Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Diler wpadł na Czubach. Miał 230 gram marihuany

Utworzony przez Clio, 2 listopada 2010 r. o 19:00 Powrót do artykułu
Najlepiej się szczycić takimi głupotami. Chłopaczyny działają sobie, by mieć dla siebie i koleszków. A bananowe dzieci pogadtych rodziców zapychają nosy w klubach i nikt się tym nie przejmuje. A miejsca typu Prima czy inne to rzeki fety, piguł i młodych latawic i nikt się tym nie przejmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda chłopaków pewnie nic złego nie nikomu nie zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten ma 80% szans na to, że dostane max. 8 lat. A ten co obciął sekatorem głowę kotu, ma 10% szans, że dostanie max. 2 lata CO TO ZA SPRAWIEDLIWOŚĆ DO CHOLERY !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie redaktorzy! Nie piszemy 230 gram lecz 230 gramów marihuany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka szkoda mi tego chłopaka bo sam hodował naprawdę prawo jest poje***e w Polsce... eh... Już dajcie takie prawo jak w Czechach przynajmniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech na sali z tej policji , jak nie umieli tak i nic nie umieją a biedni chłopcy już mają na swoim koncie przestępstwo aż się nóż w kieszeni otwiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psom statystyki poszły w góre zamiast łapać gwałcicieli i innych degeneratów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poleciłbym piszącym artykuły o większą uwagę.. pomyłki z wyrazach i imionach oskarżonych są rażące..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sama prawda lapia dzieci z roslinkami ktore sa na calym swiecie i zawsze beda, ci na pewno dostana wyroki choc nikomu nic nie zrobili, tylko sobie a ten co kotu leb odciac wyjdzie na wolnosc wlasnie tak dziala polska- chory kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak czytam sobie komentarze i zastanawiam się czemu do policji macie żal? przecież to nie oni ustalają przepisy prawa karnego a nasi kochani posłowie. Im trzeba dup*ka truć niech zmienią przepisy to i policja nie będzie musiała się za takimi "przestępcami" uganiać i będą mogli się na innych sprawach skupić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artykuł ciekawy ale informacje głównie chyba zmyślone bo nie zawiele ich i jakies takie poplatane. współczuje zatrzymanym i stwierdzam ze marichuane trzeba zalegalizowac !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak... a ja wczoraj szedłem do sklepu ok 21 i przy postoju na rucianej siedział najeb** jak szpadel mój szanowny sąsiad ze Stokrotki, zaczepiał ludzi, pluł. osobnik jest niebezpieczny, w tamtym roku widziałem go jak wyrywał znak drogowy, łazi po osiedlu, awanturuje się, wiem że jest agresywny. co ciekawe siedział na trawniku i piłował gębę, obok przejeżdżał radiowóz. chłopcy pojechali dalej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zal do policji czy moze raczej milicji bo dzialają na starych zasadach nie ma sensu oni naginają sobie prawo w swietle prawa i tyle a co do osób zagrazających spoleczeństwu to oni się ich boją i tyle lepiej latwiej i wygodniej dopasc i nastraszyc mlodego lepcuna niz naprutego wandala i w ten prosty sposób sami dilują i statystyki rosną oni poprostu konkurencję wycinają za nasze podatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...