Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dokąd polecimy ze Świdnika: "Chcemy do Niemiec i Izraela"

Utworzony przez oleman, 13 grudnia 2011 r. o 19:01
"– Mocno trzymam kciuki za regularne połączenie z Izraelem. Wierzę" Ale Ciągnie do swoich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja i wielu innych chcemy latac do Bergen w Norwegii. Sam znam ok 30 osob z lubelskiego ktorzy tu pracuja. Nie oczekuje super tanich biletow ale marzy mi sie bezposredni lot do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzechu napisał:
A ja i wielu innych chcemy latac do Bergen w Norwegii. Sam znam ok 30 osob z lubelskiego ktorzy tu pracuja. Nie oczekuje super tanich biletow ale marzy mi sie bezposredni lot do Lublina.
no i chłopie nie polecisz. z Rzeszowa lata do Frankurtu Embrarer 70 osobowy. na razie lata. te około 30 osób nie zainteresuje żadnego przewoźnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zejdźmy na ziemie żeby linia lotnicza otworzyła jakiś kierunek musi na nim zarabiać a nie latać pustymi samolotami. jak bedziemy mogli latac do londynu jakiegos miasta lub dwoch w anglii plus paryz i oslo to bedzie olbrzymi sukces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy loty do Smoleńska będą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
no i chłopie nie polecisz. z Rzeszowa lata do Frankurtu Embrarer 70 osobowy. na razie lata. te około 30 osób nie zainteresuje żadnego przewoźnika
Napisalem ze 30 znam, a ilu nie znam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, na pewno Niemcy - monachium, Skandynawia, Francja, Wlk Brytania,- Londyn, może i Birmingham, Szkocja, najlepiej zeby osoby latajace liniami pisały ile osob lata ich i ich rodzin, znajomych przyjaciół.. Ja sam Londyn 2 razy w roku 2 osoby, Monachium raz w roku 2 osoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oleman napisał:
"– Mocno trzymam kciuki za regularne połączenie z Izraelem. Wierzę" Ale Ciągnie do swoich.
Do Izraela koniecznie, byle nie z powrotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Barcelony żeby było chociaż raz na tydzien połączenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniecznie połączenia krajowe : Gdańsk,Wrocław,Poznań,Katowice !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
manole napisał:
Do Izraela koniecznie, byle nie z powrotem.
Do Izraela dla żydów jest za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Do Izraela dla żydów jest za darmo.
SIKORKA do tego rejsu dopłaca z własnej kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam najbardziej zależy mi na połączeniu Świdnik: Manchester lub Świdnik: Gran Canaria mam tam rodzinę i zazwyczaj muszę latać z Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cieszy mnie i nie tylko mnie ze ktos wspomnial o SZKOCJI, ale czy nasze pisanie ktos w ogole bierze pod uwage???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję Knock w Irlandii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edynburg, Edynburg, Edynburg, Edynburg, Edynburg, Edynburg, Edynburg !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edynburg, i to koniecznie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Londyn i Frankfurt a dostaniemy się na cały świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chcę do: Chełma, Zamościa przez Izbicę, Bełżyc i Kraśnika. A tak na serio - po kiego tak się puszyć - niech lubelskie matoły zobaczą jak to robią lepsi od nich,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widac kto w lublinie mieszka anglicy, niemcy i zydzi a gdzie loty dla polakow np do bychawy? chcemy prawdy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...