Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dni Dawcy Szpiku w Lublinie. Wpisz się do rejestru

Utworzony przez S Y L W E S T E R, 19 marca 2013 r. o 20:23 Powrót do artykułu
-------------------------------------WYMAGANA JEST DALSZA INFORMACJA------------------------------------- Pobieraniu szpiku towarzyszy bardzo dużo informacji o negatywach dla organizmu skutkach . War to by usłyszeć opini profesjonalisty z odpowiedzialnością do wyjaśnienia tej AKCJ "SZPIK" .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S Y L W E S T E R napisał:
-------------------------------------WYMAGANA JEST DALSZA INFORMACJA------------------------------------- Pobieraniu szpiku towarzyszy bardzo dużo informacji o negatywach dla organizmu skutkach . War to by usłyszeć opini profesjonalisty z odpowiedzialnością do wyjaśnienia tej AKCJ "SZPIK" .
Jakieś źródło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszołom sylwester w akcji ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś ma tatuaż może być dawcą szpiku? jeżeli nie to dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytanie do ogarniętych osob: kiedy bedzie jeszcze taka akcja na Wydziale Humanistycznym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student napisał:
pytanie do ogarniętych osob: kiedy bedzie jeszcze taka akcja na Wydziale Humanistycznym?
Całą rejestracje przeprowadzisz zamawiając materiały do rejestracji i badania a następnie odsyłając do nadawcy. Sam korzystałem z takiej drogi rejestracji. http://www.dkms.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Świdniku będzie coś takiego zorganizowane ? Przydałoby się bo nie mam możliwości dojazdu do lbn w takich dniach jak organizowane są takiego akcje a szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewe napisał:
jak ktoś ma tatuaż może być dawcą szpiku? jeżeli nie to dlaczego?
może być dawcą, gdy minie co najmniej 6 miesięcy od wykonania tatuażu, mimo to rejestrować się można,a nawet trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natkaa napisał:
W Świdniku będzie coś takiego zorganizowane ? Przydałoby się bo nie mam możliwości dojazdu do lbn w takich dniach jak organizowane są takiego akcje a szkoda
można zarejestrować się jako dawca szpiku w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie i w regionalnych oddziałach Centrum godziny rejestracji dawców: http://www.rckik.lub...d_w=19&id_w1=27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie odbywa się pobranie szpiku? Słyszałam że DKMS zmusza dawcę do wyjazdu do Niemiec....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bianka napisał:
Gdzie odbywa się pobranie szpiku? Słyszałam że DKMS zmusza dawcę do wyjazdu do Niemiec.... [/quote] [quote name='Bianka' timestamp='1363775412' post='747554'] Gdzie odbywa się pobranie szpiku? Słyszałam że DKMS zmusza dawcę do wyjazdu do Niemiec....
DKMS to Deutsche Knochenmarkspenderdatei - Niemiecka Baza Dawców Szpiku, ale może pobranie odbywa się w Polsce, bo przecież szpik można przewieźć samolotem. Poza tym biorca może być też w Polsce, więc wtedy wyjazd tam na pobranie jest bez sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...