Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Do centrum IKEA dojedziemy autobusem miejskim. Już wiadomo którymi liniami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 lipca 2017 o 17:17 Powrót do artykułu
"Miasto nie będzie wymagać od szwedzkiej sieci, by pokrywała choćby część kosztów komunikacji uruchamianej specjalnie do jej sklepu. Wszystko dlatego, że ten sklep to zarazem miejsce pracy wielu osób" .... żadna łaska ze strony MPK. Więcej codziennie będzie tam jeździło klientów z całego Lublina niż pracowników tego centrum. MPK i tak zarobi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jeszcze dajcie worek pieniędzy żeby było po co tam jechać.
0
"Wszystko dlatego, że ten sklep to zarazem miejsce pracy wielu osób" A ja uważam, że więcej osób straci pracę przez ten sklep, niż tam zatrudniono. Oczywiście ku uciesze Miasta.
0
SUPER!!!
0
I czym tu się podniecać... ale fakt, dawno nie było serii o ikełi
0
No tak. Reszta dzielnic nie musi dojeżdżać do Ikei...
0
Jak dla mnie bomba ! Nie mogę się doczekać ! Uwielbiam IKEA!
0
Wincyj, wincyj, wincyj, wincyj ikejowskiego pijaruuuuu!!. Wincyj, wincyj, wincyj, wincyj ikejowskiego pijaruuuuu!!
-1
Bardzo trafne rozwiązanie 23 i 42 to odpowiednie linie by tam kursowały. A może dałoby radę skierować również linię 29?
0
Zaraz, a co z 4 ?
0
undefined napisał:
To jeszcze dajcie worek pieniędzy żeby było po co tam jechać.
 Na prawie 4 miliony dzieci wypłacane jest miech w miech po 500 PLN. To kupa forsy.
0
Po co to reklamować? A w Olimpie jakieś promocje? Napiszcie coś!
0
POlacy robacy
0
Ja bym dał 40 przez Fijałkowskiego, Chodźki , Smorawińskiego i spółdzielczości , związkową i jakoś dalej do IKEI
0
nie mogę się doczekać! :)
0
I po co reklamujecie ten sklep? Zapłacili Wam? Są mili jak Klient (przez duże „k”) przychodzi coś kupić, potem jest już tylko klientem (przez małe „k”). Kupując mebel w tym sklepie, za kilka lat możesz usłyszeć: seria wycofana. Być może coś jeszcze mają, ale przyjedź i sprawdź, bo w systemie wycofanych serii nie ma. A więc, lataj kliencie po sklepie. Telefonicznie i mailowo nie sprawdzisz, bo odmawiają podania telefonu i maila do właściwego działu. A jak przyjedziesz, zmarnujesz czas, pieniądze na benzynę, to może w desperacji zostawisz kasę nabywając inny badziew. Lepiej omijać Ikeę z daleka. Meble kiepskiej jakości, reszta chłam z chin. Pozorne oszczędności. Kupując kiepskiej jakości rzeczy, faktycznie kupuje się dwa razy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: