Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dni Kultury Studenckiej: Ulicami miasta przeszedł korowód (zdjęcia)

Utworzony przez rapid, 8 maja 2013 r. o 20:20
Znów piwsko na pierwszym planie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rapid napisał:
Znów piwsko na pierwszym planie ...
oczywiscie ze piwsko, przeciez te żłoby do niczego innego sie nie nadaja, piwsko im w glowie, a po studiach placz bo juz nawet za 1200 nikt ich nie chce zatrudniac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani z jednorożcem :*:*:*:*:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fotograf celowo ujmował osoby pijące... głupio odrobinę, ale pewnie takie miał "zadanie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pijana chołota z pseudostudentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są pełnoletni i mają prawo pić alkohol, pan pewnie w ich wieku w ogóle się nie ponosił się fali emocji i rozrywki... Niektórzy prowadza bujne życie towarzyskie a inni wolą spedzać biernie czas przed telewizorem i krytykować innych. I zawsze jest czas na nauke i czas na zabawę i niech pan się nie martwi o ich przyszłość tylko zajmie swoją karierą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEBAĆ HIPSTERSKĄ HOŁOTĘ! SKINHEADS! https://www.youtube.com/watch?v=nTXVD1Chu6k
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tu widzę spontaniczych młodych ludzi którzy wiedzą jak się bawić Kratulacje za korowód! Niech żyją studenci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest tutaj ponad dwadzieścia zdjęć kilkaset studentów na nich, a mnie udało się naliczyć niespełna 10 studentów z piwem w ręku. Podczas gdy w komentarzach nie ma innego tematu poza pijaństwem na korowodzie... smutne to troche. Ludzie nudzi się wam, a może szkoda, że sami już nie jesteście studentami/nie potraficie się bawić kulturalnie jak nastudentów przystało Pozdrawiam wszystkich urażonych "ilośćią" alkoholu na korowodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Erik napisał:
Jest tutaj ponad dwadzieścia zdjęć kilkaset studentów na nich, a mnie udało się naliczyć niespełna 10 studentów z piwem w ręku. Podczas gdy w komentarzach nie ma innego tematu poza pijaństwem na korowodzie... smutne to troche. Ludzie nudzi się wam, a może szkoda, że sami już nie jesteście studentami/nie potraficie się bawić kulturalnie jak nastudentów przystało Pozdrawiam wszystkich urażonych "ilośćią" alkoholu na korowodzie.
Ja natomiast stałem i obserwowałem przy Głębokiej, ok 1/4 studentów z piwem, część z nich już bardzo "zmęczona" - tak więc widziałem cały korowód a nie tylko zdjęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez szedłem z piwem ale to nie znaczy, ze byłem pijany i niewiadomo co robiłem :] Fajna miła atmosfera, incydentów zadnych nie było wiec nie rozumiem dlaczego niektórzy narzekają niewiadomo na co :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam byłam i nie piłam. Student studentowi nie równy i nie można na podstawie grupki "hołoty" i "pseudostudentów" oceniać ogółu. Obecni tam studenci kierunków medycznych i technicznych raczej nie będą pracować za 1200
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieli ze sobą po puszce piwa, jakie to straszne... A wygłupiali się nie z powodu za dużej ilości alkoholu, tylko dobrego humoru i miłego towarzystwa. Kiedy mają się bawić, jeśli nie teraz? Zapewne ci, którzy nazywają ich 'hołotą' także chcieliby się trochę rozerwać, ale albo wiek nie pozwala, albo lenistwo uniemożliwia ruszenie się sprzed komputera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były student napisał:
Ja natomiast stałem i obserwowałem przy Głębokiej, ok 1/4 studentów z piwem, część z nich już bardzo "zmęczona" - tak więc widziałem cały korowód a nie tylko zdjęcia.
i dla tego 3/4 ma siedziec smutna w akademiku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poważny człowiek napisał:
Są pełnoletni i mają prawo pić alkohol, pan pewnie w ich wieku w ogóle się nie ponosił się fali emocji i rozrywki... Niektórzy prowadza bujne życie towarzyskie a inni wolą spedzać biernie czas przed telewizorem i krytykować innych. I zawsze jest czas na nauke i czas na zabawę i niech pan się nie martwi o ich przyszłość tylko zajmie swoją karierą.
Skoro są pełnoletni i mają prawo pić alkohol, to pewnie nie muszą rozumieć iż na pochodzie obowiązywał całkowity zakaz spożywania alkoholu. Tak samo jak osób pełnoletnich nie dotyczy zakaz spożywania w miejscu publicznym... Ale cóż, tradycja, zostawią trochę złotówek podczas studiów i pojadą, zdolniejsi dalej w świat, mniej zdolni wrócą do siebie do wiosek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie ogarnijcie sie... nic tylko narzekac!! po to jest korowod zeby studenci mogi sie bawic i mimo alkoholu nie bylo zadnych incydentow.chcecie nie chcecie Lublin jest miastem studeckim i zawsze bedzie pelno tych "zlobow" i "holoty" wiec narzekaniem nic nie zdzialacie ogarnijcie sie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie już spokój tym studentom. Gdyby nie oni, to w Lublinie byłaby bida i jedna wielka wiocha. Chociaż te uniwersytety nas ratują, skoro nie ma u nas żadnych poważnych firm normalnie płacących swoim pracownikom. Studenci górą. Dodam, że ja już studentką nie jestem dawno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kotuuu napisał:
Dajcie już spokój tym studentom. Gdyby nie oni, to w Lublinie byłaby bida i jedna wielka wiocha. Chociaż te uniwersytety nas ratują, skoro nie ma u nas żadnych poważnych firm normalnie płacących swoim pracownikom. Studenci górą. Dodam, że ja już studentką nie jestem dawno.
to oni najadą się niewiadomo z jakich wioch i zabierają pracę, albo nie robią nic tylko piją z kasę taty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studentka medycyny napisał:
Ja tam byłam i nie piłam. Student studentowi nie równy i nie można na podstawie grupki "hołoty" i "pseudostudentów" oceniać ogółu. Obecni tam studenci kierunków medycznych i technicznych raczej nie będą pracować za 1200
Współczuje Ci bo tylko pewnie siedzisz w książkach a piwa nie piłaś bo masz jutro 3 zaliczenia i jeszcze musiałaś się uczyć po powrocie. Powodzenia. PS. To ile zarobisz 1500? Czy na 1600 startujesz ? Bo rozumiem, ze w tym momencie obrażasz ludzi z innych uczelni niż medyczna czy techniczna, którzy w Twoim mniemaniu zarabiają jakieś grosze bo mają gorsze wykształcenie? Może i tytułu naukowego nikt Ci nie odbierze, ale szacunku dla innych innych ludzi i myślenia to Cię na pewno nie uczą na tej Twojej uczelni, która daje pracę zaraz po studiach za kilka tysięcy złotych 3maj się i daj namiary to może w przyszłym roku wszyscy studenci zaczną naukę na Twoim kierunku, skoro jest taki świetny i przyszłościowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...