Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Deweloper zlecił ankietę na temat górek czechowskich. Są wyniki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 czerwca 2017 r. o 17:45 Powrót do artykułu
ósmy cud świata powiadam wam napisał:
Górki = śmieci, bezdomni, pijaczki oraz dzikie świnie zwane potocznie dzikami. Kto tam nie bywa, niech żałuje !
 trochę szyderczo ale niestety to prawda, smutna ale prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie nie pytali(pewnie dlatego, że jestem z innej dzielnicy) ale też bym wolał bloki i park od tego co jest teraz. Byłem na Górkach dwa razy i prędko tam nie wrócę, bo nie ma po co. Nie ma tam nic atrakcyjnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz przynajmniej wiadomo, co połowa Czechowa myśli o tych 'wspaniałych' i 'cennych' terenach hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabudować tę kiłę czechowską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zero wiarygodności takich "ankiet" robionych za kasę i na zlecenie zainteresowanego określonym wynikiem. Dla każdego socjologa to kpina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydawałby się poważni ludzie a takie bajki piszą. Wstydzili się pokazać dziennikarzom tą ankietę. Przedstawić pytania. Przedstawić się przed drzwiami. Ludzie myśleli, że to Policja robi ankietę o bezpieczeństwie . Gdzie nie gdzie dali magnesik. To i te pytania. Czysta kpina. Powinni pytać: Czy chcesz parku pomniejszonego o kilkadziesiąt bloków wysokich na 45 metrów. Czyli de facto zablokowanie kanału powietrznego w mieście które w styczniu miało największy smog w Europie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalna ankieta zapytali ludzie byli na tak żeby oczyścić te tereny i tyel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto w to uwierzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojjj niektórych bardzo bolą te wyniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi znajomy pokazywał tą ankietę i pytania były jak najbardziej normalne, a wyniki cóż trzeba uszanować, że ludzie mogą mieć własne zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem mieszkańców Czechowa za głupków, ale jak widać, mieszkają tam jeszcze normalni i mądrzy ludzie. Oczywiście, że lepiej mieć trochę bloków ale za to obok wielki zielony plac, niż nie mieć nic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samo poszerzenie możliwości zabudowy na obecnych 30ha o bloki to dziesiątki milionów prezentu dla dewelopera. Bez zmiany planu Dzioba nic nie wybuduje bo w Lublinie nie ma już miejsca na kolejną galerię handlową o czym każdy doskonale wie. Zwłaszcza teraz kiedy IKEA już prawie gotowa. W tej chwili grunt jest praktycznie bezwartościowy włącznie z tymi 30ha teoretycznie pod zabudowę. Najlepiej dowodzi tego, że Echo nie zabudowało nawet m2 pod obecnym planem. Gdyby coś mogli to na pewno by tego terenu nie oddali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś nie jestem zszokowany tymi wynikami, kto by chciał spędzać wolny czas na ugorze pokrytym jedynie wysuszoną trawą???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydawałby się poważni ludzie a takie bajki piszą. Wstydzili się pokazać dziennikarzom tą ankietę. Przedstawić pytania. Przedstawić się przed drzwiami. Ludzie myśleli, że to Policja robi ankietę o bezpieczeństwie . Gdzie nie gdzie dali magnesik. To i te pytania. Czysta kpina. Powinni pytać: Czy chcesz parku pomniejszonego o kilkadziesiąt bloków wysokich na 45 metrów. Czyli de facto zablokowanie kanału powietrznego w mieście które w styczniu miało największy smog w Europie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę dziewcząt na umowie śmieciu, anonimowo i manipulacyjnie zmolestowało kilkaset rodzin na Czechowie, a w tym samym czasie odpowiednie "wyniki" zostały opracowane w biurze dewelocwaniaka. Czy zaufasz badaniom o szkodliwości palenia przeprowadzonym przez philipmorris? VW też "badało" swoje samochody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na spotkaniach publicznych w UM ani jednej osoby z imieniem, nazwiskiem i twarzą popierającej zabudowę górek i potrafiącej to uzasadnić. W anonimowych komentarzach w internecie zatrzęsienie zwolenników zabudowy górek i kłamiących o rzekomym braku wartości. Każdy kto umie myśleć wie jak to zinterpretować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30 zabudowa + 70 park to jest dobre rozwiązanie, pokażcie mi drugą dzielnicę w mieście która ma na swoim terenie 70 hektarowy park
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Wydawałby się poważni ludzie a takie bajki piszą. Wstydzili się pokazać dziennikarzom tą ankietę. Przedstawić pytania. Przedstawić się przed drzwiami. Ludzie myśleli, że to Policja robi ankietę o bezpieczeństwie . Gdzie nie gdzie dali magnesik. To i te pytania. Czysta kpina. Powinni pytać: Czy chcesz parku pomniejszonego o kilkadziesiąt bloków wysokich na 45 metrów. Czyli de facto zablokowanie kanału powietrznego w mieście które w styczniu miało największy smog w Europie
 Już odpisałem panu na innym forum, p o co tak kłamać? Ankieterzy TBV mnie wizytowali i już na pierwszej stronie ankiety było napisane, że sonda jest na zlecenie TBV. Dodatkowo dostałem magnes, z logo TBV. A jakby tego było jeszcze mało, dziewczyna zaraz po tym jak się przedstawiła, dodała, że ankietę robi na zlecenie właściciela Górek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budować i uporządkować ten teren raz na zawsze !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wnikając w temat ani nie ustawiając się po żadnej ze stron sporu, łatwo zauważyć, że ankieta to po prostu przekręt, zero profesjonalnej metodologii, żaden argument dla nikogo, nie wiem zresztą po co tbv to robiło, przemielili tylko pieniądze, żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...