Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szablewska.... :( skąd oni was biorą, redaktorzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj botoks i silikon wychodzi na wierzch doduni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ta w czerwonym berecie już chodzi, przecież to atrybut dla starszych kobiet, których wyśmiewacie,także do dzieła, dlaczego nie wyśmiewacie jej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak wzorców, idoli ... religia gdzieś w szkole na obowiązkowych zajęciach... i mamy to co mamy. Przyjeżdżają trzy pustaki, które lepiej pierd..lić niż słuchać co mają do powiedzienia, a dziewczynki wypełniają cały hall. Te dzieci zgubiły się, że rodzicom nie wstyd że ich pociechy mają takie wzory i idoli. Dla mnie ktos nawet jeśli ma tylko 13 lat i idzie by zobaczyć dodęsablewską czy siwiec to kompletne zero dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dziwić , że mamy taką młodzież, jeżeli ma ona takie wzory do naśladowania. Wiecie co? Po prostu brak mi słów, żeby opisać i skomentować to, co widzę. Mam tylko nadzieję, że ci młodzi ludzie z wiekiem zmądrzeją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jeden z najgorszych artykułów, jakie kiedykolwiek czytałem. W sumie mogę zrozumieć, że takiego quasi-wydarzenia nie warto traktować poważnie, ale w tym artykule nie ma za grosz ładu i składu. Po co w ogóle upubliczniać coś takiego. Już nie wspomnę (o czym pisali inni), że promocja takich "wzorców" na naszej ziemi to wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co moze do kosciola lepiej zeby te dziaciaki chodziły , niech robia to co lubia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tylko potwierdza mialkosc jaka promuja nasze media....najpierw w zachwycie promuja takie pseudo wydarzenia, a potem sie dziwia ze nasze mlode pokolenie mysli tylko o latwym zyciu i konsumpcji...to naprawde wstyd ze cos takiego sie promuje...moze zaprosic na wydarzenie kulturalne...bo to nie bylo wydarzenie ktore mozna nazwac kulturalnym....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakich Wy, kochani hejterzy, macie idoli że taka nienawiść, gorycz i chęć poniżenia innego człowieka z Was wyłazi. Jeżeli ma ktoś wysyłać dziecko do kościoła po to żeby takiej jak Wasza, mentalności nabył, to lepiej niech ma takich idoli którymi Wy gardzicie, bo przynajmniej takie cechy jakie posiadacie (w/w) nie dojdą do głosu w ich życiu, i w naszym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE WYDARZENIE ----TRZY KUREWKI ----
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd by mi było być ojcem takich pustych nastolatek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolałam, kiedy idolem nastolatków był JP II a nie pani od wybielania odbytu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedne te nastolatki, co z nich wyrośnie jak mają takie autorytety, zgroza normalnie......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żadni hejterzy (nienawidzę tego określenia) tylko normalni ludzie, którzy chcieliby żeby ich dzieci były wartościowe. Jako matka robiłabym wszystko, aby Doda, jakaś niewiadomo kto Siwiec nie miały wpływu na moje dzieci....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autorytety to napewno nie są ...Doda sablewska i siwiec ....ale tez nie moze byc nim ksiądz czy sw,,,jakis bo nie wiemy kim byl czytam v komentarzach ..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wyrosnie z nastolatek??pyta komentujaca jaki maja dom i geny takie beda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brzydka Sablewska i wydaje sie jej ze ma mniej niz te nastolatki ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie jakis artykuł o Falkonie? tam było przeciez wiecej ludzi i wiecej znnych pisarzy niz kilka "artystek"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektore kadry sa jakies dziwne, o co chodzi w zdjeciu nr 14, on ją okrada czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chciałabyś mieć takiej córki jak Doda, Siwiec czy Sablewska, Ale zgodzisz się że są ludzie którzy nie chcieliby takiej córki jak Ty. Nie chodzi o to żeby Cię upokorzyć a jedynie poszerzyć zakres Twojej nie pobudzającej lęku rzeczywistości. To naprawdę nie są kobiety których należy się bać. One sprawiają tak bardzo potrzebną radość innym, którym Ty raczej nie rozjaśnisz szarych dni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...