Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dni otwarte w schronisku dla zwierząt w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez -ja-, 26 września 2010 r. o 22:53 Powrót do artykułu
teraz biorą zwierzęta. Bo mały piesek jest śliczny, bo dziecko chce mieć pieska..jednak w końcu ta nowa "zabawka" się znudzi, tym bardziej ze trzeba rano i w nocy wyjść na dwór za potrzeba.NO i w ogóle pies wyrasta, już nie jest śliczną kulka, szczeka, brudzi... Ci o "hrabiowskich" manierach dochodzą do wniosku, ze zwykły kundel nie pasuje do tak "arystokratycznej" rodziny . No i wyrzucają zwierzęta. Pojecie ODPOWIEDZIALNOŚCI jest w naszym społeczeństwie zatrważające
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajna akcja dodałabym jeszcze aby wesprzeć finansowanie lub współfinansowanie kastracji i strylizacji zwierząt nie przeznaczonych do hodowli kontrolowanych tak jak jest w to w EU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-ja- myślę, że masz rację. Jeszcze zależy od ludzi. Szkoda, że o takiej akcji nie piszą wcześniej redaktorzy. Ogólnie uważam, że aby mieć psa to trzeba mieszkać na wsi,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...