo i ciebie zamkne razem z tą syfiastą Almą / FRAJER
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widać Ze Ciebie stać na te delikatesy. To bardzo dobrze bo nie chciałabym żeby taki gbur i cham przychodził do osiedlowego sklepiku. Właśnie w tym poście pokazałeś Polską mentalność. Brak wymiany poglądów, a jeżeli ktoś ma inne poglądy niż ja to wieśniak. przymknij d*** cipo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widać Ze Ciebie stać na te delikatesy. To bardzo dobrze bo nie chciałabym żeby taki gbur i cham przychodził do osiedlowego sklepiku. Właśnie w tym poście pokazałeś Polską mentalność. Brak wymiany poglądów, a jeżeli ktoś ma inne poglądy niż ja to wieśniak. DZI.....WKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='~xyz~' date='31.01.2010, 07:23:26' post='226295'] hahah człowieku widać, że często tam chodzisz i znasz ten sklep..gdzie ty widziałeś w Almie czekoladki na wagę chyba w Luksie byłeś wieśniaku!!!! I masz racje nigdy cie nie będzie stać na to żeby kupić sobie coś wyszukanego. Zostaje Ci tylko mielonka ze sklepiku pod blokiem....co ty możesz wiedzieć o tym jak się przestrzega higieny pracy !!!! Nikt z was nie zdaje sobie sprawy z tego co pisze, zastanówcie się najpierw jak wy wyglądacie,czy macie porządek w domu i czy najpierw was stać na delikatesy!!! Większość z was nawet nie wie gdzie to jest a zabiera głos w tej sprawie...Polska mentalność po prostu przeraża!!! [/quote a co ty pedale go od wieśniaków wyzywasz , znalazł sie biznesmen co kupuje firmową kiełbase ciota pier......dolona ,nie udzielaj sie palancie i nie rób z siebie nie wiadomo kogo , jest syf i trzeba to zlikwidować deb***u bo inaczej cie nie można nazwać !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...