Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Studenci zawsze wyprzedzali swe czasy.Jest dobra zmiana , to trzeba było zrobić jeszcze lepszą zmianę ! Za pięć lat dostanie order i będzie kombatantem ...;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać debili nie brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdolona patolgia. Albo psychol i do psychiatryka albo zamknąć na parę miesięcy bez zawiasów w celi ze starą recydywą, ona zrobi z nim porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO MUSI TA AMPETANIMA WITAMINA CZY CUŚ ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie ile % jest normalnych studentów 20%, 30%? Reszta to pseudodresiarstwo chwdp, jp na 100%, pdw tzw. niedzielne sku***syny zgrywają patologię i wielkich bohaterów ale jak co do czego dojdzie i zostanie zatrzymany przez policję to mało co się nie zesra (nie po to studiuje by siedzieć za kratkami) albo wszystkim współczujuące lewactwo. Obie grupy są mi jednakowo obce, od obu grup trzymam się z daleka. Zawsze idę środkiem drogi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie tylko teraz. Mieszkałem w jednym zlubelskich akademików ponad 10 lat temu. Trafiłem w pokoju na dwóch dresów. Co mi robili. Przypalali mnie papierosem, pluli na mnie, wyzywali od ciot i pedałów (żeby nie było pedałem nie jestem), kazali jeść w kiblu. Nieraz zostałem pobity, skopany. Nikt nie staną w mojej obronie. Co najwyżej inni się odzywali dajcie mu już spokój, dziewczyny mówiły  zostawcie go i się śmiały. Nie wytrzymałem w końcu, wyprowadziłem się do pewnej starszej pani na LSM. Studia skończyłem, pracuję. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie tylko teraz. Mieszkałem w jednym zlubelskich akademików ponad 10 lat temu. Trafiłem w pokoju na dwóch dresów. Co mi robili. Przypalali mnie papierosem, pluli na mnie, wyzywali od ciot i pedałów (żeby nie było pedałem nie jestem), kazali jeść w kiblu. Nieraz zostałem pobity, skopany. Nikt nie staną w mojej obronie. Co najwyżej inni się odzywali dajcie mu już spokój, dziewczyny mówiły  zostawcie go i się śmiały. Nie wytrzymałem w końcu, wyprowadziłem się do pewnej starszej pani na LSM. Studia skończyłem, pracuję. Tyle w temacie.
Tak było i w latach 80-tych. Ale przeważnie jedna wizyta trzech chłopaków z ZOMO kończyła temat, a "bohaterowie " już byli potulni jak baranki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie ile % jest normalnych studentów 20%, 30%? Reszta to pseudodresiarstwo chwdp, jp na 100%, pdw tzw. niedzielne sku***syny zgrywają patologię i wielkich bohaterów ale jak co do czego dojdzie i zostanie zatrzymany przez policję to mało co się nie zesra (nie po to studiuje by siedzieć za kratkami) albo wszystkim współczujuące lewactwo. Obie grupy są mi jednakowo obce, od obu grup trzymam się z daleka. Zawsze idę środkiem drogi...
o to już wiem co to za debila mało nie potrąciłem ostatnio samochodem :) - na chodnik !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie tylko teraz. Mieszkałem w jednym zlubelskich akademików ponad 10 lat temu. Trafiłem w pokoju na dwóch dresów. Co mi robili. Przypalali mnie papierosem, pluli na mnie, wyzywali od ciot i pedałów (żeby nie było pedałem nie jestem), kazali jeść w kiblu. Nieraz zostałem pobity, skopany. Nikt nie staną w mojej obronie. Co najwyżej inni się odzywali dajcie mu już spokój, dziewczyny mówiły  zostawcie go i się śmiały. Nie wytrzymałem w końcu, wyprowadziłem się do pewnej starszej pani na LSM. Studia skończyłem, pracuję. Tyle w temacie.
Macieju - rozumiem, że trauma nadal ze tak powiem "tkwi" w Tobie.. dziękujemy, że podzieliłeś się z nami swoją historią. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie tylko teraz. Mieszkałem w jednym zlubelskich akademików ponad 10 lat temu. Trafiłem w pokoju na dwóch dresów. Co mi robili. Przypalali mnie papierosem, pluli na mnie, wyzywali od ciot i pedałów (żeby nie było pedałem nie jestem), kazali jeść w kiblu. Nieraz zostałem pobity, skopany. Nikt nie staną w mojej obronie. Co najwyżej inni się odzywali dajcie mu już spokój, dziewczyny mówiły  zostawcie go i się śmiały. Nie wytrzymałem w końcu, wyprowadziłem się do pewnej starszej pani na LSM. Studia skończyłem, pracuję. Tyle w temacie.
śmierć ku***m i frajerom, chwała ludziom i złodziejom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jakiś jebomuzg z łukowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier***ona patolgia. Albo psychol i do psychiatryka albo zamknąć na parę miesięcy bez zawiasów w celi ze starą recydywą, ona zrobi z nim porządek.
oj, żeby ktoś ciebie kiedyś nie zamknął...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zapłaci za interwencję służb porządkowych?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie tylko teraz. Mieszkałem w jednym zlubelskich akademików ponad 10 lat temu. Trafiłem w pokoju na dwóch dresów. Co mi robili. Przypalali mnie papierosem, pluli na mnie, wyzywali od ciot i pedałów (żeby nie było pedałem nie jestem), kazali jeść w kiblu. Nieraz zostałem pobity, skopany. Nikt nie staną w mojej obronie. Co najwyżej inni się odzywali dajcie mu już spokój, dziewczyny mówiły  zostawcie go i się śmiały. Nie wytrzymałem w końcu, wyprowadziłem się do pewnej starszej pani na LSM. Studia skończyłem, pracuję. Tyle w temacie.
Bo lubelskie studentki już takie są. Niby współczują, pracują w wolontariacie itp., ale tak naprawdę podniecają je dresy, robi im się mokro w majtkach na ich widok. Wystarczy tylko popatrzeć na te "lubelskie paniunie" z jakimi typami się prowadzją. Podnieca je poniżanie innych, znęcanie się nad słabszymi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze skąd wiecie, że to student. W Burżuju mieszkają ludzie nawet po 30stce, nie tylko studenci. Po drugie jeśli nawet student to co. Z zachowania gościa widać, że psychol albo zdrowo naćpany.Taki Kajetan P. też niby był wykszatłcony, pracował w bibliotece, a takie odchylenia od normy jak on ma może 1 promil społeczeństwa. Pozdrawiam. Studentka psychologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie czy rower będzie się jeszcze nadawał do użytku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zapłaci za interwencję służb porządkowych?!
Jak to kto. Rodzice...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzym sie chlopaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie zasadnicze. Wyrzucał swoje rzeczy czy cudze. Bo jak swoje to jak nikomu nic się nie stało to policji i innym służbom nic do tego. Może dostać co najwyżej mandat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akademik Burżuj i wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...