Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może Upainiec???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie ile % jest normalnych studentów 20%, 30%? Reszta to pseudodresiarstwo chwdp, jp na 100%, pdw tzw. niedzielne sku***syny zgrywają patologię i wielkich bohaterów ale jak co do czego dojdzie i zostanie zatrzymany przez policję to mało co się nie zesra (nie po to studiuje by siedzieć za kratkami) albo wszystkim współczujuące lewactwo. Obie grupy są mi jednakowo obce, od obu grup trzymam się z daleka. Zawsze idę środkiem drogi...
Dlatego wolę już  Lubartowską, Kunickiego,  Tatary, Bronowice itp. Przynajmniej wiem czego się mogę po nich spodziwać. Oni są prawdziwi. A to, że ktoś studiuje czy nie to inna sprawa. Dostanie po ryju od dresa po gimnazjum i dresa-studenta boli tak samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nie zaliczył sesji???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Imprezują, chleją, ćpają całą noc i rano efekty są jakie są...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie wyjdzie z tej choroby. Niestety siadło mu klepicho. Nawet nie odczuje pasów, w które na bank zostanie wzięty. Tu życzenie mu zdrowia nic nie pomoże. To nie Grześkowiak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak było i w latach 80-tych. Ale przeważnie jedna wizyta trzech chłopaków z ZOMO kończyła temat, a "bohaterowie " już byli potulni jak baranki.
CRX mieszkał w akademiku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać debili nie brakuje.
Nawet w "Burżuju".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest choroba. Ale może jeszcze przesunie co nieco na rzecz państwa polskiego. Istnieje wielu wspaniałych intelektualistów, którym się wydaje bycie nieśmiertelnymi. Zdałeś sobie ból, Panie guest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest jak się jara byle co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem po co ściągnięto rower z drzewa, może ktoś woli jeździć wśród zieleni, a nie po asfalcie;) Ps. Ale jazda, koty się marcują,a studenci wariują, to już wiosna, brawo straż pożarna i policja:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to była cząstka boga...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, nie wolno jest przeżywać niczego , jak Lenin październik. Ten człowiek już nigdy nie będzie zdrów. Kolejne jego pobyty będą coraz dłuższe, nawet przy nienagannym leczeniu domowym. Prawdziwy pierdolec jest nieuleczalny. To dla RP jest stratą. Przykro mi, że w RP przybywa psycholi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniósł go melanrz i pierdolną mu orzeszek..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wróg cyklistów- posłuchał Prezesa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykły ćpun studencina . I tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
deriliuma to zwykłe i tyle,masz kol. pozdrowienia od ani sphincter
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto zapłaci za przyjazd straży?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego wolę już  Lubartowską, Kunickiego,  Tatary, Bronowice itp. Przynajmniej wiem czego się mogę po nich spodziwać. Oni są prawdziwi. A to, że ktoś studiuje czy nie to inna sprawa. Dostanie po ryju od dresa po gimnazjum i dresa-studenta boli tak samo
Myślę, że warto pamiętać też o innych, „ciekawych miejscach” w Lublinie, jak na przykład o Czubach, gdzie w tym miesiącu dokonano zabójstwa, o Kalinowszczyźnie, gdzie w jednym z bloków niedawno „ktoś” podpalił windę, o LSM, gdzie w biały dzień dwójka bandytów napadła na 72-letnią mieszkankę tej dzielnicy czy o Sławinku, gdzie – jak pisała jedna z gazet - w okolicy przystanku autobusowego na ul. Zbożowej, dwóch nastolatków napadło na dwóch 16-letnich chłopców. Jednemu z nich chcieli zabrać telefon, a drugiemu pieniądze. Napastnicy bili pięściami i kopali po całym ciele jednego z chłopców, po czym zabrali mu telefon. Drugiemu z pokrzywdzonych udało się uciec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...