Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dokąd polecimy ze Świdnika: "Chcemy do Niemiec i Izraela"

Utworzony przez oleman, 13 grudnia 2011 r. o 19:01
Lech napisał:
A czy loty do Smoleńska będą?
Będą- jak się uzbiera jeszcze kilku takich głupków jak ty MIERNOTO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkocja-Edynburg ostatecznie Prestwick. Kierunek emigracyjny jaki i turystyczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o informację czy będą loty do Wrocławia? Mam już dosyć 8 godzinnej podróży samochodem do Wrocławia. Byłoby super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
manole napisał:
Do Izraela koniecznie, byle nie z powrotem.
Szczerze mowiac wolalbym za sasiadow tych 30 tysiecy obywaleli Lublina ktorzy zostali zamordowani w Belzcu niz ciebie jednego matole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno loty muszą byc do Belgi... Multum Polaków samej mojej bliskiej rodziny 8 osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym zauważyć ,że Izraelczycy ze "względów bezpieczeństwa" latają w przeważającej większości tylko swoimi liniami lotniczymi El Al!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
SIKORKA do tego rejsu dopłaca z własnej kieszeni.
Z jakiej wlasnej ? Oszalales ? Im podroz oplacaja GOJE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Szczerze mowiac wolalbym za sasiadow tych 30 tysiecy obywaleli Lublina ktorzy zostali zamordowani w Belzcu niz ciebie jednego matole.
Ty juz lec do Izraela !Po co tobie 30000 tysiec zamordowanych ? Tam bedziesz mogl zmywac garnki zywym !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
Ty juz lec do Izraela !Po co tobie 30000 tysiec zamordowanych ? Tam bedziesz mogl zmywac garnki zywym !
Nie zrozumiales glebi przekazu malutki polaczku, ale nie wymagam tego od ciebie.Twoj wpis swiadczy sam za siebie na jakim poziomie rozwoju zatrzymal sie twoj mozg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, zdecydowanie Belgia! Charleroi na przykład lub Liege
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macierewicz napisał:
widac kto w lublinie mieszka anglicy, niemcy i zydzi a gdzie loty dla polakow np do bychawy? chcemy prawdy!
AMEN BRACIE! AMEN!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sezonie letnim od czerwca do końca września - Dubrovnik - Cilipi i Split - Kastel. Biorąc pod uwagę jak wiele osób podróżuje wtedy do Cro i obecne podwyżki cen paliw - na pewno byłyby to opłacalne połączenia sezonowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja i moja rodzina bardzo chcielibyśmy aby zaistnialo polączenie Świdnik - Rzym- trzymamy kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mysle ze do Koeln by sie przydalo ostatnio zamkneli polaczenie z W-wa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edynburg!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie powinny być loty na południe Włoch-Bari,Brindisi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
manole napisał:
Do Izraela koniecznie, byle nie z powrotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zydzi pieniadze http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120201/LUBLIN/205264084
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZTOKHOLM-dowolne lotnisko lub inne miasto w Szwecji.PODRÓŻUJĘ NA TEJ TRASIE OK.6-8 RAZY ROCZNIE,A PONIEWAŻ JADĘ JESZCZE PONAD 400KM NA PÓŁNOC, MOJA PODRÓŻ ZE WSZYSTKIMI PRZESIADKAMI TRWA 20-24 h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sepjotorr napisał:
SZTOKHOLM-dowolne lotnisko lub inne miasto w Szwecji.PODRÓŻUJĘ NA TEJ TRASIE OK.6-8 RAZY ROCZNIE,A PONIEWAŻ JADĘ JESZCZE PONAD 400KM NA PÓŁNOC, MOJA PODRÓŻ ZE WSZYSTKIMI PRZESIADKAMI TRWA 20-24 h
Dla ciebie jednego nie będę latał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...