Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dołącz do Lubelskiej Straży Ochrony Zwierząt

Utworzony przez Gość, 15 stycznia 2015 o 21:31 Powrót do artykułu
szukają ..... za darmo do pracy a pieniądze góra garnie dla siebie, modny teraz sponsoring lub wolontariat, bo na nic nie ma pieniędzy, a góra obiady, podróże, rozmowy telefoniczne w wysokości naszych rocznych wynagrodzeń funduje sobie za darmo
Zaloguj się, aby oddać głos
0
smutny z ciebie typ, idź głosuj na pis
0
żeby biegać za kotkami i pieskami litości ....szkoda życia na takie bzdety
0
Wy,,,strasz dla siebie 1% podatku dla siebie i zwierząt.
0
Pod przykrywką dobroczyności za czyjąś kasę , wiedzie im się bardzo dobrze , nie mówię że nie potrzebne są takie miejsca , wiem o przypadku że dostali sporo karmy za fryko i nawet pocałuj w dupę mi nie powiedzieli.Nie oczekiwałałem splęndoru , ale zwykłego ludzkiego odruchu, czy tak wiele?????
0
komunizm wyciągnął was ze wsi albo jeszcze tak tkwicie. i głosicie swoje prymitywne poglądy. sami nie jesteście więcej warci niż te psy.
0
 sami nie jesteście więcej warci niż te psy.
  Proszę nie obrażać psów,
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: