Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dokąd ze Świdnika? "Wielu emigrantów mieszka w Belgii i Holandii"

Utworzony przez marian, 6 grudnia 2011 o 11:57
London Stansted <-->Swidnik To jest moim zdaniem najlepsze polaczenie blisko do Londynu i innych miast wokol, mam nadzieje ze tego polaczenia nie zabraknie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mieszkam obecnie z rodziną w Holandii, od ponad roku;) ludzi których poznałam jest masa i naprawdę jestem w szoku ile ludzi jest ze wschodniej strony Polski, a tym bardziej z okolic Lublina, Chełma, Zamościa czy Hrubieszowa rewelacyjnym połączeniem było by połączenie liniami lotniczymi od NAS:) jadąc busem zajmuje nam to ok.22 godzin:/ a lecąc samolotem zajmie nam to o wiele, wiele mniej;)
0
Zgadzam się z tytułem tego artykułu. Sama jestem z lubelskiego i kilka razy w roku latam na trasie Warszawa-Charleroi liniami Wizzair. Fajnie by było gdyby takie połączenie było w Świdniku. Nie musiałoby się jeździć do Warszawy:-)
0
Świdnik Edynburg, w Szkocji mieszka masa ludzi ze ściany wschodniej. Nie musielibyśmy naginać do Wa-wy. Pozdro.
0
Najlepiej niech samoloty latają ze Świdnika wszędzie, bo ile ludzi, tyle kierunków. Co za puste pytanie i puste odpowiedzi - niech lata tam, bo ja tam latam. Żenada.
0
Australia, zdecydowanie Australia. Mieszkam w Australii od ponad 10 lat. Myślę, że lotnisko w Świdniku sprawiłoby, że mógłbym częściej odwiedzać rodzinę, która mieszka w okolicach Lublina.
0
Kazik napisał:
Australia, zdecydowanie Australia. Mieszkam w Australii od ponad 10 lat. Myślę, że lotnisko w Świdniku sprawiłoby, że mógłbym częściej odwiedzać rodzinę, która mieszka w okolicach Lublina.
To muszą najpierw skonstruować taki samolot, co lata bezpośrednio Z Australii do Europy. Teraz technika idzie naprzód, może kiedyś powstanie taka maszyna.
0
a moze po prostu wystarczylo by zrobic loty krajowe lublin -> wawa, krakow, gdansk, wroclaw ... w dobrych cenach i nie wywazac otwartych drzwi ...
0
Proszę o loty do Szkocji: Edynburg lub Glasgow. Mam wielu znajomych i rodzinę w Edi, ale koszmar podróży przez Polskę (latałem z Krakowa, Łodzi i Warszawy) sprawia, że odechciewa się odwiedzin. A z Glasgow do Edynburga - momencik, nawet autobusem.
0
Polonczenie lotnicze Lublina z Poznaniem uwazam ze tez byo by opłacalne 1x w tygodni chociaz
0
Lublin-Bristol to polaczenie bedzie oblegane
0
zapraszam wszystkich na bezpłatne szkolenia - jedyne takie w Lublinie. www.gis-szkolenia.pl warto skorzystać! zapraszam
0
A ja liczę na połączenie z Paryżem. Nie zapominajmy, że we Francji równiez jest dużo Polaków, którzy częściej wracaliby do kraju gdyby tylko były dobre połączenia! Ja sama latam kilka razy do roku i muszę kombinować Warszawa/Kraków! Dodam również, że nasz kraj staje się co raz bardziej atrakcyjny dla Francuzów i są chętni, żeby tu przyjeżdżać, właśnie na Wschód. Poza tym na Ukrainę jest już od nas na rzut kamieniem! To też jest atut.
0
HeLa napisał:
A ja liczę na połączenie z Paryżem. Nie zapominajmy, że we Francji równiez jest dużo Polaków, którzy częściej wracaliby do kraju gdyby tylko były dobre połączenia! Ja sama latam kilka razy do roku i muszę kombinować Warszawa/Kraków! Dodam również, że nasz kraj staje się co raz bardziej atrakcyjny dla Francuzów i są chętni, żeby tu przyjeżdżać, właśnie na Wschód. Poza tym na Ukrainę jest już od nas na rzut kamieniem! To też jest atut.
Popieram Cie HeLa po stokroc-PARYZ!!!
0
Do egiptu jezdzimy tylko na wakacje i to gora raz w roku.Najlepsze wyloty to tam gdzie ludzie wyjezdzaja do pracy.Jestem za birmingham
0
Z niecierpliwością czekam na loty do Belgii. Mieszkam tam i pracuję. Raz na 3-4 tygodnie chciałabym przylecieć na weekend w moje rodzinne strony, jednak dojazd z Warszawy to zbyt duża strata czasu jak na tak krótki wyjazd.
0
taa to czekaj dalej naiwna kobieto :)wczoraj byla konserencja wizaaira- i nic nie ogłosili nowego dla lublina. Ryanair tez nic nie zamierze. wiec najbparwdopodobniej do jesieni nic sie nie pojawi. gdzie te nowe linie lotnicze zapowiadane przez lubelskie media. bijecie piane i 10 artykułow piszecie od Rusłanie. Wizzair dosc skromnie potraktował Lublin, Eurolot/Lot olał totalnie lublin - ogłosił juz połaczenia na marze i nie ma zadnego krajowego. Ryan pewnie niczego nie doda. Dodaje tylko 2 połaczenia dla rzeszowa. peace
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: