Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dobra Agencja w Lublinie

Utworzony przez Aleksander, 17 października 2011 r. o 23:13
Witam serdecznie Poszukuję bardzo pilnie jakiejś dobrej agencji reklamowej do wypromowania moich produktów. Potrzebuje również firmy która wykona dla mnie strone internetową, znacie może jakaś solidną, godną polecenia? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę polecić bardzo dobrą firmę, solidną i terminowa z lublina Agencja Reklamowa IT korzystam sam u nich już od 2 lat, wykonują fajne stronki w dobrych cenach, co do reklamy także zajmują się marketingiem, biuro ich mieści się w Milejowie a stronka to www.agencjait.eu naprawde ze swojej strony polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też brałem ostatnio u nich wizytówki i ulotki to powiem szczerze że nie dość że są TANI to i TERMINOWI, czekałem 1 dzień na wizytóweczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz aleksander FREE KUPONY rozdają na stronki www, reklame http://www.facebook.com/event.php?eid=217801128285024
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam w lublinie kilka dobrych firm ale strasznie drogim, ale również polecam Agencje Reklamową z Milejowa ( www.agencjait.eu ) sa tani, solidni i terminowi. Mozna szukać w innych firmach ale są drodzy, a ci maja naprawde bardzo dobre ceny. Szukaj kolego jak chcesz ja tam zostaje u nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również polecam! Świetna firma, fajne projekty wykonują i za darmo wszystkie poprawki! Polecam Agencji powyżej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam agencje z Milejowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamówiłam ostatnio u nich wizytówki nie dość że dostałam rabat 20zł to dodatkowo zamiast 3 dni czekałem 1 dzień Super polecam bo naprawde warto ich strona to www.agencjait.eu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko ok polecam tą firmę, słyszałem pozytywne i negatywne opinie, ale ja jestem zadowolona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chore co ta 1 osoba wypisuje. To OSZUST z Milejowa, poczytaqjcie o nim w ne ie. Bartosz Zgol...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18 letni dzieciak niepełnosprawny umysłowo, pracuje jako ochroniarz w galerii OLIMP, wyłudzacz kasy,trenuje tae kwon do i oszustwa. Uważajcie na niego. pełno jego ogłoszeń w nec ie. Nie ma matury, ćwok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już od ponad roku korzystam z agencji Visiomedia z Lublina, przyszłam do nich po ulotki i plakaty, zamówienie coś za ponad 300zł a wyszłam z gratisem w postaci darmowej kampanii na ekranach lcd na uczelniach, bardzo miłe zaskoczenie. Ze swojej strony polecam, a co do wydruków ceny jak porównywałam mają jedne z najniższych w Lublinie, jakość spoko. Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co do Milejowa? W Lublinie jest ich całe mnóstwo. Ja kożystałam z kilku. ostatnio robiłam stronke, pieczątki i wizytówki w concepcie w eleclercu na Zana. Pieczątki i wizytówki odbrałam na drugi dzień a stronka też fajnie wyszła. Do tego fajna obsługa. Z dużych agencji polecam Majka ale to już większa kasa ale jeśli chodzi o kampani billboardowe sa the beast!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agencja reklamowa zaprasza do współpracy. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www.lariat.pl LARIAT . studio kreatywne kompleksowo odpowiada na potrzeby promocyjne firm: Projektowanie [*] grafika, etykiety, opakowania [*] strony WWW [*] ulotki [*] materiały firmowe [*] odzież służbowa [*] grafiki na auta [*] bannery, rollup-y, potykacze Druk [*] wizytówki [*] papiery firmowe [*] koperty [*] plakaty [*] ulotki [*] kalendarze Prezentacje [*] płyty CD z materiałami promocyjnymi [*] filmy promocyjne [*] pendrive'y z prezentacjami Kalendarze, upominki [*] kalendarze ścienne, książkowe [*] kubki [*] smycze [*] długopisy [*] notesy Reklama [*] billboardy, bannery [*] reklama w metrze [*] autobusy [*] reklama mobilna [*] spoty w radiu i telewizji (ogólnopolskiej i regionalnej) Fotografia [*] żywności [*] wnętrz [*] produktu [*] okolicznościowa Szkolenia [*] rozwój kompetencji miękkich [*] handlowe [*] komunikacja w biznesie Aranżacja wnętrz [*] biura [*] eventy [*] scenografia

Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie polecam multikuriera na leszczyńskiego. gbury jakich mało. nie można sie z nimi dogadać. olweka całkowita
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam Media-City z siedzibą na Bursaki 15. Fajna obsługa, szybko realizują zlecenia. Zamawiałam u nich wizytówki . W Lublinie jest wiele drukarni i z kilku korzystałam ale media city jak dla mnie jest najlepsza. Sprawdźcie sami ich ofertę na ich stronie - nie będę tu przeklejać wszystkiego bo trochę to bez sensu. Adres ich strony to http://media-city.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Firmę Reklamową DEO. Nie są żadną agencją tylko sami wykonują wszystko od wizytówek po kasetony czy litery świetlne. Nie ma co przepłacać w agencjach. Poza tym robią fajne projekty, firma w której pracuję korzysta z ich usług już kilka lat i wpółpraca układa się dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nie polecam firmy Chillo-ad.... strasznie drogo, fakt niezłe efekty mają i graficy całkiem nieźli ale powinni zniżyć ceny. A słodzą, migdalą i wogóle sam cukier. Jak ktoś lubi takie bajki to polecam przejść się do nich na Krakowskie ... to chyba ich adres: chillo-ad.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako, że jestem zadowolonym klientem i nadal korzystającym z usług firmy damtox to pragnę polecić ową wszelkim potrzebującym wsparcia w rozwoju e biznesu. Firma ta stworzyla dla mnie profesjonalna stronę internetową, a następnie podjęła się jej pozycjonowania na dość konkurencyjne frazy. Pomysł ten okazał się niezwykle skuteczny, gdyż zysk mój zwiększył się wielokronie. Co więcej, nie wydaje kroci za brak efektów, płacę wyłącznie za osiągnięty efekt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystałam z Agencji reklamowej No.One. Siedzibę mają w zgierzu, ale jeden z oddziałów jest w Warszawie, o Lublinie nic mi nie wiadmo. Przesyłka kurierska to tak naprawdę 1 dzień, także czasem warto poczekać dla dobrej usługi.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...