Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Doktor z KUL chce ekshumacji w Jedwabnem. Zbiera podpisy pod projektem ustawy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lipca 2016 o 07:02 Powrót do artykułu
To znaczy że chce szczątki usunąć z miejsca spoczynku tak potrafi tylko katolik. Nie obeznana z Pismem Swietym.
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Nie znam zasad religii żydowskiej, pale prawo jest prawo i obowiązuje wszystkich, a tam gdzie była popełniona zbrodnia powinno wyjaśnić się wszystko.Dziwi mnie brak chęci dowiedzenia się więcej o tej zbrodni. A może Żydzi nie chcą tak końca dowiedzieć się co tam się stało?
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Mam jako Polak pełne prawo wiedzieć czy słusznie moi rodacy są ciągle oskarżani przez Żydów i czy w istocie byli winni tej zbrodni. Jako Polak chcę wiedzieć czy prezydent Stolzman słusznie przepraszał swoich w imieniu mojego narodu.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Jak chcesz wiedzieć o stosunku Polaków do Żydów, to zajrzyj na te komentarze pod tekstem za kilka godzin. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wszedzie trabia ze tu zabili 7 tam 40 zydow, wszelkie media bardzo mocno takie takie sprawy naglasniaja. A co ze 100  000 naszych rodakow, bestialsko zamordowanych przez ukraincow.  To byla dopiero rzeź tym ludziom nalezy sie pamiec i szacunek.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
,,Nawet jeśli pod tą inicjatywą podpisze się 40 milionów osób, ekshumacja w Jedwabnem nie odbędzie się. To jest sprzeczne z prawem żydowskim....,, panie Jonny Daniels tu jest Polska tu obowiązuje prawo polskie. Niestety Żydzi podobnie jak Ukraińcy często zapominają o tym fakcie - polskie władze zresztą też nie reagując na taki bełkot.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
A ja myślałem, że Polska jest państwem suwerennym w którym obowiązuje polskie prawo. Okazuje się, że jednak prawo nie jest jednakowe dla wszystkich. A z innej beczki, jeśli wyznawca takiej czy innej religii zabije człowieka zgodnie z zasadami tej teligii, to też nie powinien być sądzony wegług prawa świeckiego ???
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Jestem za !!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
1
W Polsce obowiązuje prawo żydowskie? Od kiedy?
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Ciekawa inicjatywa. Wreszcie byłyby twarde dowody w sprawie Jedwabnego zamiast ideologicznej naparzanki ze strony umęczonego narodu wybranego.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Czy was napradę juz wszystkich pogięło??? Czy wy nie widzicie, że pis chce pisac od nowa naszą historię??? Już Ida jest im cierniem w oku, co mówić o faktach historycznych. Nie zdizwię się, jak pis zaneguje teraz wieloletnie śledztwo, wyniki ekshumacji z 2001 r. i powoe, że to pokemony z Tuskiem dokonały mordu w Jedwabnem...
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
A jeśli przeprowadzone badania potwierdzą, że są to szczątki Żydów czy wówczas nadgorliwa pani dr pokryje ze swoich środków choćby część kosztów poniesionych na to przedsięwzięcie?
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Ekshumacja, która się odbyła w 2001 r. miała jedynie pomóc w ustaleniu liczby ofiar, a nie ich tożsamości. Co do tego, że w Jedwabnem zginęli Żydzi zabici przez Polaków inspirowani przez Niemców wie chyba każdy, kto choć trochę interesuje się historią. Chyba, że uznamy, że IPN - nawet w czasie rządów PIS-u - był niewaiarygodny
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polacy na rozkaz władzy chcą wybielić historię z takich niechlubnych faktów i pewnie się to uda, znając polski antysemityzm niedługo okaże się, że w Jedwabnem nie doszło do żadnego mordu a wręcz przeciwnie.
Zaloguj się, aby oddać głos
-1
Już pis pokazał, że historia nie jest dana na zawsze. Już teraz każą nam czcić wyklętych/niezłomnych, z ktorych część była zwykłymi bandziorami nie różniący się od esesmanów.  Teraz poddają w wątliowość Jedwabne. Co będzie następne?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czas ostatecznie wyjaśnić kto i w jaki sposób zamordował tych ludzi. Ponoć szczątki mają przestrzeliny dlatego przerwano ekshumacje w 2001 roku. Wyjaśnijmy to.
Zaloguj się, aby oddać głos
1
W IPN jest 1600 stron o tym... Musimy nauczyć się z tym żyć. I tyle
Zaloguj się, aby oddać głos
0
było tyle ekshumacji żydów a tych akurat nie wolno, zresztą skąd pewność, że ci żydzi byli religijni
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Karol - a kto był uczciwym i dobrym Polakiem, człowiek z AK czy z UB, PPR ? A może uczciwymi obywatelami II RP byli Żydzi (oczywiście, że nie wszyscy) i komuniści (w tym Polacy), którzy w 1939 r. na kresach wschodnich witali wojska sowieckie jako wyzwolicieli ? A co było po 17 września 1939 r. do czerwca 1941 r. na ziemiach zajętych przez Rosję Sowiecką ? Gorszymi od esesmanów to byli funkcjonariusze UB, a jaka narodowość przeważała we władzach PPR, UB i innych organach państwowych ? Raz na zawsze trzeba wyjaśnić ilu Żydów zginęło w Jedwabnym - około 300 - 400 czy 1600 jak podają żródła żydowskie i inne motywy tego mordu. Rzetelne badania łącznie z ekshumacją wszystich ofiar A gdzie są pochowani Polacy, którzy zostali zamordowani przez Rosjan po obławie augustowskiej w lipcu 1945 r. ?
Ostatnio edytowany 19 lipca 2016 o 10:22
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to przecież nie jest cmentarz żydowski tylko miejsce zbrodni, a nawet w Izraelu policja jeżeli jest taka potrzeba dokonuje ekshumacji, w sumie zresztą po co to śledztwo już Kwaśniewski się przyznał i przeprosił
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: