Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dobry i niezbyt drogi kaletnik w Lublinie

Utworzony przez Martyna, 15 kwietnia 2015 o 22:49
Witam szanownych państwa i od razu przechodzę do rzeczy, może ktoś jest w stanie mi pomóc ;)   Otóż parę dni temu trafił w moje ręce gorset wykonany z zamszu (albo materiału zamszopodobnego, nie mam pojęcia, nie znam się, ja tu tylko sprzątam). Bardzo szybko jednak okazało się że metalowe kółeczka służące do przewlekania sznurka/wstążki są niekoniecznie porządnie zamontowane. Czy ktoś z Państwa jest mi w stanie wskazać kaletnika, który nie zedrze ze mnie drugiej wartości tego gorsetu, a jednocześnie wzmocni te dwa paski materiału na których zamontowane są kółeczka i wbije na ich miejsce nowe, nawet większe?   Z góry dziękuję za pomoc :)   Martyna
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Słynny Pan Dareczek z Zielonej - jest naprawde dobry i uratował mi już kupę rzeczy. Ale uwaga! Trzeba sie uzbroic w cierpliwość, a najlepiej regularnie go poganiać!
0
Ano właśnie - zależałoby mi na czasie, najlepiej jakbym we wtorek najpóźniej mogła odebrać ciuch, bo na czwartek musi być gotowy... Ale zapisuję sobie tego Pana, zakładam że po Pyrkonie będą potrzebne kolejne poprawki :) Dziękuję Folkatka! :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: