Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Developerzy idą do centrum Lublina. Nowe mieszkania przy ul. 3 Maja

Utworzony przez marszałek, 22 października 2012 o 08:24 Powrót do artykułu
To tam gdzie była przychodnia dermatologiczna?Jeśli tak to już wiemy dlaczego spłoneła kilka lat temu i dlaczego marszałek przeniósł ją do szpitala na Kraśnickiej.A może ten pożar sam marszałek wzniecił?Tam gdzie łapówka tam krętacze a ta partia z zielonym listkiem to tylko takie chłopy. Polacy obudźcie się.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chwila, przychodnia jest po stronie parzystej. 3 Maja 7 to tuż za kuratorium.
0
tam gdzie był aprzychodnia jest akurat nr nieparzysty, ale z tego co wiem to nr 7 jest przy schodach do urzedu pracy,
0
789456 napisał:
tam gdzie był aprzychodnia jest akurat nr nieparzysty, ale z tego co wiem to nr 7 jest przy schodach do urzedu pracy,
Przychodnia jest na 3 maja 5a więc numer 7 nie może być ilkadziesiąt metrów niżej i po drodze żeby minąć aptekę,budynek mieszkalny,budynek z hamburgerami,dalej bank i nastepnie budynek urzędu miasta.I po tych wszystkich budnkach dopiero numer 7????
0
działki numer 16 i 20, link do adresu tutaj https://maps.google.pl/maps?q=51.250577,22.559024&num=1&t=h&z=18 wszystko jest napisane na forum skyscrapercity com
0
Świeżo wylany asfalt i zrobione chodniki i zobaczycie jak to bedzie wygladac w trakcie i po zakonczeniu budowy!!! Mam nadziej ze miasto bedzie kontrolowac co siebedzie dziac z ulica 3 maja i dolnej 3 maja i przypilnuje aby nie zniszczyć ulicy i nie zabrudzić calej blotem. Z regoly tak jest, że po zakonczeniu budowy inwestor na odchrzan i niedbale poprawia chodniki.
0
Słyszałem że na Litewskim też ma jakiś deweloper stawiać blok, prawda to???
0
Kto nie kupi za 10 tys za m2 to przegra zycie :-) Ludzie zastanowcie sie i przestance kupowac na kredyt, bo przegracie swoje zycie. ceny wedlug mnie szybko spadna do 2tys/m2
0
Koniec spadków cen, bo wejdzie nowy program "Mieszkania dla Młodych" zamiast RNS a Komisja Nadzoru Finansowego ma zwiększyć bankom możliwości udzielania kredytów, no i stopy procentowe praktycznie na 100% niedługo spadną. W Lublinie mozna kupić nowe mieszkania od 4 tys PLN, za lokalizację i podwyższony standard trzeba niestety dopłacić.
0
Mieszkania z rynku wtórnego i to gotowe do wprowadzenia, a trafiają się i z garażami można kupić w kamienicach przy Lipowej, Narutowicza, Chopina i to poniżej 6 tys za m2 zobaczcie sami na allegro
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: