Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
oby przez takie artykuly zaraz jakis medrzec nie wprowadzil obowiazku jazdy w kasku. i cale szczescie wsrod dzialaczy rowerowych jest mocna postawa negujaca, powiedzmy - presje na kaski. ale jak pacjent z filmiku jezdzi po rozsypujacych sie schodach to faktycznie pogratulowac ze "CALE SZCZESCIE" ze mial kask.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny koledzy... żarty sobie robili a jemu się mogło coś stać. W sumie dobrze że to nic poważnego (?) bo na takich kolegów liczyć nie mozna..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale urwał !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdy jeździ po schodach. Socjaliści tylko marzą o tym, żeby wprowadzić nakaz jazdy w kasku dla normalnych ludzi. Któryś urzędas albo poseł dostanie łapówkę od firmy produkującej takie kaski i będzie gotowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co robicie afere. Chlopaki cwicza do przemysl downtown. Wiedza co robia i dlatego uzywaja ochraniaczy a nie "szczescie ze mial kask". A dziewczynki w komentarzach widze jazgot musza podniesc za dziennikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE URWAŁ !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że jajek nie potłukł To by dopiero bolało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam, jeżdżą jak baby. Jak byłem młodszy to nie takie numery na Wigrusach robiliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za mało słowa "KU...A"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry ludzie ale widzę, że g.... się znacie. Po pierwsze to nagranie nie miało trafiać do takich wspaniałych artykułów, tak więc nikt nie patrzył na słownictwo, ani co się działo. Jeździliśmy w ten weekend dla zabawy, a że postanowiliśmy pozjeżdżać ze schodków jak była ku temu okazja (tzn nikt po nich nie chodził) to co innego E tam, jeżdżą jak baby. Jak byłem młodszy to nie takie numery na Wigrusach robiliśmy. Na przykład co? Upadaliście bez kasku? Widzę, że niezły z ciebie rycerzyk z nad klawiatury, przyjedź z nami pojeździć, pokaż co umiesz. Osoby z którymi jeżdżą są w przedziale wiekowym od około 12 lat do ponad 30, tak więc każdy może spróbować swoich sił. oby przez takie artykuly zaraz jakis medrzec nie wprowadzil obowiazku jazdy w kasku. Socjaliści tylko marzą o tym, żeby wprowadzić nakaz jazdy w kasku dla normalnych ludzi. Któryś urzędas albo poseł dostanie łapówkę od firmy produkującej takie kaski i będzie gotowe. Najtańszy kask który spełni swoją funkcję kosztuje od 40zł wzwyż. Leczenie urazów kosztuje o wiele więcej. Nakaz nie jest potrzebny, ale dziwi mnie, że ludzie są na tyle głupi i jeżdżą bez kasku z własnego wyboru. Wywrócić się w ten sposób z roweru to nie problem, nie trzeba do tego schodów, niektórym wystarczy trochę piasku lub wody na ścieżce rowerowej. Firmy produkujące kaski to naprawdę ogromne firmy i nikt nie będzie się bawić w zaopatrzenie jakiegoś zadupia w nieznanym państwie w kaski ich firmy... Nie róbcie z tego tragedii.. Pozdrawiam wszystkich zbulwersowanych, którzy już widzą w tym spisek, następną wojnę itp... A jeżdżącym życzę powodzenia w Przemyślu 16 maja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale dziwi mnie, że ludzie są na tyle głupi i jeżdżą bez kasku
Kolego Wac(u). Zanim z internetowej ambony zaczniesz się napinać i pouczać w czym i jak mają jeździć rowerzyści zacznij lepiej prowadzić akcję uświadamiającą odnośnie zakładania kasku wśród swoich rowerowych ziomali. Bo jak widać na załączonym filmiku nie wszyscy wzięli sobie to do serca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie że jeździcie.. tylko po co tak bluźnić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opamietajcie sie ,jak nie umiecie jezdzic na rowerze to na piechote.Kto mu karze sie wygłupiac ,dureń i tyle chcecie kaski wprowadzic na rowery na mózg komus padło .Kto chce niech jezdzi w kasku ale bez przymusów bo niedługo do ubikacji bedziecie musieli chodzic w kaskach. poroniony pomysł !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko idioci zjeżdżają rowerami po stromych schodach. Schody są dla pieszych i taki rowerzysta powinien być srogo za to ukarany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie lepiej dla niego i dla mnie żeby zjeżdżał na rowerze po schodach, niż siedział na ławce, pił piwo i wszczynał awantury. Dobrze, że mają chłopaki jakieś zajęcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowa moherowa społeczność.Nie są wstanie pojąc tego co nam sprawia przyjemność .... Jazda na rowerze to nie tylko miejski lans ale jazda wyczynowa tym bardziej ze rower był do tego w pełni przystosowany.W tym sporcie zawsze jest ryzyko i za to je kochamy.Jeżdżę W "INNEJ" dyscyplinie rowerowej adrenalina tylko dla wybranych...Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria napisał:
Tylko idioci zjeżdżają rowerami po stromych schodach. Schody są dla pieszych i taki rowerzysta powinien być srogo za to ukarany.
Idź Se Mario weź nie przeczyszczenie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że chłopakom brakuje trochę skillu, ale trzeba się gdzieś uczyć Dobrze, że mają zajęcie i pasję..ja też w tym tygodniu przesiadam się z puszki na rower w końcu. Co do jazdy w kaskach..jeśli ktoś nie chce to niech nie jeździ. Ja w swoim krótkim życiu rozwaliłem już dwa. Chwilowo będę jeździł bez bo mnie nie stać na porządny full face..ale jak złapię trochę kasy to na pewno kupię. Nikt nikogo ni będzie przekonywał..walnij się młotkiem w łeb i walnij się młotkiem w kask..poczujesz różnicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na całe 60 sekund tego filmu pada 4 może 5 wyrazów (w tym jeden w miarę normalny: ryba). Czy tak trudno obok umiejętności akrobatycznych popracować w domu nawet godzinkę, nad swoim językiem? Panowie za parę lat upodobnicie się do małpek, które za banana wykonają efektowny przewrót w tył i co dalej??? Błagam przeczytajcie raz na pół roku jakąs książkę. Pomyslcie samodzielnie dla treningu, to naprawdę nie boli i może przynieść sporo satysfakcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakby tędy przechodziła wasza matka?:-) Szybkości takie sobie, ale adrenaliny dawały im chyba murki z obu stron, szkoda jeszcze że nienajeżone kolcami. Ma gostek szczęście że go nie zakręciło wyżej i nie przeleciał ze dwóch poziomów koziołkując, to by wylądował na ratunkowym. Tylko dlaczego jego leczenie z tego powodu mieliby finansować inni z NFZ-tu bo zapewne panowie nie mają dobrego ubezpieczenia w tym zakresie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...