Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żryjcie fast-foody, będziecie wyglądać jak Americany.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
więcej galerii. musimy miec więcej galerii bo tak jak teraz nei da się żyć w niedziele do kościoła chodzą już tylko wieśniaki. a my młodzi potrzebujemy rozrywki
0
Ale burger king jest słaby, a co do fastfoodów to nie popadajcie ze skrajności w skrajność, bo od kilku burgerów nikt nie przytyje. Ale do samego BK to jest bieda, lepiej kebsa zjeść sobie
0
więcej galerii. musimy miec więcej galeriibo tak jak teraz nei da się żyć w niedziele do kościoła chodzą już tylko wieśniaki. a my młodzi potrzebujemy rozrywki
Idź być nieśmieszny gdzie indziej. Galerie miastowe? Nie prywatne! To ból dupy miej że nikt prywatny fabryk nie otwiera, a nie, że ktoś ze swoich galerie buduje...
0
Brakuje tylko Starbucks'a i Lublin będzie wielką metropolią
0
A czy Bilgun przyjedzie na skuterze ?!
0
Cieszę się,lubię ich kanapki :)
0
Kiedyś na otwarciu był Linda, a teraz Bilgun... to pokazuje w jaką stronę ten świat zmierza.
0
Ten na Lipowej to już dawno Sanepid powinien zamknąć.....wstyd
0
A vo z marks and spencer cos wiadomo bedzie ??
0
A w Olimpie ma pojawić się sieć TWOJA UBIERALNIA z klasowymi ciuchami dla pań 30+. Nareszcie. Czy ktoś wie kiedy to rusza?
0
Ten na Lipowej to już dawno Sanepid powinien zamknąć.....wstyd
Tak, ja też się dziwię, że to funkcjonuje, rzygać się chce na sam widok- widzieliście te brudne, odrapane kanapy? Ja widziałam, ale SANEPID nie. Dziwię się też, jak funkcjonuje Pizza Hut- ciemno, brudno i zimno!
0
promocja żarcia z psa zmielonego wraz z buda ? dzięki
0
Brakuje tylko Starbucks'a i Lublin będzie wielką metropolią
na szczęście tobie już nic nie potrzeba do bycia CEBULAKIEM
0
A kto chodzi do Tarasów? A kto będzie tam chodził po likwidacji dworców PKS? splajtuje i to szybko. Menagerowie od lokalizacji debeściaki
0
Dzień dobry. Dołączam do pytających. Czy ktoś może powiedzieć coś więcej w temacie? Deb0308 - Zerknij tu:
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: