Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dokąd polecimy z lotniska w Świdniku? "Chcemy do Gdańska" (list)

Utworzony przez Mirek, 4 grudnia 2011 o 16:03
Dobry pomysl, co roku z rodziną jeździmy na Hel a pociągiem to 10-12 godzin jazdy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do doopy.
0
Wrocław - bo to nasze zachodnie rubieże - stamtąd najbliżej do cywilizacji...
0
może skończcie już tą zabawę ?
0
Połączenie Lublin-Eindhoven było by też świetne, powinni nad tym pomyślec. Lotnisko w dobrym punkcie, bo cała Holandia, Belgia i nawet Niemcy by korzystały a w tych krajach jest wielu Polaków, ruch byłby cały czas
0
bardzo dobry pomysł, wierze, że akurat do gdańska będzie połączenie..
0
Ciekawe ile port lotniczy płaci Dziennikowi za stałą reklamę i ocieplanie wizerunku.
0
"Jestem miłośnikiem transportu, w szczególności lotnictwa i dowiedziałem się, ze jest możliwość wypowiadania swoich opinii i propozycji nt. lotów ze Świdnika, więc chciałbym to zrobić" - napisał do nas Mateusz. Co prawda jestem z północy kraju, z Elbląga, ale niejednokrotnie byłem na Lubelszczyźnie" ... Pan Mateusz to Wujek Dobra Rada. Mieszka w Elblągu (prawie 500 km od Lublina), ale doradza gdzie Lubelacy chcieliby latać samolotami.
0
oplacalnym kierunkiem bedzie EDINBURG-SWIDNIK
0
A ja chcę Świdnik - Łódź
0
W lecie loty do Lwowa.Odległość niewielka, problemy na granicy.Leopolis Semper Fidelis.
0
myślę, że Szkocja jak najbardziej! ale także i Francja czy Hiszpania aby było łatwe dojście także i na południowy-zachód
0
Prosimy o uwzględnienie lotów do Boloni we Włoszech.Pracuje w tym regionie duzo ludzi z naszego regionu. Teraz latamy do Krakowa lub Warszwy.Nareszcie doczekalbysmy sie normalnej podrózy od do.
0
SZCZECIN Oczywiście.
0
Myślę, że każdy kierunek będzie dobry - aby stąd dalej!!!
0
Lublin - BOURNEMOUTH (UK) www.bournemouthairport.com
0
tak jest SZCZECIN!!!obowiazkowo
0
najbardziej opłacalne i potrzebne są loty do Edynburga/Glasgow, Liverpoolu/Manchesteru i Londynu lub okolic, reszta to już koncert życzeń
0
Do Afryki !!!!!!!
0
kolonia
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: