Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Mam studia, doświadczenie, a przy tym chyba najgorszą pracę, jaką miałam w swoim życiu." Czego oni się na tych studiach uczą, jeżeli nie wiedzą, że przymusowa praca po studiach zakończyła się w Polsce 20 lat temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gowno prawda studia w olsce ci nic nei dadza:/ sam skonczylem informatyke jestem inzynierem i co??? pracy nie moglem znalezc przez rok:/ same oferty typu akwizytor a nawet jakbyly dla informatykow to wsyzscy oczekiwali doswiadczenia minimum 3 lata a gdzie po studiach mozna miec doswiadczenie? wyjechalem do uk a tu jedna, druga 10 i 20 praca i jakos sie toczy chiciaz bez rewelacji. mam 2 kafle na miesiac pracujac w fabryce po 6 dni w tygodniu. i co wam powiem to pasie pieniadze. zeby sie jakos ustawic trzeb byc minimum 5 lat i skrzetnie odkladac pieniadze na hipoteke. zycz epowodzenia polusmow robiacych za 6 na godzine hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
Anno, no to jesteś trochę nieudolna. Po co od razu do Wielkiej Brytanii? W Polsce nie dało rady? Ja pochodzę z Lublina, skończyłem Filologię Romańską, mieszkam i pracuję jako pracownik umysłowy w jednej z firm ze strefy ekonomicznej w Gliwicach i mam się na prawdę bardzo dobrze!
Jezeli czlowiek juz decyduje sie na zmiane miejsca zamieszkania to po co kombinowac na jakies polowiczne sukcesy zyciowe. Co to da ? Co to zmieni ? Zamienil stryjek siekierke na kijek ? Jak jechac to podjac ryzyko raz i stanowczo, bo ten sam problem w zyciu. Ja z zona podjelismy ryzyko w calosci. Pelna emigracja. Pojechalem szukac naszego miejsca na swiecie gdzie bedziemy zyli w przyslosci. Nie wiedzialem gdzie skonczy sie moja podroz i gdzie znajde to nasze nowe lokum. Bylismy rozdzieleni przez 3 lata. Bylem na 2 kontynentach. Gdy zdecydowalem ze moge zostac i przyszlosc naszej rodziny bedzie nalezyta, zamieszkalem na stale. Sciagnalem zone z 2 dzieci. Zyjemy jak ludzie bez tej szarpaniny rerwow i jak normalni ludzie. Przeciez moglem wyjechac 25 lat temu na Slask. Wtedy tam bylo dobrze, ale ja widzialem to co inni nie widzieli. Nie podobalo mi sie to co sie dzieje w Polsce i podejrzewalem ze moze sie stac to co sie stalo. No i nadeszlo to dziadowstwo o jakim myslalem nawet na Slask. Warto ryzykowac na calego ! Nie warto wybierac jakichs polowicznych tymczasowych rozwiazan. Jak juz jechac to tam gdzie na pewno bedzie dobrze dla CALEJ RODZINY. Kobiety czesto tak robia i szukaja cos na tymczasem co by przyszlo lekko. Dla nich nasteny krok to znalezienie DURNIA ktory na nia bedzie zawalal cale zycie, a ona bedzie sie slizgac na czyich plecach. Smieje sie ze Duren zawala a ona sie buja. Porzadna kobieta razem z mezem pracuje, razem z mezem wychowuja potomstwo i razem z mezem pracuje w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też kiedyś zarabiałem £200 tygodniowo,czasem £300. Ale po czterech latach męczarni,wyrzeczeń i mieszkania w kilka osób mam £750 i prace 5 dni w tygodniu. Czasem warto się trochę pomęczyć, to co się zarobi zainwestować w siebie, mam na myśli szkolenia i kursy a nie imprezy alkoholowe. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...