Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dojazd do obwodnicy Lublina zagraża domom?

Utworzony przez Beret - Genetic Patriot, 18 października 2012 r. o 21:27 Powrót do artykułu
Wykonawca robi zdjęcia domom, by zabezpieczyć się wszelkiej maści cwaniakami. I bardzo dobrze robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozmawiają dwie koleżanki: - Jak tam Twój wczorajszy sex? - Beznadzieja... mąż przyszedł do domu, w 3 minuty zjadł obiad, potem 4 minuty bzykania i po dwóch minutach spał. A u Ciebie? - No u mnie rewelacja, mąż przyszedł do domu, zabrał mnie na przepyszną romantyczną kolację. Później przez godzinę wracaliśmy do domu spacerkiem przez miasto, potem świece ,godzina przecudownej gry wstępnej, później godzina nieziemskiego sexu a na koniec wyobraź sobie, że przez godzinę rozmawialiśmy czule ze sobą. Bajka po prostu! W tym samym czasie rozmawiają ze sobą ich faceci: - Jak tam Twój wczorajszy sex? - Beznadzieja. Przychodzę i akurat prądu nie było, zabrałem więc gdzieś starą na kolację. Żarcie beznadziejne, drogo, kasy mało, więc musiałem wracać z buta. Wróciliśmy dalej nie było prądu, to musiałem zapalać te je***e świeczki. Byłem tak wkur*wiony, że przez godzinę nie mógł mi stanąć, a później jeszcze ku*wa usnąć nie mogłem. A u Ciebie? - U mnie zajebiście! Przychodzę do domu, żarcie na stole, nawpier***alem się, pobzykałem i poszedłem spać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej gdyby transport odbywał się drogą powietrzną chociaż pewnie też by znaleźli się tacy którym też by to przeszkadzało.Przecież śmigłowiec mógłby rzucać cień na posesję .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
protestowanie to narodowy sport Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plany przedluzenia al. solidarnosci nie sa nowoscia. wszyscy ktorzy kupowali dzialki pod budowe na szerokim musieli sie liczyc z przyszlym sasiedztwem drogi(plan zagospodarowania). oczywiscie mozna najpierw kupic taniej dzialke i liczyc, ze zadna inwestycja sie nie zacznie w tym stuleciu. potem jak cos bedzie sie dzialo to sie oflagujemy i damy ujsc naszemu wzburzeniu, nie cwaniaczki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy okolic budowy żądają prowadzenia robót w systemie jednozmianowym. Niech zatem mieszkańcy śródmieścia postulują aby ruch samochodów w centrum zamykany był od 17tej. Im też coś się należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie krytykujcie, zrozumcie, to biedni ludzie. Najpierw przeszkadzał im zapach z ojcowej obory to sie przniesli do miasta, potem przenieśli się z miasta na podmiejską wieś bez krów (rano ryczą i sa niebezpieczne!) no i gdy myśleli, że w swych pięknych domach, postawionych na tanich, cwaniacko kupionych, działeczkach będą mieli rezerwat, ktoś ośmiela się prowadzić niedaleko od dawna zaplanowaną budowę. No Panie i Panowie trzeba protestować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj wszystko Wszystkim przeszkadza, to wynik samolubstwa, myślenia tylko o sobie, bo co mnie ktoś obchodzi. Krytykuje się budowy, ale też, że nic się nie robi. Ludziom w dzisiejszych czasach nie można dogodzić i tak źle i tak nie dobrze. A nam brakuje przede wszystkim odpowiedzialności za siebie i innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się zapytam kto tam mieszka? Kto wybudował te piękne domy i za co? Czy to prawda co mówią na mieście, że os. Szerokie to głównie lekarze, adwokaci i inni uczciwi obywatele?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkanka bloku przy Alei Sikorskiego, żądam natychmiastowego zamknięcia tej ulicy. Normy hałasu są przekroczone, dziennie przejeżdżaja tędy tysiące samochodów, w tym setki ciężarówek wożących materiały do budowy obwodnicy Lublina. Szyby drżą oknach, dzieci nie maja warunków do wypoczynku w nocy bo nikt im ruchu drogowego w trybie jednozmianowym nie zapewnia. Chorują, bo w powietrzu unosi się pył ze ścieranych opon i spaliny silników, szczególnie odczuwalne gdy samochody stoją w korkach wzdłuż całej Alei Sikorskiego. Chętnie zamienię miejsce zamieszkania z kimś z os. Szerokie, aby ulżyć mu w jego cierpieniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jancyś napisał:
Nie krytykujcie, zrozumcie, to biedni ludzie. Najpierw przeszkadzał im zapach z ojcowej obory to sie przniesli do miasta, potem przenieśli się z miasta na podmiejską wieś bez krów (rano ryczą i sa niebezpieczne!) no i gdy myśleli, że w swych pięknych domach, postawionych na tanich, cwaniacko kupionych, działeczkach będą mieli rezerwat, ktoś ośmiela się prowadzić niedaleko od dawna zaplanowaną budowę. No Panie i Panowie trzeba protestować.
Dokładnie tak!!!!! biedactwa dorobili się uczciwością i ciężką pracą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w trosce o bezpieczeństwo, właściwy rozwój dzieci, odpoczynek, ładne środowisko i brak hałasu powinniśmy stanąć za mieszkańcami Szerokie i głośno i stanowczo powiedzieć NIE obecnej budowie, a na pewno nie w takim kształcie jaki ma miejsce obecnie. powinniśmy wystosować petycje gdzie: -żądamy budowy w systemie jednozmianowym -najlepiej aby system jednozmianowy obowiązywał kiedy mieszkańców nie ma w swoich domostwach. proponuje wybrać terminy wakacyjne kiedy mieszkańcy Szerokie wypoczywają na południu czy zachodzie Europy -powinno zakazać się używania ciężkiego sprzętu. cały materiał jak i prace powinny być wykonywane za pomocą siły mięśni pracowników. kruszywo, asfalt jak i łopaty powinni nosić na barkach i to najciszej jak się da aby nie drażnić psów sąsiadów -plac budowy powinien wyglądać elegancko i schludnie, tak aby można było prosto z "niego" jeść -robotnicy powinni kłaniać się każdemu Panu i Pani z Szerokie -busy dowożące dzieci do szkół powinny mieć ekrany LCD, barek z colą i chipsami dla pociech Panów i Pań z Szerokie, i maksymalnie po 6 dzieciaków na busa -jeśli te drobne postulaty nie zostaną spełnione, budowa powinna zostać przeniesiona w inne rejony miasta gdzie mieszka Plebs!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym szerokim i sasiednich dzielnicach oraz wioskach to chyba swiete krowy mieszkaja .... ruszyc ich nie wolno...wszystko blokuja...wszystko im przeszkadza... zachowuja sie jakby tylko u nich prowadzono prace budowlane. cieszcie sie ze PRL nie ma bo by zepchneli Was na margines.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny facet ma orgazm zupełnie przy innej okazji. Ale mimo wszystko gratulacje dla przedmówców - pewnie często im się taka radocha w życiu nie zdarza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hrabinia z Szerokiego napisał:
Normalny facet ma orgazm zupełnie przy innej okazji. Ale mimo wszystko gratulacje dla przedmówców - pewnie często im się taka radocha w życiu nie zdarza...
zdziwiłabyś się ile razy radocha mnie spotyka a dziś tym większa jak mogę sobie poczytać o tych śmiesznych protestach! w tym mieście wszyscy tylko protestują. wpierw protestują o lepsze warunki mieszkania a jak już coś zaczyna się dziać to protestują żeby tylko nie ich kosztem! czy to maszty telefonii komórkowej czy nowe ulice, czy sklepy. istna mentalność Kalego- " Kali ukraść krowę, to dobrze! ale ukraść krowę Kalego, to źle!!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre zastrzeżenia są sensowne i wcale nie pieniackie. Przejazdy wyładowanych po brzegi tirów z wygody, nie konieczności przez świeżo wykonane wąskie osiedlowe uliczki z kostki, dwa metry od okien, troska o zabezpieczenie domów położonych blisko budowanej dwupasmówki na wysokiej skarpie ZANIM coś się z nimi stanie- co w tym dziwacznego? Mnie z kolei denerwuje widoczne w tym wątku staropolskie schadenfreude, paskudna radość z tego, ze tzw bogaczom z Szerokiego jest chociaż przez chwilkę gorzej. Mogliby się jeszcze spalić, złodzieje (przecież wiadomo, że to wszystko nakradzione). Smutne to i wiele mówi o piszących w ten sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzenie prostaka.Być hrabią .Takich hrabianek jest bardzo dużo tak jak i Napoleonów w instytucji mieszczącej się przy ul.Abramowickiej w Lublinie.Pomieszczenia tam nie mają klamek.Tam się przenieś będziesz mieć cisze i spokój po odpowiedniej dawce leków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, ze dobrze znasz to miejsce. I dużo wiesz o prostakach. Dziękuję, ale może niech cię lepiej rodzina odwiedza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hrabinia z Szerokiego napisał:
Niektóre zastrzeżenia są sensowne i wcale nie pieniackie. Przejazdy wyładowanych po brzegi tirów z wygody, nie konieczności przez świeżo wykonane wąskie osiedlowe uliczki z kostki, dwa metry od okien, troska o zabezpieczenie domów położonych blisko budowanej dwupasmówki na wysokiej skarpie ZANIM coś się z nimi stanie- co w tym dziwacznego? Mnie z kolei denerwuje widoczne w tym wątku staropolskie schadenfreude, paskudna radość z tego, ze tzw bogaczom z Szerokiego jest chociaż przez chwilkę gorzej. Mogliby się jeszcze spalić, złodzieje (przecież wiadomo, że to wszystko nakradzione). Smutne to i wiele mówi o piszących w ten sposób.
bez przesady, jacy bogacze? co to Szerokie to mekka bogaczy? bez przesady! ale pani hrabino! tak to już wygląda w tym naszym świecie, że jeśli miasto chce się rozwijać a mieszkańcy jakoś żyć, potrzebne jest poświęcenie. pani tu mówi o wąskich uliczkach, no innych nie ma więc trzeba zacisnąć zęby i przeczekać ten okres. to samo tyczy się hałasu, trzeba trochę przeczekać, przemęczyć się i będzie dobrze! zdziwi się Pani ale takie niedogodności spotykają nie tylko "bogaczy" z Szerokie. to tyczy się większości mieszkańców naszego pięknego miasta, każdy z nas każdego dnia narażony jest na jakieś niedogodności, czy to mieszkając w pobliżu budowy czy remontu, czy dojeżdżając do pracy przez remontowane odcinki itd itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
bez przesady, jacy bogacze? co to Szerokie to mekka bogaczy? bez przesady! ale pani hrabino! tak to już wygląda w tym naszym świecie, że jeśli miasto chce się rozwijać a mieszkańcy jakoś żyć, potrzebne jest poświęcenie. pani tu mówi o wąskich uliczkach, no innych nie ma więc trzeba zacisnąć zęby i przeczekać ten okres. to samo tyczy się hałasu, trzeba trochę przeczekać, przemęczyć się i będzie dobrze! zdziwi się Pani ale takie niedogodności spotykają nie tylko "bogaczy" z Szerokie. to tyczy się większości mieszkańców naszego pięknego miasta, każdy z nas każdego dnia narażony jest na jakieś niedogodności, czy to mieszkając w pobliżu budowy czy remontu, czy dojeżdżając do pracy przez remontowane odcinki itd itd
Widzę, że ironię w tekście trzeba zaznaczać jakimś kontrastowym kolorem. Czerwony kontrowersyjny, może niebieski? Znajdź mi proszę jakąkolwiek większą inwestycję, przy której by mieszkańcy nie mieli zastrzeżeń co do działań inwestora. Często słusznych zastrzeżeń. A jak widać przy okazji realizacji innych zadań, ten kto nie krzyczy, zostanie olany i zdeptany. Nie nakrzyczysz, ze tiry jeżdżą pod oknami i niszczą drogi i nie tylko, chociaż powinny jeździć inaczej - będą cię mieli w zadzie. To samo z zabezpieczeniem domów - jak popękają, przyjdzie kilku smutnych, pokiwają głowami - i tyle na temat. Odszkodowanie? Poczytaj sobie, ile czasu czekają ludzie na wypłaty za zabrane pod siedemnastkę grunty. Dalej uważasz, ze na Szerokim mieszka narodek durnych pieniaczy i nie ma o czym mówić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...