Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Diabeł i tabliczka czekolady. W piątek prapremiera w Teatrze Osterwy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 marca 2017 o 20:59 Powrót do artykułu
Znowu wygłupy za moje pieniądze. Zamknąć budę, tzw. aktorów posłać do roboty.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Znowu wygłupy za moje pieniądze. Zamknąć budę, tzw. aktorów posłać do roboty.
Ile pieniędzy przekazujesz na działanie teatru i żebyś zrozumiał: ile rocznie płacisz podatku (tak realnie, po uwzgędnieniu składek na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne)? Bo myślę, że nie wystarczy to nawet na reklamę sztuki!
0
Niech to robią za własne pieniądze a nie za moje. A tak w ogóle, powinno się finansować tylko instytucje kulturalne o statusie narodowym. Reszta za swoje zarobione. Ciekawe czy wtedy wystawialiby takie "cóś".
0
Ponownie kler, ponownie geje i niedobrzy my... Ponownie pan Kuba ( czy ten pan reżyser ma u nas etat? Wiadomo jest synem pana Kowalskiego ). Krótko - znowu to samo... czyli nuda... nic nowego . Oczywiście należy obejrzeć ten spektakl, ale obawiam się że to też nic nie zmieni. Niestety ludzie odpowiedzialni za teatr nie mają żadnego pomysłu na teatr i powielają, powielają, powielają. Wkomponowują się bezrefleksyjnie w trendy. Jedynie mówią, że to jest sztuka, ale dowodu na to nie mają.
0
Ale do tych fotografii to można się było trochę przyłożyć! Czekam na to, kiedy nasz teatr zrobi coś naprawdę świetnego i prawdziwego. W ostatnim czasie tylko " Sen nocy letniej " był ciekawy i zrobił na mnie wrażenie. O pozostałych sztukach długo można dyskutować. Coś mi się zdaje, ze nowa dyrekcja niewiele zmieni w tej materii.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: