Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wspaniale to wygląda przy ul. Grabskiego. Słowa uznania dla wykonawcy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Piękne ścieżki rowerowe kosztem pieszych. Przy Smorawińskiego, powyżej działek chodniki są tak wąskie, że aby 2 osoby się minęły, muszą schodzić na ścieżkę rowerową. Super są również przejścia dla pieszych na ścieżkach. Na Związkowej można dostać zawrotu głowy od przechodzenia po przejściach umieszczonych na ścieżkach, które umieszczone są raz z jednej, raz z drugiej strony chodnika. Temat można rozwijać w nieskończoność. Ten kto to projektował, powinien codziennie chodzić tamtędy na piechotę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Takie prace wiążą się z wyłączeniem sygnalizacji na dwa dni. Było tak już na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z Wrotkowską. są tam światła
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"dokańczają" - brawo panie dziennikarzu - pewnie po polonistyce ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam pytanie po co komu ścieżka rowerowa , wczoraj świeżo pomalowana na fałdach i dziurach przy ul . Ksawerego Dunikowskiego obok szpitala na Kruczkowskiego. Partactwo i marnowanie pieniędzy , najpierw drogę trzeba wyremontować a nie ubytki za ciapać czerwona farbą. Na ul Kruczkowskiego jeszcze gorzej same dziury , remont polega na dolewaniu w kałuże po deszczu lepianki społopodobnej a jeździć trzeba tamtędy slalomem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeżeli tak ma wyglądać bezpieczeństwo pieszych na chodnikach i ścieżkach rowerowych to gratuluję pomysłodawcom i projektantom w Lublinie. Zabiera się chodniki dla pieszych i na siłę buduje ścieżki dla rowerów. Nie tędy droga mości urzędnicy. Chodnik jest dla pieszych a teraz wręcz odwrotnie. Namalowanie przejścia dla pieszych na ścieżce rowerowej nie podwyższa bezpieczeństwa pieszego. Wręcz odwrotnie. Pieszy teraz musi uważać na przejściach nie tylko na samochody ale również na rowery. Wystarczy spojrzeć na chodniki na skrzyżowaniu Lwowskiej i Kalinowszczyzny. Zabrano chodnik 15 m ale jest ścieżka. Z klatki schodowej wychodzi się nie na chodnik ale .. na ścieżkę rowerową. Fajnie co ? Jeszcze lepszy jest wyjazd ze ścieżki rowerowej wprost na ul. Lwowską ( nie ma pasa dla rowerów ) tuż za przejściem przez jezdnię. I to ma być bezpiecznie? Podobno projekt ma opinię bezpieczeństwa .. myślę że podpisanego zza biurka. Ścieżki są potrzebne i to popieram bo sam jeżdżę ale róbmy to z pomyślunkiem i warunkami a nie na siłę bo musimy utopić pieniądze unijne w asfalt na ścieżkach. Szerokiej drogi rowerowej dla pseudo projektantów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na Grabskiego pięknie wymalowane czerwone pasy (ciekawe, ile wytrzymają), ale znacznie piękniej jest po deszczu jak stoi na tych ścieżkach woda. Oczywiście o skrzyżowaniu z Pogodną nie wspomnę. Tam woda musi stać obowiązkowo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Robic robic bo juz czad na rower hehe :-)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Robią ścieżki jak Król Julian. "Teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na Kalinie przy Domu Starców zrobili 1,5m ścieżki dla rowerów i zostawili chodnika 0,5m dla pieszych. Czyżby staruszki przesiadły się na rowery ? Kolejny urzędniczy bubel przy tak poważnym obiekcie. Seniorzy do podziemia bo rowery górą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kalinowszczyzna-Lwowska na ścieżce zerwali asfalt, który kładli dwa tygodnie temu. Mają kasę z Unii - czyż nie - to można kłaść i zrywać. Chore to i tylko w Lublinie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: