Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dobry Fryzjer Lublin

Utworzony przez klientka, 27 grudnia 2012 r. o 18:55
Powiem wam, że super salonem jest IF STUDIO na Puławskiej. Byłam raz u Adama byłam bardzo zadowolona, później trafiłam do Pani Magdy bo Adam był cały czas zajęty i okazało się, że pracowała jak dobrze pamiętam u berendowicza i też sobie radzi, ale jak dla mnie to bardziej pan Adam. Ceny jak wszędzie :) obsługa OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej a jak jest z jakością usług fryzjerskich w Studio Odnowy Biologicznej Lazur ??  Mają teraz dość atrakcyjna ofertę na grouponie, ale nic nie wiem czy warto.
Moim zdaniem na gruponie NIGDY nie wart lepiej poszukacj jakiejś promocji bez grupona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilku fryzjerów w tym Lublinie odwiedziłam i jedyny, którego mogę polecić to Salon Gabriel na Lipowej, naprawdę fachowa obsługa, szczególnie właściciel salonu pan Mariusz. Zdecydowanie za to odradzam salon kosmetyczno-fryzjerski Beyonce na ulicy Nadbystrzyckiej. To co Pani fryzjerka (nie wiem czy można ją tak nazwać!!!!) zrobiła mi z grzywką jest totalną masakrą! Wycięła mi część włosów z prawej strony skroni, które normalnie przy długich włosach się związuje!! Niestety w najbliższym czasie włosów nie zwiążę, bo żeby to ukryć, będę musiała chodzić w rozpuszczonych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie nie polecam słynnego Pierre, długo jeszcze będę zmagać się z tym co niejaka Pani Ania zrobiła z moimi włosami, nie dość że nie potrafi ścinać włosów, nie ma wyczucia klienta, to jeszcze nie potrafi słuchać i pomimo, że pokazałam na zdjęciu z katalogu fryzjerskiego o co mi chodzi i nie chciałam skracać długości a jedynie nadać włosom linię przez cieniowanie, to Pani zrobiła 100% odwrotni niz mówiłam, moje włosy, które zapuszczałam kilka lat wyglądają jakbym wpadła pod kosiarkę, grzywka tragedia, sama lepiej bym sobie obcięła, zero wyczucia klienta!!! zapłaciłam 180 zł (Pani zaproponowała mi jakiś g... zabieg, po którym moje włosy miały rzekomo włosy miały pięknie wyglądać i być niby odbudowane, sory ale po zwykłym balsamie który mam w domu lepiej się prezentują. Ponieważ była to moja druga przykra przygoda z tym salonem to serdecznie mu juz podziękuję!!! Zaryzykowałam po raz drugi, ponieważ wcześniej mieli naprawdę super fryzjera, o ile mnie pamięć nie myli nazywał się Grzegorz, ale głowy nie dam sobie uciąć, za kazdym razem świetnie mnie ścinał. cIENIOWAŁ WŁOSY TAK, ŻE SAME SIĘ UKŁADAŁY. A Pani Ania stwierdziła, że tak się u mnie nie da, bo mam za cienkie!!! Jakoś wcześniej się dało, a to co mam teraz to nadaje się zeby zrobić zdjęcie ku przestrodze klientek :( Jestem załamana i na dodatek tyle zmarnowanej kasy) ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam salon Hair&Beauty na Nowowiejskiego 6 ( osiedle naprzeciwko Orfeusza na Czechowie) Profesjonalne podejście w spokojnej miłej atmosferze.  Panią Anię- polecam wszystkim dziewczynom które potrzebują zmienić fryzurę :) Super!
chyba pani Ania sobie napisala sama reklamę , zniszczyli mi włosy za 300zł, najgorszy salon!!!!!!!!11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilku fryzjerów w tym Lublinie odwiedziłam i jedyny, którego mogę polecić to Salon Gabriel na Lipowej, naprawdę fachowa obsługa, szczególnie właściciel salonu pan Mariusz. Zdecydowanie za to odradzam salon kosmetyczno-fryzjerski Beyonce na ulicy Nadbystrzyckiej. To co Pani fryzjerka (nie wiem czy można ją tak nazwać!!!!) zrobiła mi z grzywką jest totalną masakrą! Wycięła mi część włosów z prawej strony skroni, które normalnie przy długich włosach się związuje!! Niestety w najbliższym czasie włosów nie zwiążę, bo żeby to ukryć, będę musiała chodzić w rozpuszczonych!
  Widocznie pan Mariusz nie ma klientów... jeśli musi się reklamować w ten sposób. Ktoś kto ma swojego stałego fryzjera nie idzie do kogoś innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Montownia Fryzur w galeii zone, a tam Piotr Oszust.W marcu miną 3 lata odkąd do Piotra chodzę, wcześniej w Akademii Piękna, przy placu Dworcowym.Raz "zdradziłam" i więcej tego nie uczynię. Cena może dość wysoka, jednak poczucie komfortu-nieocenione.Dodam, że Piotr współpracuje od la ze znaną w Lublinie, i nie tylko wybitną wizażystką Moniką Butryn-para doskonała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć, chce wam polecić świetny salon fryzjerski IFStudio. Mega profesjonalni fryzjerzy, to co zrobili z moimi włosami to jest magia! Nigdy nie byłam tak bardzo zadowolona z nowej fryzurki jak po wtedy. Przyjaciółka poprosiła mnie o to abym została druhną na jej ślubie i dodatkowo poleciła mi ten salon. No mówie wam, jestem mega zadowolona. Polecam w 100%.   http://ifstudio.lublin.pl/
    może i robia cuda z włosami ale mnie nie stać.... sory strzyżenie za 50 zł to trochę przesada w innym salonie zrobię strzyżenie 2 razy.  Nie wspomnę juz o baleyagu ale ceny zaczynają się od 150 zł w górę a ja wypłaty biorę 1500....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Montownia Fryzur w galeii zone, a tam Piotr Oszust.W marcu miną 3 lata odkąd do Piotra chodzę, wcześniej w Akademii Piękna, przy placu Dworcowym.Raz "zdradziłam" i więcej tego nie uczynię. Cena może dość wysoka, jednak poczucie komfortu-nieocenione.Dodam, że Piotr współpracuje od la ze znaną w Lublinie, i nie tylko wybitną wizażystką Moniką Butryn-para doskonała.
  ja bym tak bardzo nie polecała pana Piotra, opinie o "montowni" są podzielone i ceny też nie najniższe http://www.ofachowcach.pl/Opinie.aspx?fachowiec=76248
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam osobiście salon Pierre Lupina na Kapucyńskiej. To ich strona: www.pierrelupina.pl/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="diana" post="834928" timestamp="1383856429"]witam Chętnie kupie Wlosy mail anna.salon.beauty@Gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
El lamis tak, ale do pana Łukasza. Spod nożyczek fryzjerki wyszłam z okropną fryzurą, dokładnie taką jakiej mieć nie chciałam i nie powinnam. Mimo, że przed ścinaniem Pani przeprowadziła ze mną wywiad i powiedziałam dokładnie czego nie chce, to i tak zrobiła wszystko po swojemu, w efekcie czego wyglądam strasznie, a włosy kompletnie się nie układają. Efekt jakby obcinała mnie moja 5 letnia córka. Ogólnie salon wart polecenia, obsługa miła, atmosfera również, ale trzeba trafić do odpowiedniego personelu, który potrafi słuchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja lubię i moge polecic dwa salony: jeden na rogu jasnej i cichej(chyba), taki obok solarium, bardzo mile i kompetentne panie, zwlaszcza pani Marzenka   drugi to invidia na Czubach, i tu polecam taką mlodziutką, miłą panią z ciemnymi wlosami, niestety nie znam imienia, ale swietnie czesze;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem wam, że super salonem jest IF STUDIO na Puławskiej. Byłam raz u Adama byłam bardzo zadowolona, później trafiłam do Pani Magdy bo Adam był cały czas zajęty i okazało się, że pracowała jak dobrze pamiętam u berendowicza i też sobie radzi, ale jak dla mnie to bardziej pan Adam. Ceny jak wszędzie :) obsługa OK
 Ja też jestem bardzo zadowolona z usług pana Adama :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym tak bardzo nie polecała pana Piotra, opinie o "montowni" są podzielone i ceny też nie najniższe http://www.ofachowcach.pl/Opinie.aspx?fachowiec=76248
  wedlug mjnie pan Piotr jest dobry i słucha zawsze Twoich uwag, nie obetnie Cie w sposób, który by do Ciebie nie pasował. a pani Monika Butryn jest rzeczywiście  świetną wizażystką,jej metamorfozy są naprawdę strzałem w dziesiątkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wedlug mjnie pan Piotr jest dobry i słucha zawsze Twoich uwag, nie obetnie Cie w sposób, który by do Ciebie nie pasował. a pani Monika Butryn jest rzeczywiście  świetną wizażystką,jej metamorfozy są naprawdę strzałem w dzi
tylko że farbowania za 50 zł u niego nie zrobię, nie warto przespłacać jak są inni równie dobrze wykonujący swoją prace fryzjerzy i do tego równie mili, nie bede tu pisać który konkretnie salon polecam bo nie zamierzam go reklamować, p.Piotra nie polecam byłamu niego i moim zdaniem jest przereklamowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cóż, każdy ma swoje zdanie i kłócic sie nie bedziemy, jak dla mnie przereklamowany nie jest. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do pana Piotra mam zdanie średnie, ale do Moniki Butryn się przyczepić nie mogę - wizażystka naprawde świetna, robiła mojej córce makijaz studniówkowy i spisała sie rewelacyjnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam salon IMAGINER P.Ilona Powaga  Jana Sawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. A ja polecam wszystkim ekskluzywny salon w centrum Lublina przy al. racławickich. Salon ten został otwarty we wrześniu 2013 r. Poleciła mi ten salon znajoma która korzysta z ich usług. Panie stylistki wiedzą co robią. Pani Ania Matyjaszczyk dobrała mi  śliczną fryzurę i kolor do mojej twarzy. Byłam w siódmym niebie jak od nich wyszłam. Ceny bardzo przystępne. Miła i profesjonalna obsługa, kawka, herbatka. Tak profesjonalnego salonu w lublinie to nie ma. Panie robią cuda z włosami. Nazywa się studio stylizacji fryzur Betz. Mogę podac ic stronę www.betz.pl. Polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...