Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jest kompletna głupota jak można z 17 poradni zostawić 5, czy liczba mieszkańców miasta Lublina zmniejszyła się o 80%. Już teraz trudno było dostać się do logopedy a po takich zmianach będzie to graniczyło z cudem. Całe Czuby, LSM, Węglin zostały bez poradni. Takie rzeczy są możliwe tylko w tym chorym państwie płaci się składki po to żeby chodzić prywatnie do lekarzy. może w ramach oszczędności zlikwidować wszystkie poradnie najpierw te logopedyczne a następnie laryngologiczne, alergologiczne, ortopedyczne bo po co wydawać kasę jam może pójść na pensje dla pracowników NFZ-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to głupota!!! W telewizji można zobaczyć reklamy programu Rok przedszkolaka, wszędzie się mówi nt. wczesnej edukacji... A co szanowni urzędnicy powiedzą na fakt, że dzieci z problemami mowy mają w szkole trudności w czytaniu i pisaniu? Czy to jest oszczędność? Nie wiem czemu ale w finansowaniu placówek państwowych widzę pewną zależność:nie damy pieniędzy-protest-dają mniej, a ludzie się cieszą, że w ogóle dali. Kto tu odnosi sukces?Przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko Lublin ale Włodawa i okolice zostały bez logopedy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakieś 26 lat temu gdy byłam dzieckiem mama woziła mnie do logopedy na Wallenroda (nie mówiłam "R"). Pięknie, wystarczyły rządy PO żeby zniszczyć ośrodek z kilkudziesięcioletnią tradycją :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super!Logopedia bez kontraktu w przychodni przy ul.Wallenroda -może szanowne panie będa trochę milsze dla pacjenta.Może brak kontraktu spowoduje więcej pokory?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu ktoś przyjrzał się jak prywatne NZOZy realiują kontrakty z NFZ. Skoro te przychodnie nie dostały, to znaczy ze nie wypracowały kontraktu z poprzedniego roku. Nawiasem mówiąc poradnia logopedyczna jest najmniej kosztowna w wyposażeniu, w porównaniu z foniatryczną, chirurgiczną etc, a można wziąć za to kasę. Nie sądzę, aby to były nieprzemyslane decyzje. Skoro rodziców stać na drogie ubrania, zabawki i wyjazdy dla swoich pociech. to znajdą kasę nawet na prywatną wizytę logopedyczną. Trzeba pozytywnie myśleć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...