Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dlaczego zabroniono wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego? Będzie kolejny wyrok

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 czerwca 2017 o 13:01 Powrót do artykułu
ja pitole znowu ci animalsi! Nie mam nic przeciwko zwierzakom ale nie znam właściciela psa, który zawsze sprząta po swoim pupilu. u mnie na osiedlu wszystkie trawniki i boisko zas...ne. A zwróć takiemu uwagę to Cię jeszcze tym kundlem poszczuje. Chamstwo i tyle więc racje ma Ratusz!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I co z zakazu skoro i tak włażą zwłaszcza wczesnym rankiem. Obesrane koło ławek w zachodniej części parku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a pawie, które zostały tam wpuszczone, chyba żeby bardziej światowo było, to mają pampersy założone? czy chodzą za nimi pracownicy Oczyszczania Miasta, żeby trawniki nie zostały zanieczyszczone?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
" Wyrok zapadł tu w marcu 2015 r., ale nie rozstrzygał istoty sporu. Sąd nie ocenił legalności zakazu, stwierdził tylko, że mieszkańcy, którzy złożyli skargę nie wykazali, by naruszony został ich interes prawny. Do odmiennego wniosku doszedł w marcu 2017 r. Naczelny Sąd Administracyjny w Warszawie, do którego odwołali się autorzy skargi. Warszawski sąd wytknął lubelskiemu, że pominął fakt iż obaj mieszkańcy są właścicielami psów, więc zakaz dotyczy również ich uprawnień." KUŻWA, CO TO ZA SĄDY!? TO kpina nie sądy. Oczywiście że Miasto miało prawo ustanowić prawo miejscowe to wynika wprost z ustawy o samorządach gminnych. po 2. obowiązkiem władz miasta jest dbanie o dobra konstytucyjne tj. bezpieczeństwo mieszkańców, bo to należy do zadań JST. 3. I co z tego że baran jeden z drugim jest włascielem psa? może tego psa zostawić w domu i przyjść do parku nikt mu teog nie zabrania, a ja sobie będę trzymać w domu krokodyla i sie poskarżę że nie mogę z nim wychodzić. to jest sąd? to jest jakaś lewacka kpina! wyszłam z synem na spacer wczoraj , syn najechał 0,5 cm na trawnik i co? i rower w psim łajnie! psiarze to brudasy do netej potęgi, chami i prostaki, kto normalny mieszka, śpi ze zwierzętami które na codzień biegają po syfie, wachaja psie de i inne takie. UTRZYMAĆ ZAKAZ! WPROWADZIĆ PODATKI (!!!WYSOKIE!) ZA POSIADANIE PSA.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie byłoby żadnego problemu gdyby ludzie zachowywali się odpowiedzialnie. Miałem od urodzenia zawsze i dziś po 33 latach mojego życia nadal mam. Od najmłodszych lat chodziłem na spacery ze swoimi kolejnymi pieskami i zawsze od samego początku nauczono mnie że należy sprzątać po nich i tak też robiłem i robię do dziś. Chodzi o to aby był porządek a żeby był porządek musi być kultura, a kultura to odpowiedzialność i poczucie estetyki. Pies na-sra sprzątasz, ktoś kto nie ma psa niech nie będzie przewrażliwiony i wszystko się ułoży. Pozdrawiam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
gdyby straż miejska wypełniałaby swoje obowiązki, problemu by nie było, po pierwszym mandacie każdy nauczyłby się sprzątać po piesku
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Masz rację, niech dbają o bezpieczeństwo mieszkańców i nie wpuszczają rozwydrzonych bachorów w miejsca publiczne, a co!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A niech chodzą z psami gdzie chcą mi to nie przeszkadza,ale niech po sobie sprzątają nie ważne gdzie chodzą. TWÓJ PIES TWOJE GÓWNO!!!!! Niech zaczną im dowalać mandaty tak jak powinni .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja znam. To ja! :-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech zwolennicy wprowadzania psów do parku wytłumaczą mi (pytam poważnie) jak sprzątnąć psie siki oraz w jaki sposób zamierzacie dezynfekować miejsce po uprzątniętej psiej kupie, abym mógł np. bez problemu rozłożyć się z kocem?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zabronić wyprowadzania psów przed blokami, obsrywania trawników itp. Chcą trzymać psy niech sobie wykupią plac do ich wyprowadzania
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Psy bezpieczniejsze od tępawych rowerzystów
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zakaz powinien być utrzymany , bo ludzie którzy którzy chodzą ze swoimi milusińskimi nie sprzątają po swoich zwierzętach ;
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zakaz powinien być zniesiony, to skandal zeby ludzie, ktorzy maja psy byli dyskryminowani. Nigdzie ma swiecie tak nie ma, porobic kosze, torebki i wlasciciele psów niech sprzątają po swoich pupilach, ale nikt im nie mpze zabronić wejść do parku. Co za jakaś paranoja.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kto tu się wpisuje, matka ktora nienawidzi zwierzat na kogo wychowa swoje dziecko! Napewno jej synalek albo corusia tez jej nie pozwola jak bedzie stara i niedolezna wychodzic na dwór. Albo ją zamkną w domu opieki. Czego oczywiscie życzę :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TEŻ PLACĘ PODATKI I MAM PRAWO WEJŚĆ !!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale kłamiesz jak najęty. Mam trawnik pod swoim balkonem. Od wielu lat nie widziałem ani jednego - powtarzam ani jednego właściciela, by sprzątał po swoim psie. A osób które wyprowadzaja na moim osiedlu jest co najmniej kilkadziesiąt. Mało tego administracja ustawiła kosze na te odchody i ... nic. Więc jak dla mnie właściciel psa powinien mu zakładać pampersa albo mieć zakaz wychodzenia z nim z domu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeżeli właściciele nie potrafią posprzątać po swoim pupilu to uważam że zakaz powinien być podtrzymany.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Może i na zachodzie Europy nie ma zakazów takich jak ten, a wiecie czemu? Bo tam sprzątają psie kupy po swoich pieskach!
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: