Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Do Warszawy w mniej niż dwie godziny. Po remoncie torów

Utworzony przez olo, 22 sierpnia 2012 r. o 06:46 Powrót do artykułu
Teraz miejscami muszą zwalniać nawet do 80 km/h – informuje Zygmunt Grzechulski, dyrektor Zakładu Linii Kolejowych w Lublinie, --- często jeżdżę tą trasą i są miejsca gdzie zwalniają do 20 km/h...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w dniu w którym pociąg osobowy relacji Lublin - Warszawa , pokona zadaną trasę w mniej jak dwie godziny , posypię głowę popiołem i znikne z tego forum. Sądzę że nawet autor tego tekstu nie wierzy do końca w te bzdury , które wypisuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Linię kolejową z Mławy poprzez Pragę do Lublina 130 lat temu budowano 2 lata.W trzecim roku linię przedłużono do Kowla.Dzisiaj jest problemem przynajmniej naprawa linii istniejacych. O budowie nowych się nie mówi. W Polsce. Bo wszędzie transport kolejowy jest priorytetem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
środek tranposortu*****PKP*****Polski Bus cena 42zł ******1zł,15zł lub 25 zł czas 2:40******3h miejsce odjazdu PKP***** PKS stanowisko 0 miejsce przyjazdu centralny******meto wilanowska warunki smród,niewygodne siedzenia,gorąc****** czysto,skórzane siedzenia,klimatyzacja kupowanie biletu kolejki,babki w kasach,dżungla***** wcześniejsza rezerwacja przez internet okazanie biletu bilet u konduktora******* nr rezerwacji wpisany na kartce,gazecie i tyle w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROPAGANDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy na tej relacji kursują pociągi osobowe? :-p
J-23 NADAJE napisał:
w dniu w którym pociąg osobowy relacji Lublin - Warszawa , pokona zadaną trasę w mniej jak dwie godziny , posypię głowę popiołem i znikne z tego forum. Sądzę że nawet autor tego tekstu nie wierzy do końca w te bzdury , które wypisuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilet na pociąg też można kupić przez internet, wielkie mi halo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odcinek Stojadła-Warszawa już od dawna jest wyremontowany na160 km\h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Och! Och! Och! Aż 120km/h no no aż beret zrywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli tak bedzie to przeprowadze sie spowrotem do lbn i bede jezdzil do roboty pociagiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tia, linie będą zmodernizowane odcinkami do 140 i 160km/h, a lokomotywy pozostaną na poziomie 120 i kiszka. Lepiej skupić się na ROZSĄDNYM ułożeniu rozkładu jazdy. Tak było np. w roku 2011, gdy pociąg z Puław do Centralnej jechał 1:43, a od września będzie to 2:09. Pociąg stoi m.in. w Pilawie nawet ponad 15 minut czekając na mijankę w Stojadłach. Z 26 minut różnicy dla osób dojeżdżających codziennie do stolicy robi się dobra dniówka - tylko że nikt nam za nią nie zapłaci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zag napisał:
Z 26 minut różnicy dla osób dojeżdżających codziennie do stolicy robi się dobra dniówka - tylko że nikt nam za nią nie zapłaci...
Oczywiście miałem na myśli dniówkę w skali miesiąca. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla równowagi nastąpi likwidacja połączenia z Lublina do Rzeszowa od nowego rozkładu jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w latach 1983-1986 często dojeżdżałem do Warszawy z Lublina wyjazd pociągiem 7.o5-WARSZAWA CENTR. 9.12 =po ponad 20-tu latach wielkiej dcemokracji osiągniemy to samo,więc po co było rozbierać te tory na złom na pensje dla PREZESÓW I prezesików,lak wracamy do przeszłości za ile zł ,pytam za ile.Kto rozliczy i ukarze rozkradaczy Polski.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co pociąg zatrzymuje się na Warszawa Wschodnia? Nie można puścić kilka składów bezpośrednio na centralny?? Przecież wtedy i tak każdy może dojechać tam gdzie potrzebuje a czas by się skrócił o jakies 15-20 min - proste rozwiązanie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj jechałem TGV z Le Mans do Paryża, dystans ok 200 km ... podróż trwała 55 min w komfortowych warunkach pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pociągi z Lublina do Rzeszowa nie majom sensu ekonomicznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Nie jeżdżę zbyt często do Warszawy, ale jeśli kolej wykorzysta te możliwości i skróci czas przejazdu, to dla mnie wybór jest oczywisty: pociąg – mówi pan Krzysztof z Lublina.
To teraz niech pan Krzysztof porówna cenę biletu normalnego na pociąg i na busa z Lublina do Warszawy. Szybko zmieni zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dworzec Warszawa Wschodnia to najwiekszy w Polsce dworzec jesli chodzi o ilość odprawianych pociągów, dogodne przesiadki itd. To również dworzec dla prawobrzeżnej Warszawy. Obecnie rozrastające się centrum przesiadkowe w Warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotem ze Świdnika będzie szybciej ! A jakby zrobili całą S-17 do wawy to bus-y nadal będą bezkonkurencyjne czasowo i cenowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...