Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No, problem się zrobił. Panie Radny Popiel - żeby rozszerzyć Pański zapewne szeroki światopogląd chciałem nieśmiało nadmienić, że nazwy nadawane "osiedlom" przez deweloperów to nie są nazwy administracyjne, tylko marketingowe. One mają pomóc w sprzedaży. Później i tak nikt tych nazw nie używa, tylko obowiązują przyjęte przez Miasto nazwy administracyjne (Felin, Czuby itd.). Deweloper musi zbudować otoczkę marketingową dla swojego produktu i stąd wymyślanie ciekawych nazw - zdecydowanie lepiej zabrzmi, gdy deweloper powie, że ma super mieszkania w bukowym zakątku, niż że ma super mieszkania na Czechowie, prawda? Dostrzega Pan tą subtelną różnicę pomiędzy marketingiem a administracją?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To dobrze że radny zajmuje się tą sprawą.Od tego wszak przybędzie dużo nowych budynków i mieszkań.Pogratulować wyborcom tego pana za tak trafny wybór.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Radny weź, że się Pan za robotę a nie duperszmitami ludziom głowę zawracasz.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to prawda,Interbud zbudował bloki przy ul.Męcz.Majdanka w strefie dzielnicy Kośminek,a kto pozwolił nazwac Nowy Felin
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a Pisowcy jak zwykle zajmują się tym co dla mieszkańców najważniejsze - zmiana nazwy ulicy, zmiana nazwy skweru, zmiana nazwy ronda, zmiana nazwy osiedla
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A może Popiel ma także pretensje o to, że deweloperzy nie chcą na nowych osiedlach budować pomników prezesa? Głosujecie ludzie na PIS a potem się dziwicie, że zamiast zajmować się sprawami mieszkańców biegają i zmieniają nazwy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
radni z pisu to największe chwasty i hamulcowi tego miasta :) zajmują się wyłącznie pierdołami bo nie mają pojęcia o sprawach ważnych...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy ktoś też po przeczytaniu tego idiotyzmu wybuchnął śmiechem do łez? Nie wiem co trzeba mieć w głowie by uważać, że państwo ma prawo ingerować w to jak prywatny inwestor nazywa dla własnych potrzeb własną inwestycję.... Jak komuś się podoba to może nawet nazwać osiedle: "Pusta łysa głowa Popiela" i to tylko jego sprawa
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wpisujcie najfajniejsze nazwy dla osiedli: Łąkowy Tabor Trzech Klocków Bez Drogi Do Miasta :-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oj, dzieci... zróbcie sobie przerwę w tej waszej antypisowskiej kampanii, chociaż na tydzień. Prośbę o myślenie sobie daruję :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wiara czyni czuba!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szanowni koledzy z PO! Załóżcie trampki i do roboty! Na terenach prywatnych deweloper wybuduje osiedle, w tym ulice, ronda, place, skwery. Ulice zostaną przekazane gminie, a ich nazwy są konsultowane i akceptowane czy się komuś to podoba czy nie. Ustawodawca nie dopisał osiedli, chociaż w niektórych gminach i nazwy osiedli podlegają konsultacjom. Najładniejsza nazwa to wiśniowy sad :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: