Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Diabeł i tabliczka czekolady. W piątek prapremiera w Teatrze Osterwy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 marca 2017 r. o 20:59 Powrót do artykułu
Znowu wygłupy za moje pieniądze. Zamknąć budę, tzw. aktorów posłać do roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Znowu wygłupy za moje pieniądze. Zamknąć budę, tzw. aktorów posłać do roboty.
Ile pieniędzy przekazujesz na działanie teatru i żebyś zrozumiał: ile rocznie płacisz podatku (tak realnie, po uwzgędnieniu składek na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne)? Bo myślę, że nie wystarczy to nawet na reklamę sztuki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech to robią za własne pieniądze a nie za moje. A tak w ogóle, powinno się finansować tylko instytucje kulturalne o statusie narodowym. Reszta za swoje zarobione. Ciekawe czy wtedy wystawialiby takie "cóś".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponownie kler, ponownie geje i niedobrzy my... Ponownie pan Kuba ( czy ten pan reżyser ma u nas etat? Wiadomo jest synem pana Kowalskiego ). Krótko - znowu to samo... czyli nuda... nic nowego . Oczywiście należy obejrzeć ten spektakl, ale obawiam się że to też nic nie zmieni. Niestety ludzie odpowiedzialni za teatr nie mają żadnego pomysłu na teatr i powielają, powielają, powielają. Wkomponowują się bezrefleksyjnie w trendy. Jedynie mówią, że to jest sztuka, ale dowodu na to nie mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale do tych fotografii to można się było trochę przyłożyć! Czekam na to, kiedy nasz teatr zrobi coś naprawdę świetnego i prawdziwego. W ostatnim czasie tylko " Sen nocy letniej " był ciekawy i zrobił na mnie wrażenie. O pozostałych sztukach długo można dyskutować. Coś mi się zdaje, ze nowa dyrekcja niewiele zmieni w tej materii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...