Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak dobrze ma teraz młodzież chcąca studiować. Za moich czasów wymagany był egzamin wstępny, który wcale nie należał do łatwych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko co im po tych kierunkach? Nic, pracy i tak nie znajdą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emeryt napisał:
jak dobrze ma teraz młodzież chcąca studiować. Za moich czasów wymagany był egzamin wstępny, który wcale nie należał do łatwych.
za twoich czasów drogi emerycie, studia były elitarne. Było mało miejsc, egzamin wstępny ale w zamian za to osoby legitymująca się wyzszym wykształceniem nie miała problemów z pracą. Kiedyś studia cos oznaczały, dzisiaj chyba niewiele. Każdy może studiować! pytanie tylko po co jakies kulturoznawstwo czy nauki o rodzinie skoro nie daje to absolutnie żadnego zawodu. Niż demograficzny coraz większy Lubelskie Uczelnie nowe kierunki uruchamiaja, na które nie ma chętnych Lep
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze względu na duże zainteresowanie studiami na Wydziale Podstaw Techniki i prośby kandydatów,..... hahahahahahhaahhahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaahahahahhaahahahhaahahahahahahahaha Kłamstwo roku. A kto (z imienia i nazwiska się pod tym podpisał?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A właśnie że na studiowanie na Wydziale Podstaw Techniki jest jeszcze wiele osób chcących studiować i codziennie jest po kilka telefonów z pytaniem co trzeba zrobić aby się dostać na ten wydział. Nie wiesz - nie pisz "gościu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kroolik napisał:
A właśnie że na studiowanie na Wydziale Podstaw Techniki jest jeszcze wiele osób chcących studiować i codziennie jest po kilka telefonów z pytaniem co trzeba zrobić aby się dostać na ten wydział. Nie wiesz - nie pisz "gościu".
Jakby było duże zainteresowanie to nie było by już wolnych miejsc. Np. prawo UMCS - tam też było duże zainteresowanie a nic nie przedlużali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra ale co porównujesz prawo na UMCS-ie gdzie co roku jest oblegane (po co nie wiem jak po tym już pracy nie ma) i inne humanistyczne kierunki na UMCS-ie do Politechniki. Ludzie słysząc nazwę "Politechnika" to od razu się boją, że jest dużo matematyki i fizyki i innych ścisłych przedmiotów. Przynajmniej po WPT masz większe szanse na znalezienie pracy niż po innym oblegany kierunku. Wiem coś o tym bo sam skończyłem i wcale nie jest trudno znaleźć dobrą pracę i nie koniecznie w zawodzie nauczyciela (ETI). Po tym wydziale masz o wiele większe możliwości niż na Zarządzanie gdzie ludzie się pchają drzwiami i oknami i po tym kierunku nie ma pracy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Politechnika Lubelska ma wolne miejsca na kilku kierunkach dziennych. – na kierunki edukacja techniczno-informatyczna 22 lipca – informuje biuro rekrutacji PL." błagam was, kto idzie na ETI? ludzi po ty kierunku możecie sobie informatyki na wsiach uczyć i tyle, hmm nawet jak zawalicie semestr tam nie da się odpaść, jedynie co się opłaca, to stypendium naukowe brać, ale kierunek mimo, że na INŻ, to się nie opłaca, ale co mi do tego, nie ja marnuje sobie przyszłość, tylko wy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kroolik napisał:
Po tym wydziale masz o wiele większe możliwości niż na Zarządzanie gdzie ludzie się pchają drzwiami i oknami i po tym kierunku nie ma pracy!
tyle, że dziecko drogie jesteś takim samy tłukiem jak inni co szydzą z zarządzania, bo każdy myśli, że zarządzanie to od razu na kierownika, a uja, bo nie, zarządzanie to głównie menegeria, ale i prywatni przedsiębiorcy, które być może zatrudnią kiedyś twoje dzieciaki, to jest zarządzanie, nauka jak otworzyć i co i czym i jak zarządzać, tu chodzi o prywatne firmy, wolne segmenty, a nie tylko kierownictwo.... ale większość z was tego nigdy nie zrozumie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kroolik napisał:
No dobra ale co porównujesz prawo na UMCS-ie gdzie co roku jest oblegane (po co nie wiem jak po tym już pracy nie ma) i inne humanistyczne kierunki na UMCS-ie do Politechniki. Ludzie słysząc nazwę "Politechnika" to od razu się boją, że jest dużo matematyki i fizyki i innych ścisłych przedmiotów. Przynajmniej po WPT masz większe szanse na znalezienie pracy niż po innym oblegany kierunku. Wiem coś o tym bo sam skończyłem i wcale nie jest trudno znaleźć dobrą pracę i nie koniecznie w zawodzie nauczyciela (ETI). Po tym wydziale masz o wiele większe możliwości niż na Zarządzanie gdzie ludzie się pchają drzwiami i oknami i po tym kierunku nie ma pracy!
Więc przyznajesz że powodem przedłużenia rekrutacji nie jest jak piszecie (bo rozumiem z twoich wypowiedzi że jesteś przedstawicielem ww wydziału) gigantyczne zainteresowanie kierunkiem a masa wolnych miejsc... Co do dyskusji o ETI, to pamiętam jak o WT mówiliśmy na studiach Wczasy i Turystyka, Wódka i Taniec a bywało że jeszcze dosadniej. Niestety widać było to po osobach tam studiujących. Nie oszukujmy się - ETI na dnie PL stoi pod wzgl. ogólnie rozumianego poziomu (nauczania, nauczycieli, studentów, itp, itd.). Na pocieszenie dodam że na różne cudaczne ogrodniczo-zarządzanio-zieleniowe kierunki czy inne tego typu wynalazki na Akademii Rolniczej jeszcze "lepsi" kandydaci lecą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...