Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Demonstratów nie wpuszczono na teren KUL

Utworzony przez rozsądny, 1 lipca 2012 r. o 20:18 Powrót do artykułu
Popieram tego księdza, mimo, że kilka lat temu byłem mu przeciwny. To co robi KUL, to niestety hipokryzja i plucie na groby pomordowanych w równie okrutny sposób, a nawet gorszy, niż ludzie z Bełżca, Majdanka czy Oświęcimia. To tak jakby KUL nadał Honoris Causa jakiemuś byłemu SSmanowi, który mordował księży i zakonników "dla odprężenia". Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demonstratorów? Co takiego demonstrowali? Czasy kiedy dziennikarze potrafili pisać poprawną polszczyzną chyba odchodzą w zapomnienie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przeciwny temu co robi ten ksiądz, chociaż jeszcze kilka lat temu go popierałem. Ten nawiedzony człowiek sieje nienawiść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL to dzisiaj Katolicki Ukłon Lojalności wobec semicko-lewicowej władzy w Polsce. Biskup Budzik to kontynuacja szkoły Tarnowskiej, pasterzi wychowanek Zycińskiego, który PO śmierci zgromadził na prywatnych kontach ponad 3 mln PLN. Przypominam, że nie dalej niż miesiąc temu odwołano na KUL-u spotkanie z Panem Zbigniewem Ziobro liderem Solidarnej Polski. Informuję Szanowne władze uczelni, że nie dam ani złotówki na Uniwersytet przy takim traktowaniu Katolików przez władze Uczelni. Mało tego zostanie nagłośnione i to bardzo to co robią one ze zwykłymi ludzmi AVE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klaudia napisał:
Jestem przeciwny temu co robi ten ksiądz, chociaż jeszcze kilka lat temu go popierałem. Ten nawiedzony człowiek sieje nienawiść.
Sorry, ale na prawdę Cię nie rozumiem. Nie dorastasz Temu Księdzu nawet do pięt,więc delikatnie rzecz ujmując POwinnaś się przymknąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kri napisał:
Sorry, ale na prawdę Cię nie rozumiem. Nie dorastasz Temu Księdzu nawet do pięt,więc delikatnie rzecz ujmując POwinnaś się przymknąć.
Właśnie taka to jest istota i tłumaczenie tego, co on robi: "Nie dorastasz Temu Księdzu nawet do pięt" oraz "POwinnaś się przymknąć." Takie to katolickie, takie to polskie, takie to etyczne. Na szczęście takiej retoryki na KUL nie uczą (a przynajmniej mnie nie uczyli).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat jest nieco szerszy. Trzeba zacząć od listu biskupów "wybaczamy i prosimy o wybaczenie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juszczenko to był Wielgi przyjaciel Kaczyńskiego Lecha. Aktywnie przez niego wspierany. Tak więc chamy odczepcie się od Pana Juszczenki, szanujcie cześć zmarłych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Juszczenko to był Wielgi przyjaciel Kaczyńskiego Lecha. Aktywnie przez niego wspierany. Tak więc chamy odczepcie się od Pana Juszczenki, szanujcie cześć zmarłych!
Juszczenkę poparli Kaczynski, Wałęsa i Kwasniewski.Jeżeli nie znali jego poglądów, to powinny ich poinformowac słuzby odpowiedzialne za bezpieczeństwo Polski. Juszczenkę i jego sympatie do banderowców. zdecydowanie potepił prezydent Putin kilka lat temu.Ks. Isakowicz Zalewski jako jeden z niewielu odważyl sie mówic prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głoszenie PRAWDY o ludobójstwie band UPA niektórzy nazywają nienawiścią ! Podobnie było za komuny, wtedy także nie wolno było mówić o Katyniu, tak jak teraz o rzezi wołyńskiej. Prawda w oczy kole ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
Juszczenkę poparli Kaczynski, Wałęsa i Kwasniewski.Jeżeli nie znali jego poglądów, to powinny ich poinformowac słuzby odpowiedzialne za bezpieczeństwo Polski. Juszczenkę i jego sympatie do banderowców. zdecydowanie potepił prezydent Putin kilka lat temu.Ks. Isakowicz Zalewski jako jeden z niewielu odważyl sie mówic prawdę.
Rozumiem, Isakowicz i Putin to takie dwa gieroje. Może im pomnik postawisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...