Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego ceny masła idą w górę? Kostka już nawet za 10 zł. "Będzie drożej"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lipca 2017 r. o 21:16 Powrót do artykułu
Dlatego, żeby ludzie znów zaczęli jeść syf***te margaryny różnej postaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOSTAŁAM PODWYŻKĘ NA 1 KOSTKĘ MASŁA MIESIĘCZNIE..................... EMERYTKA... HA, HA, HA../ŚMIECH PRZEZ ŁZY/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mleko wylewało się w kanał, bo nie opłacało się go sprzedawać, a teraz brakuje tłuszczu na masło. Nic z tego nie rozumiem. Jest popyt to cena powinna być przeciętna, a nie wywindowana, aby ten popyt utrzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już przestałem kupować i nie mam z tym problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Biedronksch kostka 200 gr masła 82 % kosztuje 5 PLN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
W Biedronksch kostka 200 gr masła 82 % kosztuje 5 PLN.
 W piątek lub sobotę cena była 5,79
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w tej sytuacji nadal będą obowiązywać te kretyńskie unijne kwoty mleczne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy odkryłem smak chleba z olejem lnianym nie kupuję masła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idzie cena masła w górę to widać.Ostatnio przerzuciłem sie na masło(mniej więcej od 1,5 roku) bo doszlem do wniosku że nie warto sie truć produktem masło podobnym bo generalnie nie ma to jak prawdziwe masełko chociażby z jeszcze ciepłym pieczywem( i nie musi być na chlebie nic więcej) i kupuje w Biedronce osełeke 500 gr Mlekowity,do nie dawna jeszcze ta osełka kosztowała bez grosza 12 zł a teraz już bez grosza kosztuje 15 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwot mlecznych od dawna nie ma, krów również. Rynek zdobyty, brak konkurencji więc można kasować ile się da za produkt. No, ale macie fontannę no, stadjun (zamiast cukrowni), prawie działający 'akwa park', 'inteligentny inaczej system korkowania miasta' (który do tej pory się kalibruje) no i uchodźców w drodze - aż dziw, że w tak krótkim czasie Lublin tak nisko upadł. W zasadzie to nie dziw skoro kolesie przy korycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noo osełka w stokrotce już za 10 zł jest, masakra te ceny, byle jakie zakupy się robi i 50 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrzcie kto siedziw KRSach mleczarni... sama sitwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki był cel, skosic malych producentow i zostawic eldorado cwaniakom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przerzucić się na wazelinę. Bułka z wazeliną to jest to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy maja fajna cechę, potrafią się skrzyknac i NIE KUPOWAC MASLA PRZEZ MIESIAC. Mleczarnie lezą i kwiczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego rośnie cena masła? Bo Unia reguluje ile go można produkować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(NIE)dobra zmiana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto mądry niech zachowa to w sercu i przekaże innym : ***mieczducha888.blogspot.com/2015/06/jak-nie-bac-sie-wojny-krachu-ciezkich.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cukrownie zlikwidowano, bo unia sobie nie życzyła. Krów nie opłacało się hodować, bo unia wyliczyła ile czego ma być. To teraz unia zaleje nas swoim masłem, albo czymś masłopodobnym, bo nasze masło będzie zbyt drogie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej mieć rodzinę na wsi. Dużo ludzi w Lublinie, większość ma rodziny na wsi. Stamtąd można masełko bezpośrednio od krowy dostać. I maślanka jako produkt uboczny. Wie jadło jakie jeść ten szczęśliwy człek, co korzenie na wsi ma, a nie nowobogackiego mieszczucha gra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...