Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jakie napoje bierze sie na wyprawę? jest zima więc na pewno jakieś rozgrzewajaće,a jak zbraknie w nocy to czy będzie bar na kólkach, czy jakieś atrakcje będą,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mam pytanie. Czy kazdy watek okolokoscielny musi skutkowac glupimi postami? Wydaje Ci, że jestes smieszny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mam pytanie. Czy kazdy watek okolokoscielny musi skutkowac glupimi postami? Wydaje Ci, że jestes smieszny?
 
Ja też mam pytanie. Czy kazdy watek okolokoscielny musi skutkowac glupimi postami? Wydaje Ci, że jestes smieszny?
jesli ktos zostal palcem poczęty to wydaje mu sie ze jest smieszny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzieliście to video pary w parku ? ; http://odu.pl/b16k <-- nagraliśmy ich z ukrytj kamery , co oni tam robili :O 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie napoje bierze sie na wyprawę? jest zima więc na pewno jakieś rozgrzewajaće,a jak zbraknie w nocy to czy będzie bar na kólkach, czy jakieś atrakcje będą,
obszczymurków nie zapisują, więc się nie interesuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...