Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Diamentowa: Zderzenie dwóch samochodów (zdjęcia)

Utworzony przez Gość, 27 września 2012 r. o 21:23 Powrót do artykułu
Daję głowę, że jakaś paniusia nie rozkminiła, że to nie jest "zwykłe rondo"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle ni e przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Coraz więcej debikli na drogach. dzisiaj widziałem na Płsudskiego ok. 15.00 deb***a pędzącego na motocyklu do wyscigów na żużlu . Bez tablic rejestracyjnych . No typowy dres bandyta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Daję głowę, że jakaś paniusia nie rozkminiła, że to nie jest "zwykłe rondo"
Masz racje, a do tego z Świnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby uczestniczące w wypadku proszę o kontakt pod adresem mailowym: jarczynka@tlen.pl. Z góry dziękuję. Pozdrawiam, Jarek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Daję głowę, że jakaś paniusia nie rozkminiła, że to nie jest "zwykłe rondo"
A jakie są jeszcze ronda niezwykłe każde jest zwykłe tylko to nie jest rondo tylko skrzyżowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo był remont tego skrzyżowania i nic to nie dało. Nie mówię o tej sytuacji ale często tamtędy jeżdżę i tam ciężko jest wyjechać z Wrotkowskiej w lewo szczególnie od 14 do 17 jak Diamentową jest największy ruch To samo wyjazd z krochmalnej. Tam rondo to by się przydało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
A jakie są jeszcze ronda niezwykłe każde jest zwykłe tylko to nie jest rondo tylko skrzyżowanie
Tak? Każde skrzyżowanie ma na środku okrągłą wysepkę? Włączże mózg...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak? Każde skrzyżowanie ma na środku okrągłą wysepkę? Włączże mózg...
No to pokaż mi tam znak ronda I jak masz co włączyć ale chyba nie masz to sam se włącz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...