Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dokąd polecimy z lotniska w Świdniku? "Chcemy do Gdańska" (list)

Utworzony przez Mirek, 4 grudnia 2011 r. o 16:03
Dobry pomysl, co roku z rodziną jeździmy na Hel a pociągiem to 10-12 godzin jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do doopy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrocław - bo to nasze zachodnie rubieże - stamtąd najbliżej do cywilizacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może skończcie już tą zabawę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Połączenie Lublin-Eindhoven było by też świetne, powinni nad tym pomyślec. Lotnisko w dobrym punkcie, bo cała Holandia, Belgia i nawet Niemcy by korzystały a w tych krajach jest wielu Polaków, ruch byłby cały czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobry pomysł, wierze, że akurat do gdańska będzie połączenie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile port lotniczy płaci Dziennikowi za stałą reklamę i ocieplanie wizerunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jestem miłośnikiem transportu, w szczególności lotnictwa i dowiedziałem się, ze jest możliwość wypowiadania swoich opinii i propozycji nt. lotów ze Świdnika, więc chciałbym to zrobić" - napisał do nas Mateusz. Co prawda jestem z północy kraju, z Elbląga, ale niejednokrotnie byłem na Lubelszczyźnie" ... Pan Mateusz to Wujek Dobra Rada. Mieszka w Elblągu (prawie 500 km od Lublina), ale doradza gdzie Lubelacy chcieliby latać samolotami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oplacalnym kierunkiem bedzie EDINBURG-SWIDNIK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcę Świdnik - Łódź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W lecie loty do Lwowa.Odległość niewielka, problemy na granicy.Leopolis Semper Fidelis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę, że Szkocja jak najbardziej! ale także i Francja czy Hiszpania aby było łatwe dojście także i na południowy-zachód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosimy o uwzględnienie lotów do Boloni we Włoszech.Pracuje w tym regionie duzo ludzi z naszego regionu. Teraz latamy do Krakowa lub Warszwy.Nareszcie doczekalbysmy sie normalnej podrózy od do.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZCZECIN Oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że każdy kierunek będzie dobry - aby stąd dalej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin - BOURNEMOUTH (UK) www.bournemouthairport.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jest SZCZECIN!!!obowiazkowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najbardziej opłacalne i potrzebne są loty do Edynburga/Glasgow, Liverpoolu/Manchesteru i Londynu lub okolic, reszta to już koncert życzeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Afryki !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolonia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...