Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja z chęcią kupię tam mieszkanie jak już powstaną bloki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwa debata trwa od 2000 roku jak Echo kupiło działkę od Agencji Mienia Wojskowego, ile można debatować????????????????? tu trzeba zrobić w końcu porządek z tym terenem a nie debatować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto się rozwija, a górki jak szpeciły, tak szpecą. Przez co? Przez bezpodstawne protesty ludzi, którzy i tak nie korzystają z tego miejsca. Marzy mi się, żeby w końcu na Czechowie powstał park, czyste miejsce, gdzie będę mogła chodzić ze swoimi dzieciakami. Aktualnie górki tak jak już ktoś zauważył ti wysypisko śnieci a nie miejsce rekreacji. Jeśli zabudowane ma być tylko 40% a tereny przyległe mają być ogarnięte jestem za i trzymam kciuki za realizację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK TAK I JESZCZE RAZ TAK DLA CZĘŚCIOWEJ ZABUDOWY!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Felinie są mieszkania okna w okna a ludzie upakowani jak sardynki. No i gdzie te zdjęcia zaśmieconych Górek? Tylko fotka jakiegoś miejsca kilka na kilka metrów? Ładnie tak łgać, twierdząc, że tak wyglądają całe Górki? Trzeba być wyjątkowym s...synem żeby uprawiać taką propagandę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli zabudują górki to nigdy w życiu nie kupię tam mieszkania i każdego będę zniechęcać. A właśnie zbierałem się do tej decyzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli zabudują górki to nigdy w życiu nie kupię tam mieszkania i każdego będę zniechęcać. A właśnie zbierałem się do tej decyzji.
  Ktoś ci każe? to nie kupuj. Kupią inni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
60% pod zieleń i 40% pod bloki jeśli tak to zgadzam się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górki to tony śmieci i nic więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwestia gustu. Mnie akurat ich inwestycja na Felinie przypadła to gustu. I to bardzo. Dużo zieleni i niskie bloki czyli to co lubię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwestia gustu. Mnie akurat ich inwestycja na Felinie przypadła to gustu. I to bardzo. Dużo zieleni i niskie bloki czyli to co lubię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górki to piękny obszar nieskalanej przyrody coraz mniej takich wokół nas. Ja bardzo często wychodzę tam na spacer z dziećmi i jestem oburzona, że ktokolwiek chce zabudować ten obszar. Panie prezydencie, nie tędy droga! Mieszkańcy patrzą wam na ręce więc nie wciskajcie nam kitu o "uporządkowaniu", które w praktyce oznacza beton!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co w namiocie chcesz mieszkać? Jak według ciebie można zbudować nieszkania bez zabudowania jakiegoś terenu? Widzę coraz więcej idiotycznych wypowiedzi... :D poeinieneś sie cieszyć, że zrobia ci mieszkanie z dostepem do czystych, zielonych tetenów ------------------------------------------------------- Jeżeli zabudują górki to nigdy w życiu nie kupię tam mieszkania i każdego będę zniechęcać. A właśnie zbierałem się do tej decyzj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buahahahahahah :DDDDDD Pokaż te "dużo zieleni" na Felinie :)))))))) Znajomy rozważał zakup tam mieszkania i widziałem jak to wygląda. No pokaż gdzie tam jest ta zieleń!!! Te bieda trawniczki przy upakowanych w kostkę blokach???? No i gdzie te zdjęcia zaśmieconych górek? Nic wiecej nie masz niż jakiś punkt gdzie śmieci jest raptem kilka na kilka metrów? :)))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha Ale ta deweloperka bezczelna się robi. Chcą zabudować 40 hektarów gruntu i jeszcze każą sobie za to podziękować. :)))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowski aktyw się włączył do dyskusji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest bardzo wiele terenów gdzie można budować bez niszczenia przyrody. Ja kupię mieszkania tam gdzie nie trzeba zniszczyć cennej roślinności. A ktoś kto twierdzi, ze na górkach nie ma nic cennego przyrodniczo tylko śmieci, musi być gnidą pierwszej wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  TBV na Felinie - nie wiem jak inni ale ja tu zieleni widzę całkiem sporo. I gdzie tu rzekomo "blok na bloku"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pisowski aktyw się włączył do dyskusji " Żaden pisowski aktyw. To ty jesteś chyba pisowcem bo chcesz niszczyć przyrodę jak twój idol minister Szyszko Puszczę Białowieską. Daruj sobie pajacu i tak widać, że piszesz na zlecenie dewelopera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  TBV na Felinie - nie wiem jak inni ale ja tu zieleni widzę całkiem sporo. I gdzie tu rzekomo "blok na bloku"?
  Przecież te wszystkie brednie i negatywne komentarze piszą zielone oszołomy z Czechowa próbujące za wszelką cenę zachować status quo Górek czyli syf kiła i mogiła. Protestują choć w sumie nawet nie wiedzą dlaczego - ratusz dopiero będzie siadał do rozmów z deweloperem. Ale grunt to popiszczeć i pokrzyczeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...