Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dom Żołnierza zostaje u żołnierzy

Utworzony przez KK, 27 stycznia 2010 r. o 11:14 Powrót do artykułu
WOJSKO KLEROWI ODDAŁO JEDNOSTKĘ NA MAJDANKU I TO ODDA ,TO CIEMNY POPAPRANY KRAJ .KIEDYŚ CZERWONA ZARAZA BRAŁA WSZYSTKO A TERAZ CZARNA ,ALE WYCHODZI NA TO ŻE TAMCI BYLI MNIEJ PAZERNI .XXI WIEK ŚRODKOWA EUROPA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i ja cywil jestem zdania by ten obiekt został przy wojsku choć sam nie mam z wojskiem nic wspólnego ale czasami chodzę tam na obiady do kasyna są naprawdę dobre i z czystym sumieniem polecam no teraz kryzys to porcje jakby trochę zmalały ale smakowo są bardzo dobre ! A po za tym sentymentalnie wspominam tą instytucję kino czy operetkę a nawet salę bokserską ten obiekt to historia złożona przez wielu ludzi i powinno tak zostać co polecam pod uwagę decydentom wojskowym !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...