Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dom kultury na Bystrzycy w Lublinie

Utworzony przez andi, 24 kwietnia 2013 r. o 09:10 Powrót do artykułu
jestem pod wrażeniem wizualizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja również - mam nadzieje ze kosztowało to min 40k pln netto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dom Kultury na Kunickiego, w którym tyle dzieci z dzielnicy znajdowało schornienie, pomoc z nauce, zabawę i posiłki za damo to zlikwidowali, a jakiś most dla Pietrasiewicza się znalazł i oczywiscie miasto znowu wyda na to nasze pieniądze! Nasze dzieci były bezpieczne w domu kultury, przydałyby się jakieś placówki jak kiedyś świetlice TPD z wykwalifikowaną kadrą, a nie znowu kuglarze. To chyba incijatywa,żeby oni sami się pobawili, a nie dla mieszkańców tych biednych dzielnic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten żyd chyba nie wie co mowi, gdzie jest most a gdzie dzielnica za cukrownia? ciekawe czy lepiej zna topografie Lublina czy Tel Avivu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO ZA POMYSŁ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andi napisał:
jestem pod wrażeniem wizualizacji.
proszę mi się tu nordyka nie czepiać bo się chłopak zestresuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek napisał:
ten żyd chyba nie wie co mowi, gdzie jest most a gdzie dzielnica za cukrownia? ciekawe czy lepiej zna topografie Lublina czy Tel Avivu
http://upload.wikime...n_dzielnice.svg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...