Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Demografia zwalnia nauczycieli

Utworzony przez janek, 8 czerwca 2013 o 08:24 Powrót do artykułu
A nasz rząd niech dalej prowadzi swoją super pro rodzinną politykę.. Inna sprawa - najbardziej popularne kierunki kształcenia to wciąż pedagogika..
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niż demograficzny to nie wszystko. Sytuacja w regionie (m.in. wysokie bezrobocie) spowodowała wyjazdy zarobkowe do większych miast i za granicę. To tam teraz jest ta brakująca młodzież.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe czy zostaną DOBRZY nauczyciele czy tzw. pupilki dyrektorów?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niż to jedno, ale podejście nauczycieli do pracy to kolejny temat. Przygotowanie do lekcji to może dla młodych, starających się  nauczycieli. Ci ze stażem 20 lat to często nauczyciele przez zasiedzenie. Nauczanie to zło konieczne, a uczniowie to barany, debile, bezmózgowce, kłapacze niewyuczalni i jeszcze inne ciekawe myśli naszych pedagogów słyszę z nagrań  z lekcji ( te baranki - uczniowie nagrywają). Nie wiem kogo bardziej szkoda tych nauczanych czy tych uczących. Pozdrawiam prawdziwych pedagogów bo takich faktycznie szkoda stracić.   
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe czy zostaną DOBRZY nauczyciele czy tzw. pupilki dyrektorów?
obaj znamy zycie, kto bardziej liże w kakao, ten zostanie... pozostaje jeszcze kolesiostwo partyjne i układy rodzinne... niestetyu to norma w naszym kraju
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy nikt naprawdę nie widzi zagrożenia? Dzieci jest coraz mniej. Młodzi wyjeżdżają za pracą z Polski. Kto wam tu zostanie? Kto będzie pracował na wasze emerytury? Dlaczego jest niż? Dlaczego dzieci się nie rodzą? Czy temu są winni nauczyciele - przecież oni tworzą przyszłe kadry inżynierów, lekarzy, naukowców, techników. Nauczyciele pierwsi odczuwają głupią politykę państwa. Potem odczujecie to wy na własnej skórze. Zatem, cieszcie się, że jest niż i zwalniają nauczycieli. Wy będziecie następni.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"redaktorze" Zakrzewiu odmienia się tak samo jak np Zalewiu Zemborzyckim. Gratuluję. Trochę mniej komputera, więcej wiedzy. Widać do szkoły było pod górkę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: