Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Disco polo na Arenie Lublin. Wiadomo, ile sprzedano biletów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lipca 2017 r. o 21:43 Powrót do artykułu
Co ma do rzeczy tu PIS. To Żuk (PO) wybudował Arenę, zresztą przy wsparciu samorządu województwa PO-PSL, a właściwie PSL-PO. Arena powstała za rządów PO-PSL. Władza centralna czyli PIS nie ma tu nic do gadania. To nie wina PISu, że Arena zamiast co najmniej II ligowym piłkarzom z Lublina służy do organizacji tego typu uroczystości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kongresowej w Warszawie też był koncert DiscoPolo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, ale obecnie do Lublina napływa coraz większa wiocha. Ewolucja robi swoje. Jednostki ambitniejsze przyjechały do Lublina w latach 60-tych, 70-tych, 80-tych, ich dzieci wtopiły się w lubelski krajobraz. Jeszcze ambitniejsi napłyneli do miasta w okresie międzywojennym czy po zwolnieniu przez cara chłopów z pańszczyzny. Zaraz po wojnie do Lublina przyjechało sporo miast z typu Zamość nie odnajdując się w tych prowincjonalnych miastach, napłynęło sporo Kresowian z Lwowa, Wilna czy Grodna. Tak jak mówiłem ewolucja robi swoje. Ci co mieli do Lublina przyjechać już dawno przyjechali. Teraz na studia do Lublina przyjeżdżają tacy co ich rodzice nawet matury nie mają. Oczywiście może się zdarzyć, że ktoś jest jedynakiem, wcześnie się ożenił, dostał dobrą pracę (prowadził rodzinną firmę) i wrócił do siebie na wieś. Ale to wyjątki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę być synem rolnika z Dysa niż mieszkać w Zamościu bo miałbym bliżej do miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Zenek ? Zenek był? Wył ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tam jeszcze na to trzeba było kupić bilet ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
W Kongresowej w Warszawie też był koncert DiscoPolo.
 Ale co w tym dziwnego ? Przecież to stolyca słoików !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa z 11.25. Masz rację z tą ewolucją. Kiedyś było tak, że najrozrgarniejszy i najbardziej zaradny brat szedł do miasta a najmniej rozgranięty zostawał na roli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię disco polo na weselach i imprezach zakrapianych alkoholem, ale nie oszukujmy się jest to muzyka niskich lotów. Teksty wpadające w ucho, łatwe rymy parzyste (jeżeli ktoś wie co to znaczy :-) ), ale niestety tak tępe, że na trzeźwo tego nie da się słuchać. Ostatnio słyszałam test: ... mam tatuaż w ciasnym miejscu ... , hahahaha no żenada. Poza wesela i festyny to jednak nie powinno wychodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech te klimaty remizy OSP, obrzyganych ścieżek, polonezów po wiejskim tuningu, powyrywanych sztachet... myślałem, ze mamy to za sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co mnie bardziej boli: to że brat puszcza disco polo czy kojarze tekst piosenki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byly "majteczki w kropeczki" ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleżanka, która słucha only disco polo o rocku i metalu: co to za gówno? nawet nie ma żadnego przesłania, nie da się do tego tańczyć... -,-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś tańczy, wieś śpiewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Era wiochy i remizy strażackiej nastała. Gratulacje Lublinie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...