Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
durnie jak wprowadza w zycie przez takich palan.....w nakaz jezdzenia w kaskach to osobiscie takiemu zaj...e kask z glowy bo nie mam zamiaru kupowac ,,,,,, a co do jazdy po mokrym chodniku i piasku to moze pomysl o zimie ze zima moze powinnismy nosic tez kaski na glowie chodzac po chodniku zeby sobie czachy nie rozwalic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egon napisał:
Widać, że chłopakom brakuje trochę skillu, ale trzeba się gdzieś uczyć Dobrze, że mają zajęcie i pasję..ja też w tym tygodniu przesiadam się z puszki na rower w końcu. Co do jazdy w kaskach..jeśli ktoś nie chce to niech nie jeździ. Ja w swoim krótkim życiu rozwaliłem już dwa. Chwilowo będę jeździł bez bo mnie nie stać na porządny full face..ale jak złapię trochę kasy to na pewno kupię. Nikt nikogo ni będzie przekonywał..walnij się młotkiem w łeb i walnij się młotkiem w kask..poczujesz różnicę.
A CO JUZ SIE WALILES MLOTKIEM FAJNIE BYLO ,CIEKAWE W JAKI SPOSOB ROZWALILES TE KASKI JADAC NORMALNIE SCIEZKA NAD ZALEW CZY SKACZAC PO MURKACH DODAJ TO BO WATPIE ZE JESTES TAKIM KALEKA ZE SIE WYWRACASZ JADAC NA ROWERZE PO PROSTEJ DRODZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
helmet napisał:
durnie jak wprowadza w zycie przez takich palan.....w nakaz jezdzenia w kaskach to osobiscie takiemu zaj...e kask z glowy bo nie mam zamiaru kupowac ,,,,,,
Proszę bardzo, możesz już wpadać wziąć mój kask (biało czarno złoty), jak jest pogoda to jeżdżę codziennie na górkach czechowskich. Z nad klawiatury widzę, że niezły kozaczek z Ciebie. Jestem na 10000% pewien, że tylko tak piszesz bo chciałeś poszpanować i nigdy się nie spotkamy. Nie pisz też dużymi literami, bo to oznacza krzyk, a nikt tu nie musi krzyczeć. Śmiać mi się też chce jak czytam co tu ludzie piszą, nie mają bladego pojęcia o co chodziło a się wypowiadają.. Ten film nie miał trafić do tego żenującego artykułu, a że tak się stało, aby wzbudzić sensację, to co innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po mojemu,stanowczo lepiej uprawiać jakieś sporty niż siedzieć na ławce,pić alkohol i szukać awantur potem.. czepiacie się młodzieży która ma jakąś pasję a na prawdziwych przestępców to nie zwracacie uwagi.. dlaczego? to chyba proste bo się boicie.. do rowerzysty każdy się przywali ale do jakiegoś typa co rozwala przystanek to już nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem powinno sie zakazac chodzenia do kosciola ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O boze to juz niemozna sie przewrucic na rowerze? Niech tylko otworzą BikePark na Janowskiej to co dziennie bedzie podobny filmik do tego. hehe jestesmy w gazecie, mocne wejscie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...