Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego kierowcy MPK włączają ogrzewanie latem?

Utworzony przez Karolina, 18 czerwca 2009 r. o 16:42
Niedawno jechałam autobusem MPK w Lublinie, żółtym neoplanem. Stanęłam sobie na środku pojazdu, zaraz koła okna i czuję jakieś ciepło na mnie leci od dołu, dla pewności sprawdziłam ręką - to był gorący nawiew! Ja się pytam, po jakiego wała kierowca włącza latem ogrzewanie pojazdu?? Co się w tym mieście wyrabia? Nie dość że władze MPK uważają, że klimatyzacja w autobusach MPK w Lublinie nie ma racji bytu to niedługo pewnie zechcą nam wmówić, że latem jest za zimno i trzeba ogrzewanie włączać! Mam prośbę, nie znam się na silnikach, mechanice pojazdowej, może ktoś kto zna tą tematykę mi wyjaśni - po co włączać ogrzewanie pojazdu latem? Czy chodzi o chłodzenie silnika? czy neoplany i inne miejskie autobusy po prostu przegrzewają się latem? W każdym razie to jest jakaś paranoja, no Lublin to normalnie jest chyba stolicą polskich kretynizmów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny wynalazek sztukmistrzów z Lublina, proponuję jeszcze zakazać otwierania okien w autobusach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...